Hamileyim kürtaj olacam?

Bu konu hakinda bilgisi olan var mi? Tehlikeli mi değil mi? Daha once olmus olan var mi bana bilgi verirse sevinirim. Bu arda bekarim.

0|0
10|13

En İyi Kız Görüşü

• Bebeğe yazık diyenler lanet edenler olarak vicdan artistiği yaptıysanız şimdi kadını rahat bırakın. Sizene kadının bebegınden? belkı tecavuze ugradı? belkı bakacak durumu yok? belkı bebek sıkıntılı? sıze noluyo ya. 10 haftaya kadar bebek aldırmak yasal. ancak cogu devlet hastanesı yapmıyor artık. ozelde yaptırırsın. o da mali olarak cok pahalıya patlar sana. 500 gibi bir rakam. Ve bebegın buyuklugune gore yanı kac haftalksa fıyat da ona gore artar. ılk olarak anestezık olursan hıssetmessın operasyondan sonra yuruyerek eve donersın. Ha merak edenlerınız varsa, daha once hıc kurtaj olmadım.

1|0
    0|1
    • Teşekkür ederim bilginiz için. Bosverin ben onlarin soylentilerine kulak asmam bile. O vijdandan bahseden erkekler kac kizin gunahina girmistir allah bilir. Bu kizlarda zaten hepsi suten çıkmış ak kaşık. Tahmini 8 haftalik olmasi lazim. Bu arada merak eden mallar bir b*k olacağından falan kurtaj etmiyorum. şu an cocuk dusuedigimiz için istemiyoruz bu kadar basit.

• son 2 haftanız yanı. iyi düşünün derim. gecikmeniz halinde geç kalmış sayılabilirsiniz. eğer bekarsanız, baba onayı ıstenmez. şayet evliyseniz devlet hastanelerinde baba onayı da ıstenıyor artık

Erkekler Ne Diyor 13

• Yorumsuz. :):

0|0
    1|0
  • En ideal zaman 8 ila 10 hafta arası daha öncesi sıkıntılı olabilir tabiki doğum kesesinin gelişmiş olmasına bağlı 5 haftadzn sonrada yapılabilir genel anestezi veya lokal anestezi ile yapılabilir

0|0
    0|0
  • Olunca görürsün

0|0
    0|0
  • Her önüne gelene ver sonra cezasına masum canlar çeksin. o çocuğu aldırırsan ALLAH nelanı versin. Bir cana kıyma.

1|0
    0|0
  • Merhabalar eğer mesaj atabiliyorsanız. Konuşup sizi aydınlatmak isterim.

Esenle kalınız.

0|0
    0|0
  • evliysen aldırma. çocuk çok güzel bir şeydir. ama aldıracaksan bil ki vakumlama yaparak vajinadan çekilir.

0|0
    0|0
  • Aferin mk or** yapın sonra da o küçücük cana kıyın diri diri yakılacak olan sizlersiniz..

0|0
    0|0
  • Kürtaj olmanda sakınca yok. İlk eşim evlenmeden önce 2 kere kürtaj olmuştu.

0|0
    1|1
  • Allah ıslah etsin

0|0
    0|0
  • ne konuda bilgi isttyrsun yardımcı olayım? ne kadar maddı yonden tuttugu mu soru

0|0
    0|0
  • Manyak mısın?

0|0
    0|0
  • Gir birisinin altına inle inle inle üstüne korunma birde hamile kal merdiven altı bir yerde kürtaj olda gör gününü umarım bir daha hamile kalamazsın birde bekarım diye not düşmüş katil

0|1
    0|0
  • Allah belanı ne diyim katil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Hemen taş atin zaten ne biçim insanlarsiniz. Hepiniz mukemmelsiniz tabi. Belki hata yapmistir belki tecavüze ugramistir belkide keyfidir. Yadirgama ve kınamak serbest tabi. Toplumumuzun en büyük sorunlarindan biride bu zaten. Kimseyi ne yaptigi ilgilendirmez. Fikrin varsa konuş nefret ediyorum sizin gibi insanlardan.

2|1
    0|0
  • O kadar anne olmak isteyen insan varken senin bu yaptığın igrenclik. Bir anne yavrusuna nasıl kiyabilir

0|1
    0|1
  • Her boku yiyin sonra o masum çocugun günahına girin pislikler

2|1
    0|2
  • bence kimse kürtaj yaptırmak istemez belliki bir hata yapmışsın korunmadan ve bekar bir bayan olarak çocuğu istememen normal hem sana hem bebeğe çok üzüldüm ama manen çok zor olsa gerek :/

0|1
    0|1
  • Bebege yazık ya. Nasıl kıyacaksın.. Keske önlemini alsaydın

2|1
    0|1
  • Kürtaj bilen uzman kişiler tarafından yapılmazsa tabiki tehlikeli. sağlıklı bir ortamda ve isini iyi bilen bir uzmanla yapılmalı yoksa bir daha gebe kalamamana bile neden olabilir. dikkatli ol

0|0
    0|0
  • Sizin gibilerinden nefret ediyorum. Önce her halti ye sonra doğmamış bir bebegin katili ol. Umarım için sizliyodur.

0|0
    0|1
  • Yazık sana ya gercekten yazık.

0|1
    0|1
  • allah akıl fikir versin sana bacım hem bekarsın hem de allahın verdiği cana kıyıyorsun yazık çok yazık

1|1
    0|1
Yükleniyor...