Çok büyük bir günah işledim...

Günah olduğunu bile bile anal sex yaptım hemde bakire olmadıgım halde çok ama çok pişmanım tovbe ettim, Allah tovbe eden kullarını gercekten affeder mi?

Güncellemeler:
bu arada evliyim, eşimle anal sex yapıyoruz demek istemedim...

0|0
624

En İyi Erkek Görüşü

• a.q türksünüz siz ne bekleyecektik ki hemen yargıla kadın kocamla ilişkiye girdim diyor başkasıyla değil ne biçim insansınız olabilir araştırma yeteneği olmaya bilir bilgisi olmayabilir gitsin birine ağızdan mı sorsun burda soruyor işte kardeş yaptığınız günah yapmışsınız eyvallah allahtan af dileyeceğin zaman ALLAHIM SEN AFFEDİCİSİN AFFI SEVERSİN BENİDE YADA BİZİDE AFFET dersen allah hiç bi kulunun duasını geri çevirmez gözle göremez elle tutamazsın ama duan kabul olur kalbinden geçir yeter zaten öbür tarafta sen konuşmayacaksın bedenin konuşacak bu kadar merak etme yani elin kolun gözlerin dilin kulakların burnun bunlar dile gelip konuşacak sen kendi düşüncenle konuşmuyacaksın...

9|2
    0|3
    • çok teşekkür ederim moral bozan yorumlar oluyor üzülüyorum

• bu güzel yorum bile -1 almıs yuh yaa

• dinle alakası olmayanlar onlar boşver

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 23

• 40 yıllık kaşarlanmış gavur bir tövbe ile affoluyorda sen zaten müslümansın allah seni neden affetmesin tevbenin affetiremeyeceği hiçbirşey yoktur vardır diyen zaten dinden çıkar zaten allah günah işlemeyen kullarının tevbelerini çok seviyor ve bir hadis-i şerifde allah dünyada hiç günah işleyen kul kalmasa yeni kullar yaratır günah işleyip tevbelerini duymak için der müsterih ol ve şunu unutma bir günah için tevbe eden o günahı sildirir eğer tevbesinde sebat eder bir daha yapmazsa allah onu sevaba döndürürüm diyor

2|3
    1|1
    • asla yapmayacagım bir daha asla...

• Y? radyocu sen diyanettemi radyocusun yaaa ... Bu arada bana cevap verme tamam mi kesinlikle ... Seninle bundan 3-4 ay öncesinden bu yana yıldız barışmadı çarpismasin...

• kardeşim yanlış bilgilendirmeyin o zaman evet diyanet fm in radyocusuyum madem bılmıyon sus sırf yorum yapmak ıcın yorumlama ınsanı rezıl edende vezır edende dılıdır ya oku arastır tam bılgı ver yada yanlısa surukleme sımdı bu kadıncagız ben burada ozelımı actım daha cok gunah ısledım dıyıp psıkolojısını etkıleseydın rahatmı yatıcaktın bu gece töbe töbe 3-4 ay öncesınden kımbılır ne yanlıs akıl verdınde sana karsı yazdım

• Eğer ki gidiyim, yapıyım şu günahı işliyim nede olsa beni Allah affeder düşüncesinde isen boşuna çabalama uğraşma olmaz öyle.Kalpten temiz bir şekilde niyet edeceksin, içinde o niyet olunca "O" şüphesiz ki affeder, fakat bunu şuan bilemez ondan başkası.Hesaba çekildiğin de anlarsın :)

O değilde bende yaptım lan zina, harbi çok pişmanım hatundan da ayrıyım imam nikahıda basma gibi bir imkanım yok iletişimimiz de kopuk ne olacak lan halim :(

1|0
    0|0
    • sunu anladım bazı insanlar cok fesat burada sen yeterki gonulden dua et affeder yorumuna bile -1 veriyorsa bir insan cidden psikolojik sorunları vardır yada baskalarının mutsuzluguyla kendini tatmin ediyordur...

• Salla onları :)

• "Şüphesizki O tevbeleri kabul edendir." Hangi ayet olduğunu bilmiyorum.

1|3
    0|0
    • çok sağol senin gibi yorum yazanlar sayesinde içim umutla doluyorr

• Umutla dolduğu kadarda pişmanlıklada dolsun ki tekrar aynı hatayı yapmayasın.

• Allah kul hakkını ve şirk haricindeki herşeyi affeder umudunu kesme umudun kesersen bitersin.

2|2
    0|0
    • teşekkrü ederim cok sağolunn

• Yorum yazmayacağım ama yorumları okudukça türkiyede cinselliğin ne boyutta olduğunu görüyor insan

3|0
    0|0
  • bir daha yapmayacağına dair tövbe et.

2|1
    1|0
  • güncellemeye evli olduğunu da belir de daha fazla çıkışmasın millet. evli olunca arkanın helal olduğunu sananlar vardır belki...

1|0
    1|1
  • Komik olma ya günah diyorsun töbe ettim diyorsun peki... Sana bi soru özelini kaç kişinin önüne serdiğini için günah olmazmı ... Bence burda soruyu sorman esinle yaptıgin şeyden daha günah allah her şekilde her töbeyi gönülden her tövbeyi kabul edermiş...

0|1
    1|3
    • gizliden bir soru sordum içim rahat etmedi, buradaki insanların moral vermesine ihtiyacım vardı,bayılıroyrsunuz moral bozmaya neyimi sergiledim burada kimse benim kim oldugumu bile bilmiyor ne gecti eline bu yorumunla eksi 1

• senin gerckten problemlerin var negatif insan

• La bi git problemli olan sensin kızım git kocanın yanına

• tovbe edersen Allahin takdirine kalmis belki affeder

1|2
    1|1
  • alışırsın sıkıntı yok

1|1
    2|0
  • Orası bilinmez.

1|1
    1|1
  • 20 kere yap oturamaz hale gelince bok yolum de tövbe et.bi git işine ya

1|1
    1|3
  • heaaa önden girse sevap arkadan girse günah. ne lan bu böyle?

1|1
    1|0
    • evlenmeden ön taraf da haram ama arkadan çok fena haram... yani öyle böyle değil... :D evlenip arkadan yapsa gene haram. arkanın helali yok ve gerçekten çok fena günah.

• ben istemedim o istedi bende korktum dısarıya gozu kaymasın vs diye

• güncellemede evli oldugumu belirttim zina yapmadım ben, sadece anal yaptım dedim,

• Günahı işlemeden önce düşüncektin Allah'la senin aranda artık...

0|0
    1|0
  • kimle yaptın

0|0
    1|0
  • tek sefermı oldu

0|0
    1|1
    • 20 falandır

• bilmem saglık acısından bir zararını gormedim gerci hergun hergun yapmadık arada sırada toplasan 20 olmustur bilmiyorum aniden pişmanlıklar basladı ve asla amaasla yapmamamakta kararlıyım

• sen bunun farkındaysan zaten kafan rahat olsun ıste hep bunlar mutlu bır cınsel hayatı olan cıflerde degısıklık arayısından oluyor bızdede öyle cunku

• hımm zina en büyük 7 günahtan biri sonracıma birde ana yapmışın öyle bişi evliyken bile çok günah hem ayrıca evlenicegin çocugun yüzüne nasıl bakıcaksın :(

1|0
    0|0
    • evliyim zaten eşimle yaptım bakire değilim derken onu kastettim

• ilginçtir ama 7 büyük günahlar arasında zina yapmak yok büyük günahlar arasında vardır çünki yedi büyük günahın cezaları çok büyükür allah katında

• 7 büyük günahla da asla zina bir tutulamaz Zina da günah ama 7 büyük günah kadar değil cok agır gunahlar bunlarr ALLAHA şirk vs

• çok p*rno izlemiş eşin...biraz ara versin

1|0
    0|0
  • Ben affetmem.

1|1
    3|2
    • ben zaten Allah dedim , siz beni ilgilendirmiyorsunuz...

• bu günah sadece senin değil eşinin de günahı ikiniz de bir daha yapmamak üzere tövbe ederseniz Allah tövbenizi kabul edebilir her şey onun elinde

2|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 6

• 25. surenin son sayfası 365. sayfa: ŞİRK, HAKSIZ YERE ADAM ÖLDÜRMEK, ZİNA.

7 bük günah arsında zina yok diyen arkadaşlar lütfen dikkatle okuyun, en büyük günahlar arasında ilk üç...

Ayette : Allahla beraber başka tanrıdan yardım istemezler, haklı sebep olmadan bir cana kıymazlar. Kim bunu yaparsa şerre yaklaşır. Kıyamet günü azabı katlanır o azap içinde alçalmış olarak ölümsüzleşir ama ölmeden önce tevbe eden inanan iyi iş yapan başka.

Bir insan tövbe eder durumu düzeltir, ıslah olursa ALLAH onun sadece günahlarını affetmekle kalmaz, günahlarınıda sevaba çevirir. Hem affeder hem sevaba çevirir. Rahmet kapısını sürekli açık bulundur girmek isteyen girer, Cenab-ı hak bağışlar ikramda bulunur.

soran kardeşim, bu katogoride anal artık o kadar alenileşmiş normal gibi soruluyorki, sizin günah boyutunu ele almanız erdem aslında. Bu bile günahın caydırıcılığına insandaki etkisine çok manidar bir örnek. Sizi çok iyi anlıyorum, eşinizden çekinmişsiniz , vicdanınız susamamış. Samimiyetinizi mevlamızda bilir, kabul görür katında inş. Üzülmin lütfen.

2|0
    0|0
    • çok üzülüyorum hep aglıyorum nedense, birdenbire basladı bu vicdan azabı olecekmıyım nedir? çünkü bir kere iki kere değil 20 kere olmustur ne yapıyım eşim baskasına gozu kaymasın diye izin verdim ama artık tovbe etttim asla ama asla olmayacak, hem sağlık acısından hem dinen kotu bunu anladım...

• beni eklermisi niz, özelden yazalım ben ekleyemiyorum sizi gizlisiniz.

• tamam

• benim annem eşinle bile yapsan sana hakkımı helal etmem der . sende pişmansın Allah tövbeleri geri çevirmez tabi aynı hatayı tekrar yapmazsan

2|1
    0|0
    • annenle böyle bir diyalog mu geçti gerçekten. Ne dedin annene bekaretimi vermesem ama anal seks yapasam olur mu diye mi sordun

• anladım sağol açıklama için

• Bkz:Sadece analın günah olduğunu sanan kız modeli

2|2
    2|1
    • ben evliyim canım

• kapak mapak değil acıkca yazmadım utandım, teşekkrü ederim canım evet kesinlikle yapmayacagım bir daha cunku sağlık acısından da kotu dini acıdan da

• vandetta okuma yazma bilmiyormusun tekrar oku yazdıgımı ...

• Bebegim Allah'a sirk kosmak ve kul hakkı hariç butun günahları tövbe edersen affeder insl..

Günah oldugunu bile bile yaptığın icin + günah aldığınıda unutma...

1|1
    0|0
  • sende suc yoki onu isteyende

peki kocan yine istermi sevdimi anali

benimde basima cok geldi

1|0
    0|0
    • ben hadi baska kadınlar eslerine izin veriyordur, benimki de mahrum kalmasın gozu dısarıya kaymasın diye izin verdim , seviyor analı ama artık yapmayacagımı soyledim sen denedin mi hiç of ya

• evet bendede oldu ama artik olmuyor

erkeklere uymamiz lazim sen nereni verir sen ver

yine deyisik tat tadim diye disarda yaparlar allah korkusu yoksa

sen inanclisin seninki af olur oda ne hali varsa görsün cinselikte memun et analida zaten yapmasin sen daha

• yok yapmayacagım zaten tovbemi ettim 2 gun once asla hem sağlık acısından sorun olur diyorlar ,

• O ki merhametlilerin en merhametlisi nasıl affetmez tövbeni et kocanla helal şekilde yaşa ilişkini eşin istemiştir başkasına gitmemesi için razı olmuşsundur büyük ihtimalle neyse eşinede uygun bir dille anlat umarım oda en az senin kadar inançlıdır mutluluklar size

1|1
    0|0
Yükleniyor...