Vajina yalamaktan gerçekten zevk alıyor musunuz?

bir erkek arkadaşım var öpüşmeye başladığımız gibi vajinami yalamaya başlıyo izin vermiyorum ama zorla yapıyo çok hoşlandığım için engel olamıyorum acaba bana oral yapmasının sebebi kendimden gerçemi sağlayıp bana sahip olmakmı amacı? bakire olduğum için izin vermiyorum ama sürekli yapıyor bunu yapmasını istemiyorum çünkü aşırı tahrik oluyorum ve inanılmaz yapıyo bu işin uzamanı sanırım cevap bekliyorum düşündüğüm seymi yoksa erkekler bundan keyifmı alır?

0|0
4|30

En İyi Erkek Görüşü

• gerçekten bayan olduğunu düşünerek , benim de senin gibi kız arkadaşım olduğunu söylemeliyim. o bana yapıyor ama benim yapmamı istemiyor. huysuzlanıyor. sana istediğin kadar yaparım ama sen bana yapma falan diyor. neden diyince senin dediğin gibi çok tahrik olduğunu bakire olduğu için oraya bir şeyler girmesini istediğini engellemenin zor olacağını falan söylüyor. sanırım haklı kısmen.

2|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 29

• bu kadarını yaşamışın ver gitsin bakirelik zarda değil beyinde akılda nefsinde sen bunları kaybetmişin bir zarın önemi yok..

6|3
    0|1
  • bakire olmak öyle bişey değil canım ya :))))

4|1
    0|0
  • Bir duble rakıyı tercih ederim.

1|0
    0|0
  • Doğru anlamışsın. Keyif alıyorsa da asıl neden anladığın.

1|0
    0|0
  • Ön sevişmenin belkemiğidir,

0|0
    0|0
  • tahrik etmek de var tabi ama şahsen hem hoşuma gittiği için yalarım hem de yaladıkça karşımdakinin o aldığı haz, çıkardığı sesler benim de daha çok zevk almamı sağladığı için

2|0
    0|0
  • kendi adıma zewk alırım

0|0
    0|0
  • bende inananılmaz zevk alırım yalamaktan iyide yaparım.

1|0
    0|0
  • keyif aldığı için yapıyordur. aslında aklında belki dayanamaz ilişkiye gireriz düşüncesi de olabilir.

0|0
    0|0
  • niyeti aklını başından alıp, daha ilersini senin istemeni sağlamak, bu iş böyle devam ederse, ilersi gelir kesinlikle...

0|0
    0|0
  • almazmıyız bana oral yapma sana oral yapim o derece zevkte kudurruyosunuz ya orada bitiyoruz oh mis ;)

1|0
    0|0
  • Amaç, karşı cinsi kendinden geçirmektir... Oral yapan kişi zevk almaz, yaptıran alır.

1|0
    0|0
  • sen ver kurtull

1|0
    2|0
  • evet bunu yapmayı seviyoruz. size itici gelsede %90 ı seviyor.

0|0
    0|0
  • Benim için birleşmeyle eş değer nitelikte.Çok haz verici geliyor.

2|0
    0|0
  • Kendi zevk alıyordur sana da tabi zevk vermek istiyordur. Tahrik edip ilişkiye girmeye çabaladığını bilemem kişiliğine bağlı

0|0
    0|1
  • en güzel tatlardan biri diye bilirim hangi erkek hayır diye bilirki sizinde sorduğunuz sorumu bu şimdi

0|0
    0|0
  • evet erkekler kadının zevk almasından zevk alır...seni tahrik etmek sevgilini delirtiyor...sende tadını çıkar...parmaklarınıda doğru kullanıyorsa...çok zevk alırsın...

0|0
    0|0
  • 69 u dene. kenetlenme :)

0|0
    0|0
  • sanmıyorum .cok keyif alsın . amaç önce hüpletip, sonra gübletecek :)) acık vermenizi bekliyor ...

0|1
    0|0
  • Ben severim

0|0
    0|0
  • Daha da ileri gitmesine izin vermeni istiyor.

Bütün hepsi de yalanmaz ki. Mantarli olanlar yok mü?

0|0
    1|0
  • zevkte verir ama daha çok karşı tarafa zevk verdiği için hoşnutluk yapar.

0|0
    0|0
  • tadını cıkar

0|0
    0|0
  • seviyor olabilir

nelerden hoşalanlar var

0|0
    0|0
  • annaaa manitaya bak lan len amet sene gir ooo lluum bu siteye koş len manita ne yazmış

0|0
    0|0
  • Denemedim ama denemeyi düşünüyorum. Gerçekten zevk alan da vardır almayan da vardır. Ama sen hoşlanmışsın sonuçta.

0|0
    0|0
  • şeyini yalatacak kadar yakın olduğun birinin ne düşündüğünü senden iyi bilemeyiz.

8|4
    0|0
  • şimdi sen kız kıliğina girip böyle yazip ,diğer kızlarin versene o cucuğun numarasini bize felan diyeceğini mi düşünüyorsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• o kadarını yapıp bir içne girmiyorsa emin ol sen bayılsan bile birşey yapamaz :)

2|4
    1|0
    • neden :d ızın versem yapar

• oyle bir durumda tezgaha almıs senı vajınanı yalıyor sulanmıs bır vajınaya girmek için izinmi bekliyor sanıyorsun ? kızlıgını bozarsa başına kalmandan korkuyor idare ediyor :)

• zorla nasıl yapıyor açamsını ? merak ettim

bende çok severim yapılamdını :D

0|0
    0|1
  • Sen kendine hala bakire diyebiliyormusun?

6|6
    1|1
  • bakireysen bulasma derm çünkü gün olur nefsin bir bağlanır tahriklikdende öte gider bu iş;)

1|2
    0|0
Yükleniyor...