Ben bir gay im ve daha ilk kez bir ilişki yasadim ama korkuyorum test olmaya gitigimde gayim desem doktor tepki gösterir mi?

Öyle bildiginiz seks olmadi opusme birde anüs yalama parmak falan soktu risk varmıdır teste gerek var mı sadece ciddi bilgisi olanlar yorum atsın

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• doktor tepkı gosteremez.. kımseyede bır sey dıyemez.. bu kısılık hakkınızın tecavuzu olur adamın dıplomasını yırtarlar! sız sıkayetınız belırteceksınız oda muyene edecek elınden gelenı yapack aranızdakı ılışkı sadece bu..
    sunu sakın unutmayın bazı vırslerın pencere donemı vardır.. yanı ertesı gun yapılacak testde cıkmayabılır!! 6 ay sonra yaptıracagınız kan testı saglıklı sonuc vercektır.. boylesıılışkıler yasıyorsanız korunmalısınız ve bunun yoluda prezervatıf

1|1
    0|0
    • aynen en kesin test üç ay sonraymis zaten anal oral gerçekten olmadı olsa bile condom şart ama artık seks yapmiycam benim durum opusme arkami yalamami ve parmak sokmasi doktora bunları soyliycem belki gerek görmez ondan yani ben tepki gostermesinden korktum

• tesekkurler

• Tabi ki yaptircam hatta beklemem ara ara ay ay devamli yaptırım bir konuda bilgilisiniz bu durumda olup ilac kullanarak normal şekilde yaşayanlar varmış eğer erkenden tedavi olursa doğru mu o

Kızlar Ne Diyor 4

• parmaktan hıv mi kaptın asd

0|1
    0|0
  • Ne testi yaptircaksin?

0|0
    0|0
    • ads

• Anladim ama testte zaten senkn gayim demene gerek yok bence sonucta kan testinden yapiliyor dimi bu yano gereksiz icin rahat olmasi icin yaptir bisey cikmaz umarim icini ferah tut sen :)

• İnşallah öyledir tsk ederim sonuçta arkami yaladi doktora onuda söylemem gerekir diye düşündüm belki doktor gerek yok falan derse die

• bir şey olmamıştır merak etme.

0|0
    0|0
    • Ya dudagimin kenarında iğne ucu buyuklugunde ısırık izi var kortum

• Partnerinde bir sıkıntı yoktur umarım

• ins yok diyor ama olsa bile onda da kan olmasi lazimmis

• Ne icin test yaptircan

0|0
    0|0
    • aids falan kapılirmi bu durumda diye

Erkekler Ne Diyor 8

• Pisliksiniz keşke ölseniz

0|1
    2|2
  • Ne testi bu? Ayrıca kimseyi ilgilendirmez seçimlerin. Doktorlarda en son çekineceğin kişiler.

0|0
    0|0
    • aids testi yani bunları yaşadığım için aids riski varmidir ne bileyim doktor kovarsa birde beni

• Ya kardeşim gidersin hastaneye ben şu testleri yaptıracağım dersin. Sonuca kendin bakarsın. Ayrıca doktora görünsen ne olacak? Adamın derdi sen misin? Hem alışıktır onlar.

• aynen tsk

• Hamilesin :dfsf

0|1
    0|0
    • öf ya benim canım sikkin ne diyosun belki ilerde sanada olacak bir kızdan

• Gay olmak önemli değil ama ilişkiye gitme sakin uyarması benden takması senden

0|0
    0|0
    • zaten ne oral ne anal oldu sadece opusme ve arkami yaladi birde parmagini soktu yani bunlardan risk varmıdır onu merak ettim

• ben bu soruyu görmek istemiyorum buna hakkım var mı? Midem bulanıyor çünkü

0|0
    0|0
    • yazma. ozaman

• yok ama anasayfada gördüm , psikolojimi bozuyor, midem bulanıyor , iştahım kaçıyor.

• olabilir bnde hersey görüyorum ama. maydanoz olmuyorum

• Ne testi bu

0|1
    0|0
  • Gel birlikte olalım seninle ya inceldiği yerden kopsun

0|0
    0|0
    • Yok artık tovbe

• aseksuelim artık moralim bozuk

• Hmmm peki tamam

• ne testi malmısın?

0|0