Arkadaşlar çok kiloluyum ne yapmalıyım?

Merhaba arkadaşlar ben 18 yaşındayım ve 89 kiloyum.1.63 boyundayım. Naıl zayıflıyabilirim. Ayiryetten diyelim zayıfladım ayaklarım parmaklarım ve göğüslerimde küçülür mü?

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bu işte azimliysen en iyisini yapmalısın. Zayıflama kararı almana gerçekten sevindim. Umarım bunun nedeni etraftaki tepkiler değildir.
    Sana tavsiyem kadınlar için olan bir spor salonuna git bu işi yapabileceğin en iyi yer orası olacaktır.
    Yaza kadar kendinde ciddi değişimler göreceğine eminim. Saçma sapan ilaçları da kullanma tabi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Öncelikle endokrin bölümüne gidip tsh hormonuna baktırman gerekli.

0|0
    0|0
  • Zayıflamak için bol bol hareket etmelisin. Sanıyorum vücut tipin kilo almaya çok müsait. Bu yüzden hayatını hareketli bir düzene oturtman gerek. Yemeni de düzene sokmayı başarırsan ömür boyu zayıf kalabilirsin.

1|0
    0|0
  • Yemeyi azalt Güzelde bir spor yap azimli olarak tak kulaklıgı cık kosuya olmadı eve kosu bandı al yaglar erir

1|0
    0|0
    • Sürekli yapıyorum ama olmuyor

• tamam bir denerim

• hamburger mamburger yemeyide kes artık tamam mı baco :d

• Azimli olduğun sürece her türlü zayıflarsın kendine dikkat et biraz yeter

2|0
    0|0
  • Parmaklarında bariz küçülme olmaz. Göğüslerin de aynı şekilde.

0|0
    0|0
  • Şişmanlik çok berbat

0|0
    3|0
  • Fazlaca kilolusun bence diyet falan yap yagsiz falan ye hatta bir diyetisyenden yardim al

1|0
    0|0
  • Spor yap eğzersiz yap. Bu yaşta bu kilo :O maşallah

0|0
    1|0
  • kilo dağılımını görsem proğram yazarım

0|0
    0|0
  • bence sen şisman değil balık etlisin. keşke fotoğrafınıda yayınlasaydın

0|0
    0|0
  • kilolu bayan severim yaaaa

0|0
    0|0
  • Kücülür

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Birak Öyle kalsin ya:/ ne bilim. Ben 70 kilodan47 oldum 40 olmaya calsiom 40 olursam dah dah zayif Olim isterim yani birak Öyle kal bence cünki böle cok zor. Ama evet zayiflar heryerin tabiki Spor yapmadan zayiflanir ama yapmasan heryerin sarkar bide saglikli Ye
    Cok sebze Ye haslanmis meyve cok yeme tabi yulaw sabahlari Ye Ekmek yeme pilav yeme yiceksen bir kasik ve schoklata da Ye ama bir tane parca Öyle zayiflarsin türkcem icin kb

0|0
    1|0
  • Zayiflarsan kuculur. Ac kalacaksin gunde 1 ogun yiyeceksin. Benim bir arkadasim bu sayede 6 ayda 10 kilo verdi. Ben de bu sayede kilo almiyorum. 165 48 kiloyum. Ac kaliyorum. Ac kal yani.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle fitnessa basla duzenli. olarak devam et evet goguslerin buyuk ise kuculme olur kilo etkiliyor cunku gogusu ayaklarinsa incelir tabiki kilo ile. orantili hepsi

0|0
    0|0
  • Bende 1,63 boyundayim 72 kiloyum off yaa 😢

0|0
    1|0
Yükleniyor...