Kapat

Mutlaka bitecek mi bu ilişkiler?

2 yıllık ilişkim var. O 23 ben 22 yaşındayken tanıştık. Çok mutluyuz cinsellik hariç herşeyi paylaştık cinsel olaylarıda evliliğe bırakmak istiyoruz. Çok yol katettik. Ailesinden annesi babası beni biliyor ve annesiyle görüşüyorum. Benim ailemde biliyor ve sadece annem tanıyor. Herkes olumlu bakıyor ama geçenlerde arkadaşımın dediği kafama takıldı.

Bana bir gece oturup laflarken '' Sen çok saçma hareketler yapıyosun. Eninde sonunda ayrılcaksınız niye bu kadar bağlanıyosun hayatını yaşa '' dedi. Bu bana resmen ahlaksızlık gibi geldi ve çok kızdım. Ergence bir düşünce hayatını yaşa flan. Neden böyle mi oluyor hep ? Hiç 18-20 yaşında tanışıp evlenen yok mu ? Benim annem ve babam 17 yaşında lisede tanışmışlar 2-3 sene sonra tekrar görüşüp 24 yaşında evlenmişler. En basit örnek. Kafam çok karışık arkadaşlar, kendimi kötü hissediyorum biticek sanıyorum. İlişkimi nasıl canlı tutabilirim ?

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• Boş ver o manyagı bence seni kıskanıp haset ediyor neymiş o hayat yaşamak ondan onamı sevmişsin oda seni sevmiş aileler durumu kabulleniyo sana yapacak tek bir şey var bence en hızlı şekilde hemen evlenin o adamın yerinde olsam basardım nıkahı ederdim onu kendime karı o arkadaşta çatlasın,çart diye ikiye ayrılsın ,tuz buz olup dagılsın hahahahaah yaşasın aşk:):):):):):)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• İnsan Oğluyuz. Bir Şeye Tam Kaanat Getiremeyebiliriz. Ama Birinin Sözüne Göre Hareket Etmekde Ahmakca. Sen Neyin Ne Olduğunu Bilen Yaşda Bir Bayansın. Belki O Farklı Şeyler Yaşadı Senide Öle Düşünüyor. 1 Elin 5 Parmağı Nasıl Bir Değilse İnsanlardında Hiç Biri Aynı Değildir. Dilerim Mutlu Olur Evlenirsiniz.

0|0
    0|0
  • bence senin arkadaşın senin mutlulugunu kıskanıyor.

elbette ilişkin bitebilir, çok fazla bağlanmak yanlış. ama nasıl olsa bitecek, hayatımı yaşiyim diye sorumsuzca davranmak çok yanlış. madem seviyorsun ve mutlusun şu anki ilişkine sarıl.

bence o arkadaşını çok fazla dinleme, kafanı karıştıracak.

0|1
    0|0
    • Dediğim gibi bağlanmak istiyoruz zaten. Bağlanmadan aşkın anlamı yok, Anı yaşamayı sevmiyoruz ikimizde. Çocukca geliyor. Gelecek önemli bizim için.

• o zaman evlenin tamamen bağlanın.

evlilik arefesinde ayrılanlar oluyor, birkaç sene kendilerine gelemiyorlar. bu yüzden bağlanma demiştim.

madem bu kadar çok seviyorsunuz, nişan falan yapın, evlenin. ve bu tarz yorumlar yapan arkadaşlarınla da muhabeti azaltın. dediğim gibi düzgün bir ilişkin oldugu için kıskanmış o seni

• sen etrafa bakarak her konuda şüpheli olursan vay haline arkadşaım sen sevgilinle mutlumsn aileslye aran iyi mi ona bak napıcan sen onlara genelde onu söyleyenlern ilşkileri hep mutsuz btmiştr..

0|0
    0|0
  • Kadınların böyle kaygılar duyması normal hatta geleceğini düşünmesi gerekli de ama bunu takıntı haline getirirsen kötü bilinçli ve ayakların yere basarsa sorun olmaz. Bu arada 2 senede olsa sevgilini daha da tanımaya bak 5,6 yıllık ilişkilerde bile gerçek yüzünü göremeyip sonu hüsran olanlar oluyor.

0|0
    0|0
  • benim arkadaşım 10 senedir çıkıyor. bir arkadaşım 5 sene sonunda evlendi. bir arkadaşım. 7 sene sonunda nişanlandır. salakça bir fikir olmuş aldırış etmene ciddiye almana gerek yok.

0|0
    0|0
  • Mutlaka bitecek bu ilişkiler.

0|0
    2|0
  • Sorun tanışma yaşında değil aranızda en az bi 5 yaş erkeğin büyük olması makbuldur he istisnalar yok mudur vardır elbet.

0|0
    0|0
  • canlı tutmak istiyorsan günlük sulayacaksın şaka mahiyetinde anlama söylediklerimden anlam çıkar

0|0
    0|0
  • Çevrenin yorumlarını dinlemeye başladığında ilişkini riske atarsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bitecek diye korkarak niye endise edipte kendini harap ediyorsun, tabi ki ilerisi icin hic kimse ne olacak bilemez, arkdasinin yorumu da cok sacma ve seni kiskaniyor gibi geldi bana, baskalarinin ne dedigiyle ilgilenmek - bitecek endisesiyle uzulmek yerine ,iliskinize sahip cikin , ani yasayin ve mutlu olun.. ilerde ne olacak zaman gosterir

0|0
    0|0
    • Anı yaşamak kelimesi çocukca. Geleceği düşünmek lazım. Teşekkürler yorumunuz için.

• ani yasamak derken dusuncesizce hareket edip umursuz olun demedim. mutlu bir beraberliginiz varsa tanidini cikarin demek istedim mutlulugunuzun anini yasayin demek istedim, sorun uretmek yerine. iyi aksamlar

• Her konuşanın lafına bakıp ilişkine böyle şüpheyle bakarsan gayet yolunda giden ilişkiyi kendin bitirirsin.. Arkadaşın ya rahat biridir yada kıskandığından böyle bi laf etmiştir.. Sen o an mutluysan zaten hayatını yaşıyorsun, inadına daha mutlu ol :)

1|0
    0|0
  • Yeni şeyler yap onu kendine tekrar asik et . Süprizler yap ama herseyi sen yapma bi iki kez yap ondan da bekle . Hayr bitcek diye birsey yok insanlar boyle iyi giden seyleri kiskanirlar kiskancliklarinida iyi niyet cümlelernn arkasina saklarlar sende ikilemde kalir iliskini kendini ve sevgilini yipratirsin . Bence bunlara sakin dusme :) canlilik iatiyorsan dedigim gbi suprizler yap mesla takiminin macina 2 bilet al gidin ne biliim hobilerini gerceklestr. :)

0|0
    0|0
  • Bitecek diye bugunu yasamamazlik yapma.

Bitebilir hayat bu, fakat bugun mutluysaniz baska neyin onemi var ki.

0|0
    0|0
    • Anı yaşamayı sevmiyoruz ikimizde. Çocukca geliyor. Gelecek önemli bizim için.

• Bu kayginin olmasi normal ama demek istedigim kendini bu kaygiya kaptirip simdiki mutlulugunuzun onune gecme. Seviyorsaniz baska bir seye gerek yok emin ol deger verdigini hissettir, baskalarinin sozune bakma. Siz sevdiginiz surece bitmez.

Sanirim arkadasin ask acisi cekmis ve kimseye hicbir iliskiye guveni kalmamis ondan biter diyor. Bosver sen onu.

• Milletin lafıyla bi ilşkiyi yürütemezsin canım :) Benimde 3 yıllık bi ilşkim var.

0|0
    0|0
  • birbirinizi gerçketen seviyorsanız bitmez birde etrafındakilere fazla önemseme ne dediklerini

0|0
    0|0
Yükleniyor...