Merak ediyorum?

Hanımlar/Beyler bir prezervatif almak neden bu denli zor? Yani tuhaf olan nedir?
Herkesin cinsel hayatı var, bunu biliyoruz da neden bu tip ürünleri alırken utanıyoruz?
Bunu toplum mu dayatıyor, biliçaltı olarak
(utanmayı), çevremi, yetiştiğimiz aile mi?
Kadınlar da, erkeklerde prezervatif alabilir bence...
Erkeğin bunu alması kadına göre daha kolayken neden almak istemez?, fikri olan varmı?
-sevişirken utanmıyoruz da neden bir ürünü alırken utanıyoruz, sağlığımızdan ve prima almaktan daha mı zor bunu satın alabilmek?

Offf... Neyse , görüşlerinizi bekliyorum..
Seviyeli yorumlar yazacağınızı baz alarak teşekkr ediorum.

Güncellemeler:
İnternetten alan var mı peki?

Genelde herkes süpermarketleri tercih ediyor galiba :) ?
Kadınlardan satın alan yok mu? :D
Güncelleyelim bakalım :)

0|1
2|25

En İyi Erkek Görüşü

• Toplumsal bir baski var bir kere...
    İnsanlarin bilinç altina yerlesmis bunun yanlis ayip oldugunu inatla söyleyen bir kisim var..

Öte yandan ailenizdede bunu göremediysen ve bu konuda bilinc verilmediyse size..

Bunu satan eczaci bile size tuhaf tuhaf bakiyorsa..
    Ne yapabilirsin sendede bir sucluluk duygusu olusuyor

1|0
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• Kizlara derler de gpsterip elletmiyorlar hesabi, bazi erkekler icin de bu gecerli

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Markette çalıştığım birkaç sene boyunca, satış esnasında yaşanan o eksantrik olaya şahit oldum. Hem de binlerce kez...
    Kadınlar aldıklarında göz göze gelmek istemezdi...
    Olgun erkek müşteriler ise kasada özellikle bayan kasiyer varsa utanır bir erkeğin satış yapmasını isterdi.
    Genç kızlar bir nebze olsun cesurdu.
    Genç erkekler ise kızarmış halde alır ve saniyeler içinde çekip giderdi.

1|0
    0|0
  • Hak veriyorum yazdıklarına, uygun olmayan şekilde çocuk sahibi olup utanacağıma prezarvatif almayı tercih ederim. Açıkçası bugüne kadar hiç çekinmedim. Fakat çok sevgili kasiyerlerin öcü gibi bakması da rahatsız etmiyor değil.

1|0
    0|0
  • Eczacilarin kis kis gulecegini saniyoruz galiba :))

1|1
    0|0
  • Toplumca sevişmeye ayıp olarak görüyoruz. Böyle görenlerdende bir çok kişi sevişiyo ama o ayrı. . Bu yüzden böyle bir ürün alırkende acaba hakkımda ne düşünürler gibi şeyler oluyo. Bu yüzden. Yoksa herkes kimin naptığını biliyo yani

1|0
    0|0
  • Satın Aldığınız Kişilerden Dolayı Dediğiniz Gibi Oluyor Zamanla Değişeçek Türkiye de 10 sene içinde normal olur

1|0
    0|0
    • Türkiye için 10 yıl...
      Ümidi kesmeyiniz diyorsunuz yani :)

• Başımızdakiler Değişirse Ümidim Var Bu Ülkeden YOBAZ bakış açısının değişmesi lazım herşeyden önce

• Ahh kesinlikle. "Yobaz"lar heryerde :(

• Utanmıyorum ama evet hepimiz neredeyse marketleri tercih ediyor.
    Daha rahat sanırım almak.
    Hele bide market tanıdıksa, üstüne tonla makara :)

1|0
    0|0
  • Ben anlamıyorum insanlar neden utanıyor. Süpermarket olsun olmasın farketmez. Bimden almayın da :D
    Sadece evin önündeki marketten almıyorum. O da böyle ''vay keranacı'' gibi baktıkları için

1|0
    0|0
  • Almıyorum et ete değecek

0|0
    1|0
  • Boy takıntısı diyelim hiç sıkıntı çekmedim o konuda ama çoğu kişi çeker small medium large denen bir olay var :) large alsa 3 beden büyük gelcek small alsa dar gelcek aynı kot pantalon misali :) bide eczanedeki kişi kız ise o zaman sıkıntı başlıyor eczacı bir bakış atıyor senin için mi der gibi sen bir bakış atıyon yok arkadaşıma misali :D

0|0
    0|0
  • Neden utanayımki?

1|0
    0|0
  • Bu soruda gizli kullanıcıya yer verilmemesiyle aynı nedeni olabilir mi? Benim bildiğim ibadette gizli olur kabahat de. Sonuçta ilişki yaşayan herkes evli değil di mi?

0|0
    1|0
  • Bence de saçma utanmak. Herkesin yaptığı kesin olan şeyi kimden ne amaçla saklamak isteyesin ki?

Ben kadın pedi de alırken utanmam, kondom alırken de. Hatta abartayım, seks oyuncağı alırken de utanmam.

0|0
    0|0
  • Çok kullanmıyorum ama alırken de asla çekinmedim.

Büyük ihtimalle boy boy olmasından kaynaklı çekince vardır ;)

0|0
    0|0
  • tabiki hayır aizaten aldığımkz yerdeki kişi hatırlamıcakki günde kaç kişi aliyor takmam bile

0|0
    0|0
  • Alırken arkamda kımse olmasın diyorum markette:)

0|0
    0|0
  • Kondom almaktan hala utananlar var mı ki? Eğer varsa durum feci markette bile reyonlarda duruyor al kasiyere ver sana neden mi aldın diyecek ki..

0|0
    0|0
  • Utanmak değil alırken kasadan geçerken kaseyerin o bakışı işte onu sevmiyorum hele genç kızsa tamam artık dedikodu malzemesi milletin azına gidip tanınmadığım yerlerden alıyorum en iyisi

0|0
    0|0
  • Güzel Söylemissin :)
    Ama Utanmam Gidip direk alırım...

0|0
    0|0
  • Ben alıyorum

0|0
    0|0
  • valla ben rahat alıyorum evet ama garip bir baskı var o bir gerçek zamanla alışır insanlar.

0|0
    0|0
  • Yok. Niye utanayım ya. Alırım bunda ne var ki? :)

0|0
    0|0
  • ben alıyorum hiç de utanmadan?

0|0
    0|0
  • Heryerden her zaman alabilirim peçete almak kadar doğal bence

0|0
    0|0
  • Bence zor değil ama öyle bir şey var onuda anlayamiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1