Erkekler neden kaşırlar?

Her yerde karsilasiyoruz.
Eliniz seyinize gidiyor ya kasiyorsunuz yafa duzeltiyorsunuz.
Neden ya neden
Needdewn
Her kisi fark etmeksizin.
Her yerde gordum yani.
Neden yapiyorsunuz?

Güncellemeler:
Yani simdi ben anlamiyorum.
Bu normal bisi mi yoksa yapan sapikligina mi yapiyor. Ona gore?

0|0
1|51

En İyi Erkek Görüşü

• Ben ne kadar kaşınırsa kaşınsın lavaboya veya insanların olmadığı yere gitmeden kaşımıyorum.. Ama kalkıyor bazen belli olmaması için utandığımdan hemen kimse görmeden arkamı dönüp elbiseyi dışa çekerek yukarı yatırıyorum penisimi

0|0
    0|0
    • Nedrn kalkiyor peki?

• Uzun zaman boşalmayınca az bir şeyden kalkıyor elbisenin daralıp sıkması bile kaldırıyor ama çok dikkat ederim insanların görmemesine

• Anladim.

Erkekler Ne Diyor 50

• Motorun yaptığı dalga, köpürtmesi...
    http://i.hizliresim.com/7oW2pN.jpg

1|5
    0|0
  • Facede gördüm de soruyu, dikkatimi çekti yazayım dedim.

Kadının organı belli zaten, somut görünürlük yönünden bir derdi yok.

Ama erkeğin organı öyle değil, görünüş bakımından giyinişe filan dikkat etmeye çalışırız. Zaman zaman erekteler olur ki bu ister şehvet verici şeyler olsun, ister olmasın, gerçekleşir bu, bunun sapıklıkla ilgisi yok. Sapıklık dediğimiz şey apayrı bir olay. Bazen rahatsız edici olur duruş şekli, düzeltme ihtiyacı doğar, tabisi kaşıntı vb... şeylerde elbette yapmadan duramam diye bir şey yok o ayrı.

Her neyse, kendini bilen erkek zaten nerede nasıl hareket edeceğini bilir. Ha çok nadiren, istisna biçimde denk gelebilirsiniz, o erkek sizi, toplumu veya durumu farketmemiştir ki zaten kendini bilen erkekte o durumda utanır.

cut.

0|0
    0|0
  • sapıklık değil sağa yatar, sola yatar doğru yola getirmek için elimiz oraya gider, yeni traş olmuştur kaşınır kaşımak gerekir, pantolon ya da boxer sıkıştırıyordur kesinlikle kurcalamak gerekir, bazen ereksiyon haline gelir (kalkar) istemli ya da istemsiz, düzeltmek gerekir, yorumlarda baktım bir arkadaş her kız gördüğünde ereksiyon olur demiş bu tür olduğu zaman sapıklığa ya da abazanlığa girer öyle bişi yok karşında ki çok dekolte giymişse, bilerek frikik veriyorsa ya da bize karşı onda da istek varsa belli eder ki bu kesinlikle ereksiyon sebebidir. yoksa öyle her olur olmadık her şeye tepki vermez. diğer bir arkadaşın yerin olan bulgusu da hoşuma gitti sizde sütyeninizi ya da askılarını düzeltme gereği duyuyorsunuz değilmi bizimkiside ona benzer bişi ;)

0|2
    0|0
  • Araya kaçıyor vitesi 1 e atiyor. Bizde boşa aliyoruz şansuman inmesin diye 😅😄

1|6
    0|0
  • bu psikolojik olmalı , bazen öyle rahatsız ederki hele jean giyince , yana kayıyor, buda çok rahatızlık veriyor yürürken, hele yazın terliyorsun kaşınma istegi duyuyor, çok şükür benim terlemez , pudra kullanırım özel losyonum var yana kaymanasına engel olamıyorumm

0|0
    0|0
  • Sende hep oraya bakiyon sanirim

1|1
    1|0
  • sende milletin skinemi bakıyon :)

0|1
    1|0
  • Arasıra şevkat ve ilgi bekliyor..

0|0
    1|0
  • ya sizinde bu kadar malzemeniz olsa sizide görürdük erkek olmak kolay değil bacak aranda 2 top ve 1 hortum taşıyorsun rahatsız oluyor tabiki donuna düzgün yerleştirmen lazım ki sıkışmasın rahatsız olmasın kaşınması ayrı olay hele yolsda giderken kaşınırsa rezil olma tehlikesi var ben kaşınsada yolda kamuya açık alanda kaşıyıp düzeltemiyorum utanıyorum kaşınmasına katlanıyorum ya da çaktırmadan elim cebimde kaşımaya çalışıyorum çok kötü durum

0|0
    0|0
  • Siz neden sütyen lastiğinizi ya da sütyeninizin belirli yerlerini düzeltiyorsanız, bizim de kendimize göre nedenlerimiz var. Bazen kaşırız çünkü kaşınır :) İnsan vücudunun en az hava alan bölgelerinden biri oluyor giyinince, terliyor, sağa sola ters yatıyor ya da erekte oluyor yani sertleşiyor.. Sen başın kaşındığında kaşımazmısın?

0|0
    0|0
    • Sokakta kaşımanı mı gerektirir

• Herkesin ortasında elini daldırıp kazı çalışması yaparmış gibi kaşımaktan bahsetmiyorum bende.. Ama kaşındımı nerde kaşıyalım arkadaşım? Arkadaşın evinemi gidelim? Otelmi tutalım dışarda kaşınınca? Bu insanlar nerde kaşıyacaklar? Ne kadar şekilci oldunuz ya...

• belki de sen buna fazla dikkat ediyorsundur?

0|0
    0|0
  • Dar giydikleri icin rahatvedemezler farkinda ollmaadan aliskanlik yapar bn dar giiymem
    Kalksa dahi belli olmaz rahatim ellim gitmez ;)

0|1
    0|0
  • kaşınmıyo. ufaklık ya da torba etine yapışıyo sağa sola yatıyo , dona sıkışıyo falan
    onu ordan kurtarmak için tutup çekiyosun.. dikkat et tutup çekilir parmak uçlarıyla.. kaşınsa bütün parmakları kullanırsın ve çekmezsin.

0|1
    0|0
  • Yavşaklık tamamen kimi götlüğüne yapıyor görüyor hatunu başlıyor kaşımaya ne oldu hatun verecek mi? Hayır umut dünyası * ;)

0|1
    0|1
  • Dışarıda hiç yapmamda bazen rahatsız ediyor düzeltmek gerekiyor.

Sen anlayamazsın :(

0|1
    0|0
  • Napalım:))

0|0
    0|0
  • kaşıyorum arada beni de gördün mü

0|0
    0|0
  • El bizim şeyimiz bizim kimsenin karışmaya hakkı yoktur.

0|1
    0|0
  • tahrik olunca güzel bir kız arzuladıgnda kalkar. sonra belli olmasın diye elimizle mecburen düzeltiriz. peki seninki hiç kaşınmazmı

0|0
    0|0
  • Abazaliktan sapikliktan degil kesinlikle cok rahatsiz olucu oluyor bazen pantolon rahatsiz edebiliyo ihtiyac yani

0|0
    0|0
  • İç çamaşırı sıkıştırıyor bazen. Siz bacakaranıza bir balonu hafifçe şişirip yerleştirin ve gezmeyi deneyin ne demek istediğimizi anlarsınız biraz. Herkes sapıklığına yapmıyor tabi ama kimsenin görmediği yerde düzeltmeye özen göstermek lazım.

0|0
    0|0
  • Gayet normal.

0|0
    0|0
  • karakter meselesi eğitim almamış biri senin bu dediklerini yapar ve fazla da takılma bu konulara ilerde sevgilin olursa veya evlenirsen düzeltme ihtiyacını neden hissederiz anlarsın

0|0
    0|0
  • Kaşınıyordur. :D

0|0
    0|0
  • pantolona felan sıkışıyo huzursuz ediyo kaşıma felan değil :D

1|0
    0|0
  • Ben hiç farkinda değilim yapiyorsak bilinçsiz yapiyoruz bazen kendi kendine ereksiyon oluyor i zaman sıkışma oluyor düzenliyoruz: )

0|0
    0|0
  • Kasindigi için olabilir mi?

0|1
    0|0
  • Yeni traş edilince kaşınma olabiliyor ama bn hiç dışarda kasımam bazıları krodur kaşır :D

0|0
    0|1
  • dar pantolon giyince kaşınıyo bazen

0|0
    0|0
  • kaşınıyorsa kaşımıyakmı sen de

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    20

Kızlar Ne Diyor 1

• Benm de sevgilim dar giyer ve bazen sigdiramaz benm yanimda hep düzeltme ihtiyaci duyar ama baska zamanlarda dar boxera düzgün yerlestirir kendisinin rahat edebilecegi sekilde o zaman sikibti olmaz tedarikli davranir sipam benm :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...