Öpüşürken dudagimin iç tarafını isirdi hafif yara oldu hastalık bulaşır mı?

aids vs bulaşması için iki tarafa da kan olmasi lazimmis ama çok korktum test olmama gerek var mı

0|0
42

En İyi Kız Görüşü

• kesin hıv kaptın tü tüü ne olacak şimdi

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Son gunlerini güzel geçir

0|0
    0|0
  • Hemen dudağının kesilmesi lazım

0|1
    0|0
  • Ameliyat ol kurtul

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Onda hastalik varsa ve diseti kanamasi gibi bir seyi varsa bulasir kan yolu ile bulasan hastaliklar sadece aids den ibaret degil.. bugun test olsaniz kesin ve kati sonucda alamazsiniz.. aids gibi hastaliklarin bazilarinin 6 aya varan pencere donemleri vardir.. siz hastaligin mikrobunu alursiniz tasirsiniz ama testlerde gorunmez..

0|0
    0|0
    • Ben o kişiye sordum bnde yara ya da kanama yok dedi sadece o bni öperek isirmis bnde toplu iğne ucu büyüklüğünde ısırık yarası vardı onunda kanamadi geçer di dimi

• Binde 999 yok..

• ins ya dediginiz gibi olur çok korkuyorm moralim bozuldu

• Abi kız arkadaşın mı eskort mu ? eskort ise bile öyle korkulacak bişey yok ülkemizde aids fazla yok :)

0|0
    0|0
    • Yok değil ama çok kişi ile ilişkisi olmuş diye biliyorum bnde vi ısırık izi var onda yara yokmuş ya bana olan denk gelirse

• abi korkarak yaşayacaksan hiç yaşama cinselliği 10-15 erkekle birlikte olmuş diye aids kapmaz or. pudur hergün 50-60 kişiye gidiyordur o zaman düşünülebilir ama toplasan 20-30 erkekle birlikte olmuş karıdan bişey çıkmaz

• ins dediğin gibidir yarın yine gidicem

Yükleniyor...