Allah belasini versin bu regl agrisinin?

Olucam artik su agridan nefret ediyorum sabahtan beri evde ağlayarak dolasiyorum yatıyorum kalkiyorum geçmiyor bir turlu geçmiyor nolur yardim edin ya da su belden asagimi kesip atmak istiyorum 😣😣😞😞😞

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• ayaklarının altına sıcak su torbası koy en bilindik yöntem bu yani

0|0
    0|0
    • Yapiyorum ama olmuyor deliricem😞

• Geçti şükür artik diğer adete 😞😒😒😀😀😀

• hı hı inşallah bir şeyin kalmaz ya

Erkekler Ne Diyor 8

• Gecmis olsun ben sana kiyamam ya annene soylesene ya doktora git agrisini kesmek icin ilac yok mu ondan kullan

0|0
    0|0
    • Agri kesici aldim sabahtan beri agliyorum yatıyorum geçmiyor bıktim artik her ay her ay

• Sende haklisin ama bir doktora gorun hatta bir kac doktora gorun ne olur ne olmaz bak arkadaslar bir seyler soylemis onlari dene bir :((

• Mazjezik diye bir ağrı kesici var ondan yut al da

0|0
    0|0
  • Allah vermis belani hala bela okuyosun

0|0
    0|0
  • Aha bende regl sorusu bekliyodum :D

Hocaya git panpa a. ına cin girmiş

0|0
    0|0
    • O soruyu çok önce sordum yanlis zamanlama ayrıca o cin benim a. mima değil senin beynine girmis

• pardon panpa :( sorry a. ındaki cin çıkmış geçmiş olsun hocaya söyle muska yazsın sana

• Herşey beyinde biter. Ağrı yokmuş gibi davran. Sürekli aklına getirme başka şeylere odaklan.

0|0
    0|0
  • size ilaç adı yazayım özl. ms atarsanız

0|0
    0|1
  • Ilgilenmek isterim seninle. İltifatlar etmek isterim
    Canim asası agriyabilir ama sen hareket et surekli
    Bitki çayları ic sicak seyler ic
    Yataga uzak ayagini yukari kaldır ki kan dolaşımı hizlansin. Çikolata ye

0|0
    0|0
    • İlacı tavsiye etmiyor doktorlar ama sen yinede al derim. Karanlık odaya gec herseyden ayri kal gozlerini kapat kendini tamamen rahata birak sal kendini. Güzel şeyler düşün

• ne çektiniz be kızlar. biz bile o kadar çekmedik.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kızz dur bir sakin ol dolanma öyle daha çok artar bak mis gibi bir bitki çayı yap iç bitane majezik al regli ağrısına iyi geliyo sonra ayaklarına sıcak su koyup karanlık bir odada yat uyu iyi gelir geçmiş olsun.

0|1
    0|0
  • Öncelikle regl de çok şiddetli ağrı var ise kistten şüpheleniyorlar bir Jinekoloji uzmanına görün. . Kas gevşetici beni rahatlatıyor du sende istersen kullan

0|0
    0|0
  • Çok şiddetli bi' agrı varsa, doktora git..

0|0
    0|0
  • doktora git bir yumurtalıklarında kist var mı baktırr bu kadar ağrı normal değill bende varya gram ağrı olmuyo hasta olduğumu bazen altımda ıslaklık olunca anlıyorumm sadece gügslerim şişiyo dokunamıorum ve dehşet agresif oluyorumm doktora gitmeni tavssiye ederimm

0|0
    0|0
Yükleniyor...