Bunun adı ne cidden merak ediyorum

Yakın bir kız arkadaşım var yurt dışına gittim erasmus programıyla bakire değildi zaten sevgilileriyle yatardı vs vs italyaya gitti bi barmenle yatmış fakat sevgilisi değil bir şeyi değil ben buraya sevişmek için geldim diyo napcam çok soğudum ondan

Güncellemeler:
sinirden böyle yazmışım işte italyada şu anda hiç tanımadığı birileriyle yatmış vede ben buraya sevişmek için geldim diyooooooo açık oldu mu

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Herkez kendinden sorumludur, yurt dışında yaşayanlar şunu çok iyi bilirler. Bir başkasına ne amaçla olursa olsun karışmaz, müdahale etmez. Yaşam tarzını sevmşyor olabilirsin, oda senin yaşam tarzını sevmiyor olabilir. Bu o kişiyle iyi anlaşmana rağmen o kişiyle arkadaşlığını bitireceğin anlamına gelmez.

Maalesef biz başkalarının yaşamını yargılamayı çok seviyorum ama dönüp kendimiz ne haltlar yediğimize bakmıyoruz. Sen o arkadaşının yaşam tarzıylamı arkadaşsın yoksa, kafa yapınızın uyuştuğu yerlerle mi.

0|0
    0|0
    • emin ol dönüp kendime baktığım için bu yorumu yapıyorum bak sende hemen yargılamaya başladın

• Kolay kolay kimseyi yargılamam, böyle bir şey yazdığımla, söylediğime ters düşer.

Bakın Nasrettin hocanın "ye kürküm ye" hikayesini bilmeyen yoktur. Bizler insanları kıyafetleri ve yaşam şekillerine göre değerlendirir, yargılarız. En kötü tarafı da bir süre sonra o yargıladığımız insanların yaptıklarını yaparız.

Bir insanın nasıl yaşam sürdüğü bizi ilgilendirmez, bizi ilgilendiren kısım o insanla ne kadar iyi anlaştığımız olmalı.

Erkekler Ne Diyor 8

• madem sinir oldun ve soğudun hayatından çıkar gitsin yapacak başka bir yolu yok yok çıkarmam diyorsan da katlanacaksın söylediği ve yaptığı herşeye...

1|0
    0|0
    • katlanılır gibi değil teşekkürler

• arkadaşların dediği gibi argo tabirle biz onlara motor yada kaşar diyoruz ki önüne gelenle yatana ne denir sende iyi bilirsin. o tipleri hayatımızdan çıkarmaktan başka yapacak bir yol görmüyorum arkadaşım. ayrıca rica ederim. :)

• Argo tabirle kaşar veya motor deniyor.

0|0
    0|0
  • valla arkadaşın motormuş bence bu tip kızlardan uzak durmanda fayda var.

0|0
    0|0
  • İyi fuckbuddy olur.

0|0
    0|0
  • ouuuw bildiğin en eski tekerlek şeklindeki kaş*rlardanmış bu kız bea sal bi köprü altına ne hali varsa görsün uzak dur

0|0
    0|0
    • ayıp ama ya ne biliyim yine sinirlendim

• yaptığım yorum değil onun yaptığı ayıppppp sende arana mesafe koy fazla görüşmmeye bak

• ne diyosun baştan anlat yada tercüman gelsin bu konuya.

0|0
    0|0
    • anlamayan bir tek sensin bence sorun sende

• düzgün yaz o zaman sende. hem sanane alan razı veren razı

• hatunun ismini merak ettim baya :D

0|0
    0|0
  • hayat kadını gibi olmuş resmen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yapına, görüşlerine, karakterine uymuyorsa ve sana zararının dokunacağını düşünüyorsan uzaklaş derim. Anladığım kadarıyla kız birtakım değerlerden yoksun. Kalkıp sevgilisiyle beraber olsa kendi yaşantısıdır boşver derdim ama kızın karakteri ve yaptıkları bana normal gelmedi

0|0
    0|0
  • arkadasın ya bir erkekden iyi bir kazık yemiş yada alamadıgı bir intikam var yksa hiçbir kız bu şekılde yapmaz sadece iki sebebi vrdır onlarda bu;)

0|0
    0|0
  • Onun özel hayatı size ilgilendirmez.Çok takıyorsanız bundan sonra arkadaşınız olucak birine "Bakire misin?" diye sorun evet cevabı alırsanız ona göre arkadaşlık kurun.

0|0
    2|0
    • sorun bakirelik değil.sadakatsizlik.Sevgilisi olmayan bir kız istediğiyle birlikte olsun saygı duyarım.Zevk alıyor , kafasına göre yaşıyor derim.Ama hayatında biri varken , bunun gerektirdiği şekilde yaşamalı.Bonzaiii

• sorun bakirelik değil

Yükleniyor...