Yurtdışındayım, nasıl ilaç alırım?

4-5 aylığına yurtdışındayım, ilaç almam gerekiyor ama eczane reçetesiz vermiyor. Bu insanların dillerini bilmiyorum, sağlık sigortam genel kapsamlı ama öyle hastaneye gidemem ki bir ilaç yazdırmak için. Doğum kontrol hapı gerek lütfen bana bir yol gösterin. (Başka korunma yolları saymayın.) Ne yapabilirim?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• büyük marketlerden all , ya da birine rica ett

0|0
    0|0
    • Büyük marketlerde ilaç satılmıyor ki :( Kimse de almaz çünkü reçete istiyorlar.

• Macaristan - Türk vatandaşı olduğum için hastaneye gidemem. Özele de param yetmez :(

• hayır tıp mı okuyorsunn orda :)) neyse güzel ülke alabilirsinn çok pahalı olmamalı dkh bence , şidmii bir eczaneye gitti , hatta bizim eczacı başının dogum kontrol hapı dahi var orda diane 35 alabilirsin, myralon, yasmin microgyn , ginera lyndiol, bunların hepsi yurt dışındaki ecz alabilirisn ücretli ama üzerinde pasaportunla git

Erkekler Ne Diyor 8

• istediğini kelimeleri anlatmak çok zor değil ingilizcede sözlük yardımı ile zaten bunu yapabilirsin

0|0
    0|0
  • Hastaneye neden gidemediğini anlayamadım.

0|0
    0|0
  • Hangi ilacsa git cal

0|0
    0|0
  • tanidigin biri yok mu orda bayan arkadasin felan. ondan yardim iste. yurtdisi neredesin?

0|0
    0|0
  • Ismını oğrenrecetesız satılmıyor mu orda

0|0
    0|0
  • Tr den bir arkadaşına söyleyeceksin. 2 kutu gönderecek

0|0
    0|0
  • Hangi ülke?

0|0
    0|0
  • Zikişecen mi oralarda avuçlayıp sokacan mı amcığına sezarı?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bana mesaj at
    Hangi ilaci istiyorsan cevirdim istedin dilde
    Yardimci olurum sana

0|0
    0|0
Yükleniyor...