Arkadaşlar lutfen yardım edin ya 16 yasında kız kardeşim hamile test yapmadık ama mide bulantısı var iştahi yok nasıl kurtulur bebekten?

Arkadaşlar baslıkta okuduğunuz gibi kız kardeşim hamile bebekten kurtulmak zorunda cunku hem ailemiz oğrenmemeli hemde sevgilisi bebek konusu açınca ondan uzaklastı kızı bırakıcak diye korkuyorum nasıl bebekten kurtulabiliriz ya iki gün geçti ilişki üzerinden yardım?

Güncellemeler:
İnternetten baktım çocuk düşürme hapları varmış işe yarar mı ki?
Doktora gidemeyiz ailemiz oğrenirse evlatlıktan reddeder kardesimi

0|0
8|19

En İyi Erkek Görüşü

• Ahahah :D 2 günde nasıl hamile kalınıyor bir anlatıversene sana zahmet :D
    Kardeşin hamile falan değil. Fakat bu yaşına rağmen hamile kalıyorsa herşeyi göze almış demektir. Kardeşine dikkat et, biraz daha böyle devam ederse yollu olmak iyice kanına işleyecek. Bu yaşta milletin altına yatmak nedir lan?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Kesin hamile olduğu belli mi?

0|0
    0|0
  • Durumu bir doktora anlat doktor dolayli yoldan devlet yetkillerine haber eder, o gorevliler ailene durumu anlatarak bir cözüm bulunur, en kötüsü arkadasinin ailesiyle konusup gelin adayi olarak anlasma yoluna gidilebilinir, ama oglan kanunen suclu durumda. allah korudun baban cinnet gecirir can yakabilir, o yüzden tedbirli olun, al git kardesinle doktora durumu anlat

0|0
    0|0
  • bebekten kurtulmakmı:S
    bıcakla kardesını o zaman!!!

0|0
    0|0
  • La evcilik oynayıp hamile mi kalınır, bırak elindeki barbi bebeği git uyu.

1|0
    0|0
  • yav arkadaş delimisiniz böyle şeyleri burada konuşuyonuz ailen öğrenecek istesenizde istemesenizde o çocuğu aldırmak öyle kolay iş değil yaparken düşünecekti öyle merdiven altı falan denersiniz kardeşinden de olursun

0|0
    0|0
  • Eee kardeşine sahip çıkamazsan böyle uğraşırsın. Kötü durum

0|0
    0|0
  • kurtulamaz.

0|0
    0|0
  • Yuh anasının nikahı :) hemen belirti olmaz.

0|0
    0|0
    • Ya da neyse siz aptal iki kafadar.
      Ertesi günü hapı al içi rahat etsin. Ertesi günü yapı ilişkiden en fazla 3 gün içerisinde içebiliyor.

• Ya bide güncelleme paylasmis dedigimi okusana sigir.

• düşürme hapları tehlikeli olabiliyor.

0|0
    0|0
  • Her istahi olmayan be midesi bulanan hamilemi oluyor tıp ilerlemis 2 nedenle anlasiliyor hamilelik

0|0
    0|0
  • 2 gün mü olmuş ilişikiye girdikleri

0|0
    0|0
  • Durumlar epey kötü yaşta tutmuyor.

0|0
    0|0
  • Bence kardesın degıl sensın allah sıze akıl fıkır versın acımam

0|0
    0|0
  • ecem hotoglu vakası 2mi geliyor yoksa :D

0|0
    0|0
  • 16 yaşında bide ahlaksızlar sizi

0|0
    0|0
  • Ohaaaa 16 yaşında öyle bir şansınız yok hangi hastaneye giderseniz gidin kürtaj yaptıramazsınız yaşı reşit değil o ailenize söyleyin

0|0
    0|0
  • Bırakır tabiki ulan kardeşine neden sahip çıkmadın piçin biri kullanıp hamile bırakmış yok öyle haplar aile öğrenir

0|0
    0|0
  • gerizekalılar :/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Kaş yapalım derken, göz oyabilirsiniz. Önce, hamile olup olmadığından emin olun ondan sonra gerekeni yaparsınız.

0|0
    0|0
  • Yaw tabi tabi 2 günde niğde bulantısı başlamaz

0|0
    0|0
  • Bebeği düşürmek mantıksız aşırı kanaması olabilir kardeşenide zarar verirsin bir şekilde para bulun merdiven altı anca olur başka şansınız yok tada özel araştırın. 2 günde hamile kalmazki ertesi gün hapı kullanın

0|0
    0|0
  • Ya dur bakalım hemen mıdesı bulanıyor dıye hamıle olamaz kı once gıdıp kan kestı yaptırın hemen ogrenın. Adetı fılan gecıktımı

0|0
    0|0
  • Her midesi bulanan hamile mi oluyor 2 gunde bebek ne cabuk gelismis :d

0|0
    0|0
  • 2 gun geçti hamile olduğunu söylüyon trol bu soru

0|0
    0|0
  • Keşkeyle başlayıp gömesim var ama yok yapmicam.

0|0
    0|0
  • İstanbul'da benim gittiğim bir muayenehane var hamilelik testi için gitmiştim eğer hamile olsaydım 2 haftalıktan başlıyor alınmaya o da 6 bin tlden başlıyordu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...