Kizlar yardim edin... bilgisi olanlar yazsin?

Hayatimda ilk defa erkek arkadasimla iliskiye girdim. Penisinin vajinama girdigini soyledi ama ben ne aci ne sizi hissetmedim. Haaa birde ne kan geldi benden (ilk defa iliskiye girmeme ragmen) ne de bir yanma duygusu oldu. 2 gun sonra ise adet oldum. Sizce bozulmus mu kizlik yoksa adetin kani mi o?

0|0
4|21

En İyi Erkek Görüşü

• ilk defa denize girdim acaba ıslandım mı

7|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• o gırdıgını soyluyorsa sız artık bakıre degılsınız.. ılk anda kan gelmedıyse elastık olabılır hımen yapınız.. ve herkes agrıyacak dıyede bır sey yok.. kadına gore degısen seyler bunlar..

0|0
    0|0
  • Yav nasıl insanlarla ilişkiye giriyorsunuz size kadın muamelesi bile yapmıyor bozulduğunu bile hissettirmemiş bugün dünya kadınlar günü ben erkek arkadaşın olsam uyumadan bugününü kutlardım, benim gibi erkek arkadaşın olsaydı şu an mutluydun ayrıca hiç birşey olmamış gibi gezmezdin kadın gibi gezmiş olurdun daha sen kendin bile inanmamışsın kadın olduğuna yok bu ilişkide bir terslik var :)

0|0
    0|0
  • Kızlık zarının yırtılmamasının bir önemi yok. Olmuş olan. Gelen kan da adet kanamasından başka bir şey değildir. İki gün sonra kızlık zarını in yırtılma kanaması olmaz.

1|0
    0|0
  • Vajina yerine klotorise sokmaya kalkmış olmasın.

0|0
    0|0
  • Cocugun ki kucuktur. d

0|0
    0|0
  • Sonucta penisi aldin, zar dursa ne olurki?

0|0
    0|0
  • esnektir belki sonraki ilişkilerde bozulur

0|0
    0|0
  • Sanıyorum kızlık zarın esnek. Doğumda yırtılır.

0|0
    0|0
  • bence deliği tutturamamış.

0|0
    0|0
  • Bozulmus olabilir fazla zorlamamistir

0|0
    0|0
  • Yazık la

0|0
    0|0
  • Girdi her şey bitti

0|0
    0|0
  • meayene etmeden nedesem yalan olurrr

0|0
    0|0
  • Bazilarinda agri olmaya biliyo ozellikle cok tahrik olmussa

0|0
    0|0
  • Çok ıslanmış mıydın? Onun penisi küçük müydü?

0|0
    0|0
  • Bu yasta... olan olmus demek..

0|0
    0|0
  • Peki girdigini hissettin mi?:))

0|0
    0|0
  • artık kız değilsin

0|0
    0|0
  • Girdiyse gitti artık bir videoda gördüm çocuk kıza giriyor kız zevkten geberiyordu ve ilk kez senle yapıyorum diyordu her bakire işini gördüğünde kanamaya biliyormuş.

0|0
    0|0
  • Artık kadınsın tebrikler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ilk defa ilişkiye girmemene rağmen kızlıgım bozulmuşmudr diye sorman çok sacma

0|1
    0|0
  • Kanka elveda de bence

1|0
    0|0
  • Kizligin gitmis olabilir

0|0
    0|0
  • Hiçbişey hissetmediysen girmemiş olabilir. Acı az da olsa hissedersin yani sızı daha doğrusu. Kan gelmek zorunda değil, herkeste gelmez. Bozulduysa da 2 gün sonra gelmez o kan.

0|0
    0|0
    • o gun hicbirsey olmamis gibi rahat gezdim agri yokdu olmadi da.. Amaaa 2 gun sonra adet oldum. Korkum sadece bozuldu mu?

• Korkuyosan o zaman yapman saçma değilmi?
      Emin değilsen muayene olman lazım başka türlü anlaşılmaz

Yükleniyor...