Arkadaşlar ben duruma anlam veremedim,gerçekten fikirlerinizi söylerseniz sevinirim...

Bir bayan olarak p*rno videolarına bakarken tabiki genellikle bayanların hepsi karşı cinsle olan sex videolarını izlerken daha çok tahrik olur değil mi...Amaaa ben de bazen çok ters bir durum oluyor..Özellikle bugün çok dikkatimi çekti bu..Nette gezinirken gay foto.su gördüm ve bir anda heycanlandım..Sonra p*rno izlemek istedim..Gay p*rnosu açtım..Ve öyle çok tahrik oldum ki..Sonra bunun normal olup olmadığını anlamak için karşı cinsle olan bir p*rno açtım..Gaylari izlerkenki zevki alamadığımı farkettim..Sizce bunun açıklaması nee :(

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• emin ol herkes senin gibi.. erkeklerden de izleyen var ama lezbiyen p*rnosu.. sonuçta aynı yere çıkıyo :))

1|0
    0|0
  • Fantaziler hava durumu gibi değişkendir, gay p.nolarını izlerken aslında geçici bir haz almışsın ve bu haz doruk noktasına çıkıp inmiş, hevesinin gittiği bir andada asıl zevk alacağın p.nolardan birini izlemişsin, doğal olarakta ilk izlediğin prnoda zevkini giderdiğin için diğeri aynı zevki vermemiş, bu bir sapkınlık olmasada sıradanda değil aslında. Sonrada evlenemiyonuz evde kalıyonuz ya

0|0
    1|0
    • yaa hayırr.karşı cinsle olan p*rnoyu bilerek açtım baktım..amaa baktım ki zevk alamıyorum o an.ve tekrar gay p*rnosunu açtım..hattaa bu seferr grup yapmıştı gayler..vee çok aşırı bir haz oldu ben dee..

• anlam veremedim, bizim anladığımız tarz bişey değil bu durum, sınırları aşıyor

• valllaaa ben de anlam veremedimmm durumaa..acaba yine de karşı cinsim olduğu için çok fazla etkilenme sebebi bu olabilir mi...

• Erkeklerin lezbiyen kızları izlemesi gibi bir durum heralde... Ruh halini anlayamadım. :)

0|0
    0|0
  • Canım senin sevişme vaktin gelmiş.Reel bir ilişki yaşamalısın , normale döneceksin :S

0|0
    0|0
  • canın anal çekmiştir onları izlerken. onlar zevk alıyor ben niye almayayaım diye aklından geçmiştir kesinlikle :))) peki hiç bir erkeği becermek geçtimi onları izlerken aklından. o izlediğin gaylerden birini belden bağlamalı ile becerirken hayal ettin mi?

0|0
    0|0
    • evet..yaptıkları herşey zevk verdi bana...

• onu bilmiyrm farklı bi şey olabilir fakat sen var erotik hikayeleri hiç okuma bile derim yoksa lipidon tavan ypar...patlıcan ,salatalık arar durursun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• heyecan ;) normal olmayan şeyler adrenalini artırıyor bence. bu arada ben de çok etkileniyorum gay p*rnosu izlerken.

0|1
    0|0
    • :) evet benim onları izlerken bu derece etkilenmem normal değill...ve bu bayaa bir heycan yapıyorr

• ya bene tam tersi lez p*rnosu izlerim erkeklerin sevismesi itici yaa igrencccc

0|1
    0|0
    • lezbiyenlerin p*rnosu da bana itici geliyor...amaa bazen merak etmiyor değilim tabiii nasıl oluyordur falan diyee :P

Yükleniyor...