Sevmek bir ömür sürer sevişmek bir dakika

bu sözlerin sahibi olan insanın erken boşalma sorunu var mı sizce de. bir de bizde seksin süresi laf arasında konuşulurken neden süre olarak çift haneli dakikalara ulaşamıyor. bir dakika ne ulan. gerçi ıssız adamkaki ıssız adam da 3 saniyede boşalıyo özür diliyo falan ama o film yani. (3 saniyede boşalan adamla yaşanan aşkı ayrı bir soruda irdelemek isterim)

bir de büyüklerimiz seks hakkında gençlere tavsiye verirken hep iki dakikalık zevk derler nedense. oğlum iki dakkalık zevk için değer mi, iki dakka zevk için bir ömür eziyet falan gibisinden türlü laflar. senin ki iki dakka abisinin.

bu kadar yazdıktan sonra sorunun özüne de geleyim. erken boşalma dilimize bu kadar işlediğine göre yaygın bir sorun heralde. tecrübeli bayanlardan istatistiki bilgi istiyorum zira erkekler itiraf etmeyecektir

Güncellemeler:
sevişmenin bir dakika olduğu ilişkide sevmek bir ömür sürer mi

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• büyüklerimiz zamanlarinda dogru yapamamislar demekki :D haha

ya uzun yada kisa sürsün fark etmiyorki...illede 2 saat olmasi gerek diye birsey yok ,bazen 5 dakkada yetiyor

önemli olan beraber intim bir zaman gecirmek ,sevgi paylasmak

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Paulo Coelho'nun 11 dakika kitabını okumanı tavsiye ediyorum. bu konu üstüne yazılmış ve doğal olarak okuyunca mantıklı geliyor insana :)

0|0
    0|0
  • sevişmek seks yapmak demek değildir ki... bir dakikaya da sığdırılabilir.. sevişmek derken ne kast ettiğine bağlı bence...

0|0
    0|0
  • aşk bu sonuçta, erken boşalma sorunu varsa oral falan yaparak birbirlerini tatmin edebilirler. böyle birşey aşkı engellememeli diye düşünüyorum şahsen.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• genellikle sevmek de bir ömür sürmüyo bence :/ şimdiye kadar terkedilene kadar hiçbi ilişkimi ben bitirmedim.. hertürlü soruna rağmen sorunları aşmaya çalışmaktan yanayım ama aynı düşüncenin karşılıklı olması lazım yoksa hiçbişey bi ömür sürmüyo... sexde de aynı şey geçerli karşılıklı birlikte olmayı istemek lazım.. erken boşalmanın bile tedavi teknikleri ve yöntemleri var.. eğer o kişiyle birlikte olmayı istiosan 3 dkkada boşalması sorun olur ama çözümüyle uğraşılıp halledilebilinir. Kaldı ki gerçekten sevdikten sora 3 dakikaya gelmeden önceki kısım :) o 3 dakikayı 30 dakika gibi hissetmeyi sağlıyabilr diye düşünüyorum... (bknz: Ön sevişme)

0|0
    0|0
  • adamın mecaz olarak kullandığını asıl vermek istediği mesajı anlamayacak kadar seksapel olmaya gerek yok diyo ki adam sevgi bir ömür ama sevişmek üzerine kurulu ilişkinin süresi kısa adam bunu anlatmaya çalışıyo

0|1
    0|0
  • 1 dakika yetmez d.p

0|0
    0|0
Yükleniyor...