Evleneceğim kadın bakire olmasın diyorum var mı böyle düşünen?

Ben özellikle ünide terkedilmiş bakire olmayan kız varsa böyle biriyle evlenmek istiyorum,geçmişini asla sorgulamam isterse 2 yıl yatsın,bakire değil die evdemi kalmalı,varsa böyle biri bana sinyal versin hemen evlenmek için harekete geçelim,güzel olsun fiziğide kendide başka bişey istemem,ailesinin parası pulu önemli değil masrafa sokmam,sevişmeyi ve sexi sevmeli diyenlerdenim,evliliği ayakta tutan sex die düşünüyorum,20-25 yaş arası çekici güzel ve sexi varmı öyle biri?

Güncellemeler:
bakire olsa daha süper olur ama 30 yaşında birinin bakire bulması zor diye düşünüyorum,bu yüzden fark etmiyor eleştirenler eleştirebilir artık düşüncem böyle fart etmez

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• ünide terkedilmiş bakire olmayan biri ha baktın kız çok dimi öyle yazan ilişki yaşadık ama bıraktı diye :) bana göre bak herşey aşkın parçası sex de normal bişey öyle erkek için ihtiyaç vs değil erkek için neyse kadın için de o :) ben buna inanıyorum herkes sevdiğiyle bişeyler yaşayabilir. hani desen bakire olsun olmasın önemsemem diye ama sen illa bakire olmasın diyince garip geldi illa bakire isterim gibi bişey oldu :D

1|0
    0|0
    • illa bakire olsun derdim çıktıklarım hep değildi artık düşuncem değişti anladınmı:)olsun yada olmasın fark etmez ilal bakire olmasın dersem salaklık olur önemi yok yani anladınmı

• nefes alsın mantığı anladım la zaten tamam tamam haklısın :D

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 3

• arkadaş balıkçılıkta yeni bir çığır açtın yemin ediyorum internetten sazan avı :)))))

3|1
    0|1
  • Düğünden önce bir jinekoloğa uğrayın, kızlığını diksin, kanama olayı olsun en azından. Onunda ayrı bir zevki var öyle diyorlar. :))

0|0
    0|0
    • ben o tadı aldım 7 yıl önce evlenmek istemedi ayrıldık,şuan almasamda olur,sen alamassam anlatayım:)))

• Buralarda sazan.avi yapmaya çalışma dostum bu aradığın özellikte bir sürü kadın var malum yerlerde

0|0
    0|0
    • malum yer nere

• sen anlamassın dostum taktik:)

• şaka be bilerek öyle olmadı bidahakine izin olur gizli açık kapalı fark etmez

Yükleniyor...