Cinsellik dersine ilgi duyan bakire sevgilim.

Bu sorum kızlara. Sevgilim psikoloji bölümünde gördükleri cinsellik dersinde hocanın ilk derste bir anket yaptığını söyledi. İlk soru "bakire misiniz?". ilk soruya evet cevabını verenler diğer soruları cevaplandırmıyormuş. Sınıfta ilk soruya evet cevabını sadece o vermiş. "Merak ediyorum, bakire olduğum için hoca beni çoğu derse almıyor. Derste ne yaptıklarını merak ediyorum. " diyor. Birliktelik yaşamak istediğini anlamayacak kadar öküz değilim. Karakter olarak bir kızın bekaretini bozup unutacak biri de değilim. Bunu ona da söyledim. Bana saçma geliyor bu davranışı. Sizce ne yapmalıyım?

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• Sen inandın mı sadece onun evet dediğine ? üstelik boyle bir sorulduğuna inandın mı asıl mesela bence o :)

0|1
    1|0
    • hocasıyla görüştüm. doğruladı.

• Sen onu kesin uniden attırırsın .

• senin kadar fantastik düşüncelere sahip değilim.

Kızlar Ne Diyor 6

• Saçma geldi bana bakire diye derse alınmayan öğrenci. Hiç gerçekçi değil. Kızda var bi numaralar kanımca dikkat et

0|0
    0|0
  • bence sende yada sevgilinde sorun yok hocada var bir gavatlık

0|0
    0|0
    • hoca bayan ve sınıfça yapılmış bir anket bu

• kendi bakire değildir kıskanıyordur ne olcak baska çözmü:)

• bana sen ders ver dşyor :)

0|0
    0|0
    • bunu anlamayacak kadar öküzüm ben de :@

• saçmanın dibi hatta.Benimde bir çok arkadaşım psikoloji okuyor ama hiç derse alınmadıklarını görmedim.komik bir gerekçe...

0|0
    0|0
  • uç uç uç.

0|0
    0|0
    • yorulursam bi ara konarım sana :@

• şuun baştan söyleseydin ya. ne kendini ne de beni gerecektin

• ben gerilmedim ki, seni gerdiysem kusuruma bakma artık. dedigim gibi kızlar cinselligin c'si dediginde altında bir sey aramayın. kesin istiyor gibi düsüncelere kapılmayın. insanız biz de. merak duygusu.

• boz benide derse giriyim diyor

0|0
    0|0
    • bunu anlamayacak kadar öküzüm ya :@"Birliktelik yaşamak istediğini anlamayacak kadar öküz değilim. Karakter olarak bir kızın bekaretini bozup unutacak biri de değilim." yazmışım okumadın mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• bu nasıl bir hayal dünyası be bakire diye derse alınmayan ögrenci :))))))))))

0|0
    0|0
Yükleniyor...