Vajinal akıntı ile ilgili, bakar mısınız?

Arkadaşlar merhaba.

Benim normalde vajinal akıntım neredeyse hiç gelmiyor denecek kadar azdı.

Fakat neredeyse son bir haftadır çok fazla gelmeye başladı. Bugün sabah kalktığımda iç çamaşırımın çok ıslandığını gördüm. Normalde hiç böyle bir şey olmazdı.

İç çamaşırımı değiştirdim, baktım 1 saat sonra falan yine böyle olmuş. Tabii daha azdı ama yine de rahatsız edecek şekildeydi.

Yine olmadı, çiçek kokulu günlük ped taktım fakat hiçbir işe yaramadı.

Kokusu beni rahatsız ediyor, dün kot pantolon giymiştim, bacaklarımı biraz açınca rahatsız edici o koku direk geldi burnuma. Rahatsız olmaya başladım.

Sizce bu neden olabilir? Bunu geçirmenin bir yolu var mıdır? Özellikle hemcinslerimden yorum istiyorum. Tabii bu konuyla ilgisi olan erkek arkadaşlar da cevap verirse sevinirim.

Edepsiz şeyler yazacak olanları şimdiden buradan alalım lütfen.

Güncellemeler:
Kız arkadaşlarımdan da yorum bekliyorum, hala aynı durum var düzelmedi.
Lütfen detayı okuyunuz.

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• Sadece "ıııyyyy" diyen erkeklere cevap vermek için geldim. Zaten senin annen, kız kardeşin , halan da yok. bir erkek olarak gördüğün her kadına azının salyası akmıyor. Ömrünün sonuna kadar o beğenmediğin kadınlarla hiç ilişkiye de girmeyeceksin Ve sen çok temizsin sanki :) :) Neyin kafasını yaşıyorsunuz erkekler?
    (Herkesi aynı kefeye koymuyorum, sadece hak edenler alınsın, Saygılar..)

3|0
    0|0
    • Eklemek istedim; sorunun başlığından içeriği belli oluyor zaten. Seni zorla bu soruya sokan yok, cevap vermeyeceksen verme. Kimsenin kimseyi aşağılamaya hakkı yok.

• Aynen, teşekkür ediyorum. :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Mantar belirtisi bu. Kokusu da varmış.

0|0
    0|0
    • Cidden mantar mıdır? Peki ne yapmam gerekir biliyor musunuz?

• Belki de değildir. En güzeli bir doktora git sen. Varsa bir sorun erken müdahale edilmiş olur. :):

• Teşekkür ederim, son çare sanırım.

• Her kötü kokulu akıntı aynı sebepten olmaz , tavsiyeler faydalı olmayabilir , en iyisi bir doktora gitmen

0|0
    0|0
  • mantar ya da enfeksiyon değilse bu senin arzularının arttığının belirtisi.

0|0
    0|0
    • Hayır öyle olsaydı hissederim diye düşünüyorum, bilmiyorum belki de öyledir.

• Umarım öyledir, teşekkür ederim yardımlarınız için.

• Tamam da bunu sen bileceksin gerçekten de benim dediğim gibi birilerini çok arzuluyorsan bu aralar libidon yüksekse problem yoktur ama öyle bir şey yoksa bir an önce doktora git. ama mantar ya da enfeksiyon olsaydı kaşıntı da olurdu mutlaka.

• Mantar iltihap vs bişey olabilir doktora git

0|0
    0|0
  • Vajinal akintisi normaldir. Akmasa erkekten bir farkin olmaz

0|0
    0|0
    • Vajinal akıntı miktarı kişiden kişiye değişir. Benim azdı fakat son zamanlarda arttı. Boyle olması normal değil, ama.

• Normal bence akintidan zarar gelmez gelmeze zarari var

• Peki, teşekkür ediyorum.

• İlişkiden falan bir şey kapmış olabilirsin.

0|0
    0|0
    • İlişki yaşamadım hiç. Yaşım 20.

• Enfeksiyon olabilir o zaman git doktora ne olur ne olmaz.

• Teşekkürler.

• totonu temızlerden arkadan one degıl onden arkaya temızle

0|0
    0|0
    • Evet zaten öyle yapıyorum her zaman da öyle yaptım ama mantıklı bir açıklama bulamıyorum mantar veya enfeksiyon diyorlar.

• Arada sırada.

• sentetik camasır mı kullanıryordun pekı

• Migdem bulandi

0|0
    1|0
    • Okumamayı da tercih edebilirdiniz.

• Kadınlar cok pis ya neyse

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...