Klitorisin tam solunda bir şişlik çıkıyor arada sırada ve çok acıyor nedir bu?

koku, kötü renkli akıntı vs hiçbir sorunum yok. temizliğimi de düzenli yapıyorum ve bekarım. elimi de oraya sokmuyorum ''masturbasyon yapıyor musun'' gibi sorular sormayın diye söylüyorum bunu. bu sabah tuvalet sonrası silerken aşırı derecede acıdı yerde kıvrandım. meğersem yine aynı şişlik çıkmış. yaşayan var mı nedir bu ya?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• doktora git de gitmesin bence :) türk insanı böyldir. jinekolaga felan görün tabi demiş olayım da. bide sivilce gibi şeylr ola bilir emin ol o gibi bişey olmdığna olsada git doktora.

0|0
    0|0
    • ama orada sivilce çıkmaz ki.

• :) neden orası senin vicudunun parçası değilmi? ben afedersin makatının arasında sivilce çıkan adam gördüm orda çıkıyosa ordada çıkar. lla ucu olmasına gerek yokbazen içinde şişiyor ve patlattığında kesin acıdan ölrsün bunu yparlarken gördüm adam düz duvara trmanıcaktı

• ha bide içindede çıkar. hatta vicudumuzdaki sivilcelerimzin %30 u içimizde çıkar yani direk dıştan görünmez kabarık ve ağrılı olur.

• Ciban ciban o kil donmesi olabilir cok aci verir

0|0
    0|0
    • ya kil donmesinin tüy çıkmayan yerde ne işi var. klitorisin tam yanı diyorum iç yani dış değil.

• Ya bezesi olabikir kilolumusun kist orda olmaz sivilce olabilir mesela

• Bentolin kisti olabilir dr git

0|0
    0|0
    • nedir o? bazen çıkıyor ama hep orda değil.

• Zararsiz bir kist ya da enfeksiyon tarzi bisey bentolin bezinde olur sonradan sikinti yaratirmi dersen bentolin sivi dengesini saylayan bezdir sivi salinimi azalabilir ama zararsiz dr git derim

Kızlar Ne Diyor 2

• kadin dogum doktoruna gorun bir krem vericektir sana adini unuttum t ile basliyodu galiba

0|0
    0|0
    • peki ne bu çıkan şey biliyor musun?

• erkekerin dediklerine kulak asma hic biri degil ordki tuyleri aldigin temizleyiciyle alakali olabilir belki yedigin birseyle alakali olabilir usuttysen eger akintiyla alakali tahriste olabilir acir ve kasinir o yuzden bir an once doktora git kendiliginden gecsede git cunku tekrar edebilir

• bende de çıkıyor bazen

0|0
    0|0
Yükleniyor...