İlişkiden zevk alamıyorum nedeni ne olabilir?

Sevgilimle İlkimde ikimizinde ilkiydi ama hiç zevk alamadım. Belkide ilk olduğu için ya o becerememiştir ya da ben dedim. 2. ilişkiye giriştede zevk alamadım. Belkide tecrübeli biri lazım dedim eğer ondada zevk alamazsam bir haltlık var dedim. Tecrübeli biriyle yaptım sonuç ne olacak diye. Ondada hiç zevk almadım hayatımda üç kez ilişkiye girdim üçündede ne zevk aldım ne de boşalabildim. Sizce neden böyle? Sevdiğim insanla bile zevk alamıyorsam ne yapmam lazım?

Güncellemeler:
Sevgilimi filan aldatmadım onla ayrıldık. Eski sevgilimden bahsettim orada yani...
Aynı soruları sorup durmazsanız sevinirim önce bir yorumları okur musunuz?

0|0
8|65

En İyi Erkek Görüşü

• Seks yapmanın cinselliğin esas merkezi zihindir.. İnsan seks yapmaya orada hazırlanır ve yönlenir.. Tıka basa tok bir insanı mükellef sofrayada oturtsan bir şey yiyemez.. Seks de böyle bir şey zihinde arzu ve istek olmaz ise asal ne kadar seksapel de olsan zevk alamazsın..
    Demek sen iş olsun diye ilişkiye giriyorsun.. Tecrübeli dediğin de tecrübesizmiş demek ki çünkü tecrübeli olan seni zihinen de hazırlardı baştan... her şey de olduğu gibi seksi ve zevki de arzulayacaksın ki tadına varasın..

2|0
    0|1
    • Yorumunuz ve beni aydınlattığınız için teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 64

• İman ahlak şart tabi olmayınca böyle oluyor işte..

3|1
    2|1
    • İman ve ahlaktan söz eden birinin cinsel yaşam katagorisinde ne işi var?

• Benim ahlaksız biri olup olmadığımı sadece sorduğum bu soru ile karar veremezsin. Ben büyüklerime ve çevreme karşı saygılı bir insanım. Yazları ne kadar sıcak olursa olsun dekoltedir etektir giymem. Eğer bunlar seni ikna etmiyorsa o senin kapalı dediğin bir çok kızdan daha iyi bir ahlaka sahibim emin ol.

• Fasulye gibi kendini nimetten sayma bence ;)

• sizi çok iyi anlıyorum ve öyle anladımki siz kendinizi yazıyla burada tam olarakta ifade etmemişsınız Ama ben sizi gerçekten çok iyi anladım
    sizin o dediğiniz tecrübeli olanda aslında tecrübeli değildir
    size, sizi kadının kadınlığından dişiliğinden sizin ne istediğinizi anlayan bir erkek lazım bana yazarsanız gerçekten dünyanın en mutlu kadını ulursunuz
    yazmasanızda gerçekten kaybeden ben değil siz olursunuz şimdiden saygılar

1|0
    1|0
    • İlginiz için teşekkür ederim fakat ben öyle herkesle yatabilecek biri değilim :) O insanla denedim çünkü ona karşı azda olsa bir şeyler hissediyor oluşumdu..

• estafrlla rica ederim iyi geceler

• İyi gececeler

• şuvar bu bilinç altında korkuların oldugu için alamadın, birde hemen seks yapaılmamalı, yavaş yavaş olmalı ön sevişme kesinlikle olmalı , ilk önce sevgilin ruhuna okşamalı vücuduna degil.

0|0
    0|0
    • Hayalimde bile düşünürken içimi korku kaplıyor. Anladım ruh önemli...

• seni tanimak isterimm

• cok mast yapıyorsan azalt fazla mast yapan erkeklerde gorulebılıyor bu sorun karısınla beraber olmaktan bu kadar zevk almayan adamlar var. birde hayatı boyunda vajinal orgazmı tadamayan kadınlar var gunumuzdede vaıjnal orgazm olamayan kadın sayıcı cok cok fazla sebebı tamamen pskolojık

0|0
    0|0
    • O zaman psikolojinin üstesinden gelmeliyim...

• tam olarak sonunun ne olduunu bılmıorum bı kac denemede anlasılamaya bılır belkı ssorun yoktur tecrubesızlıkten yapılan hatalardan vs olabılır bı sure ızle kendını

• Tamamdır izleyeceğim..

• hastalık olabilir ya da korkundan dolayı olaya adepte olamıyorsundur ya da yeterince tatmin edemiyor da olabilir
    dipnot=ön sevişmeyi uzun tutmalısın tamamiyle ıslandığın zaman zevk alabilirsin bir de karşındaki kişinin sana çekici gelme güdüsü de önemli sonuçta hayvanlar bile seçiyor bunu beğenmelisin onu baktın hiç biri olmuyor jinekolağa gidebilirsin. ilaç tedavileri ve psikolojik süreçleri var

0|0
    0|0
  • Sevişmeyi bilmeyen o kadar çok insan var ki normal yani.. İhtiyacın olduğu için değilde zevk almak bunun tadına varmak için sevişirsen ki bunu saatlerce yapıp gece birlikte uyumalısın sabah uyanır uyanmaz seviştiğinde ne kadar zevkli olduğunu anlayabilirsin ama tecrübeden çok sevişmeyi bilen ve sadece senin ona karşı değil onunda sana karşı bişeyler hissettiğinden emin olup güvenebildiğin biri olmalı..

0|0
    0|0
    • Ne demek istediğini çok iyi anladım ama gece birlikte uyumam mümkün değil. Belkide partnerimin bana çok alışması lazım ve de benimde ona...

• Pekala anladım. Teşekkürler..

• Rica ederim sımsıkı sarılıp birbirinizi hissedin sonrası öpüşme elleşme ağır ağır tatlı tatlı kulak emmeler falan filan derken artık içinde hissetmek istediğini yüz ifadenden ve tavırlarından anlayıp hiç sormadan konuşmadan özellikle misyoner veya kucakta yüzyüze olarak Vücutlar birleştiğinde işler değişecektir diye düşünüyorum duygulu sevişmek gerek

• Partnerlerin önce kendilerini düşünüyorlardır da ondan... tecrübeli olanın tecrübesinden ne kadar eminsin? Cinsel ilişki yaşamıştır ama cinsel ilişkide iyi değildir...

0|0
    0|0
    • Bak o yönden düşünmedim ama genellikle ilişkiye giren bir erkekte tecrübe olmaz mı?

• Eminim fark edemiyorumdur umarım ilerde fark edeceğim. :)

• Mutlu kal o zaman ;)

• 0|1
    0|0
  • Ticarî taksi olmuşsun.

0|0
    1|0
  • Senin gibilere burada kaşar sürtük derler.

2|1
    1|0
    • Sende mi öyle diyorsun yani?

• Derim evet çünkü sevgi sevgili değil senin yaptıkların işinde bitmiş zaten hadi geçmiş olsun.

• Demeye devam et o zaman yorumun için sağol :)

• sen bir evsin. o evin kapısının anahtarını bulup kapıyı açan erkek senin mutlu eder. daha bulan olmamış anlaşılan

0|0
    0|0
  • Bir eksik var ama ne?

0|0
    0|0
    • Aynen bende onu merak ediyorum.

• O duygudan kurtulmaya çalışıyorum ama olmuyor elimi çekiyorum direk..

• Senin mantığa gore. zevk alana kadar herlesle mi yatacaksin?

0|0
    0|0
    • Hayır tabi ki. Sadece neden böyle olduğunu merak ettiğim için yaptım. Bir daha yapmayacağım.

• Benimde kastım o. en basitinden arada ufakça olsa bir duygu-cekim olsun

• Kesinlikle...

• Aldattin mi sevgilini?

0|0
    0|0
    • La hayır...

• Tamamdır teşekkürler bilgiler için :)

• Rica ederim. ^^

• öncelikle bir hastalık olma olasılığı mevcut sonra bencil birisiyle ilişkiye girdiysen etki etmiş olabilir yani seni düşünmeden senin beklentilerin isteklerine beklentilerine göre davranmamış birileriyle ilişkiye girdiysen onun etkisi ilede olabilir

0|0
    0|0
  • Kapı zili olmuşsun basan kaçmış..

0|1
    1|0
    • doğru insanlar becermemiş seni ondan kaynaklanıyor takma kafana iyi birisi çıkar işi görür.. Mission Complete yapar..

• anestezimi yaptırdın şeyine :S

0|0
    0|0
    • Hayır tabi kii

• Duruyorum tabi ki :D

• Harun abi? :D
      korkutma beni

• bozuk senın kritoris.. garantisi var mı? yetkili servise götürmen gerek

0|0
    0|0
  • İlişkiden önce yani kızlık döneminde çok sık mast yapar mıydık? Konu büyük ihtimalle bununla ilgili.

0|0
    0|0
    • Kızlık zarından bahsediyorsan. Kızlık zarımı kendim bozdum ve ne zaman bozduğumu hatırlamıyorum orada öyle bir şey olduğundan haberim yoktu çünkü bana bu konuda hiçbir bilgi verilmemişti. Mast. ise 3 yıl önce öğrendim böyle bir şeyin var olduğunu. Yapma sıklığımda değişiyor. Bazen banyodan banyoya yapıyorum bazende canım çektiğinda haftada 2-3 kez filan..

• Offf benim için çok zor o ya...

• Evet zor. Tek başına çözemezsin. ama küçük bir yardımla yol alabilirsin ;)

• sen hele 20 likle tanış görürüm seni

0|0
    0|0
  • Sonuç olarak sen tam bir kşr sin; ))

Artık herkesle beraberol.. zevk alana kadar ezik seni,

0|0
    1|0
    • Böyle rahatladığını düşünüyorum herkesin kendine göre bir rahatlama biçimi vardır. O zaman benimde rahatlamama izin ver :)
      Eziksem evet eziğim ayrıca herkese çabuk inanır ve güvenirim, bağlanırım kısacası salağın önde gideniyim. Peki bundan sanane? Eziğim diye beni dahada mı ezeceksin? Salağım diye beni istediğin gibi kullanacak mısın?

• Ben kötü bir yorum yapmadım kötü algılayan sensin dürüstçe ne düşünüyosam onu söyledim. Abilik yapmak istiyorsan daha çok çalışmalısın..

• Ya canım İşinle ilgilen cidden..

Hayaletlerle işim olmaz.

Birşeye ihtiyacın varsa buyur yardımcı olayım yoksa bak işine

• Tatlım sen adamına deng gelmemişsin dil kullanmasını iyi bilecek

0|0
    1|0
  • Birde kızla dene bakalım :))

0|0
    0|0
  • Ya sevgilinin penisine alışması gerekir vajinanın

0|0
    1|0
  • Zevkini ahirette alacaksın biraz sabret sadece

0|0
    1|0
  • Senin bir penise alışıp zevk alman 3 ayı bulur.

0|0
    0|0
  • Yetersiz on sevişmeden kaynaklı olabilir...

0|0
    0|0
  • Kendi Cinsini Dene ,

0|0
    0|0
  • Heteroseksüel değilsindir.

0|0
    0|0
    • Değilim :D

• Evet, beyaz kuyuruğunda da biraz turkuaz rengini barındırıyor. Sizin muhabbet kuşu beyaz değil mi? Malesef ki o konuda yapacak hiçbir şeyimiz yok, işte vitamin ilaçları ve yararlı şeyler vererek öyle böyle azda olsa sağlıklı tutmaya çalışıyorum.

• Benim ki mavi ve kanatlarında benekleri var ^^

• @mehcab dede söz sende

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    34

Kızlar Ne Diyor 8

• Mastürbasyon yapmaya alışmış olabilirsin ya da dedigin gibi tecrübe eksikligi sadece kendini dusunmus olabilir seni oksamasini falan soyle

0|1
    0|0
  • Grup gerek sana anca keser senin gibisini.

0|1
    3|0
    • Grup hayatta yapmam...

• Kesinlikle öyle...

• Ben zaten vücüdumu erkek veya kız olsun göstermeye utanıyorum. İlişkiye girmek bile benim için mucize gibi bir şey... iki kişiyle aynı anda hayatta yapamam.

• Mast. çok yapmışsın. Hemde @Kumasbay la tanışmamışsın ^^

0|0
    0|0
    • @hexeley? Çok ayıp değil mi, sen sadece dedikoduları duymuştun çevrendeki 5-10 kişiden :(

• Seyircilere sormak lazım :(

• :D Sakin olun gençler... olay nedir şimdi? Olay yeri ve incelemeden geliyorum.

• bız nerden bılelım :) sence

0|0
    0|0
  • aseksüel olabilirsin veya ön sevişme olmamıştır :)

0|0
    0|0
  • Çok mu mast yapıyordun?

0|0
    0|0
    • Haftada 2-3 kez filan... ve topu topuna 2-3 dkyı geçmez 1 kere zevke ulaşma sürem..

• Anladımmm o zaman mast yapmayı kesersem bir faydası olur mu?

• Mast yapmayi kesip kendini vajinal orgazma alistirman gerekiyor.

• Helal olmadığı için

0|0
    0|0
  • Ben ıslanmama rağmen zevk alamıyorum

0|0
    0|0
    • duşun altında mı mast. yapıyorsun tabi zevk alamazsın beni dene :)

• Bende ıslanıyorumda kayganlaştırıcı filan var olmuyo yinede :( Niye böyle oluyo cidden

• Anladığıma göre mastu kesmek lazımmıs deneyelim bakalım

Yükleniyor...