Merak ettim birsey var?

Kızlık zarı diktirme diye bişey var ya erkek anlamıyor mu bunu sadece kana mi bağlıyor yoksa anlaşılmiyor mu

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Dürüst olman daha iyi ama anlayabilecek olanlarda var hem o okadar ucuz bişey değil 3 5bin biraz araştırma yapsa anlama yolları var

0|0
    0|0
    • ben bakireyim merak ettim bu sadece diktirmeyle alakali değil düşmüş de olabilir mesala anlatmak istediğim anlasilmiyor mu

• daha önce ilişkim olmadıgi için merak ettim sordum ama cevap alamadım

• Benimde ilişkim olmadı ama netten araştır hafif bir kan gelir zaten ilkse baya zorlanacaksınız diyolar kızlık zarından kan gelmese bile ya da geldi anlamayacak kadar kaptırmıştı kendini 48 saat içerisinde doktora giderseniz zar ne taraftan nasıl yırtılmış eski mi yeni mi anlıyorlar eşinin tanıdığı güvendiği bir doktora gidersiniz oda dürüstçe anlatır sorun yoksa yoktur anal ilişki yapanları anlamakta kaslar deforme olur artık yani anlama yolları çok hiç ilişki yaşamadan biliyorsam bilen bilir :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Erkekler anlayamaz bunu. Anca jinekolog olması lazım anlaması için. Lakin sahtekarlığa lüzum yok. Bir kadını zarı için sevecek kadar sığ değilim.

0|0
    0|0
  • kandan başka acıp iyice incelicek hali yok.

0|0
    0|0
  • kızlık zarı diktirdiğinde 1-2 gün gidiyor. öyle eskisi gibi bişey sanma sakın

0|0
    0|0
  • İnsanlar birde size güveniyor. Bence bunu ona söylemelisin

0|0
    0|0
  • 2çeşit operasyon birinde hiç anlaşılmıyor, özl. den yazabilirim

0|0
    0|0
  • benim arkadaş çok güzel dikiyor:) çok diktirenler var

0|0
    0|0
  • saf olan anlamaz.