Yüzük vajinamda kaldı?

Arkadaşlar ben evliyim önceki gün evde tek başımayken mastürbasyon yaptım. Gece fark ettim ki yüzüğüm yok ve sancı başladı. Eşim ilişki istiyor ben kaçıyorum nasıl çıkarabilirim yardım edin?

Güncellemeler:
ıkındım çıktı ark üzülmein benim için

0|1
11|55

En İyi Erkek Görüşü

• orada kaldığndan emin misin eğer eminsen bir bayan jinekologla görüş veya kendin çıkartabilirsen çıkart başkada bişey gelmiyo aklıma

0|1
    1|1
    • teşekkür ederim

• amaç dalga insanların. herkes insanlar için herkesin başına herşey gelebilir ayıplamak yargılamak dalga geçmek kimsenin haddi değil

• aynen öyle katılıyorum ama yapacak bişey yok 3 yıldır bu sitedeyim geçen yılın ortalarından beri falan böyle sanırım

Erkekler Ne Diyor 54

• Jinekoloğa gitmen gerekli.

0|0
    0|0
  • hahahha :)) haydar dümende okuduydum ileğene sıcak su koy otur

1|3
    0|0
    • teşekkür ederim iyi fikir denicem

• Ikınmayı dene derim.

0|0
    0|0
  • Lateks eldiven eline takıp çıkarmayı dene, olmazsa zorlama rahime gittiyse jinekolog belki faydalı olur.

0|0
    0|0
  • Ben iptal gençler :D ashdkjsfsD

0|2
    0|0
  • ahahaha mangal maşasını kullan :D

1|2
    0|0
  • büzüklerin efendisi :D

0|4
    0|0
  • fakeler basladı

0|1
    0|0
  • Yüzüklerin Efendisini bulduk.

1|0
    0|0
  • Olta atın içeri

1|0
    0|0
  • açılın açılın ben doktorum ASFADSDGF

0|0
    0|0
  • parmağını sok karıştır belki bulursun :) bulamazsan dr a ne diyeceksin yüzük içer de nası kalır gibisinden yüzüne bakıcak komik bir durum:D

0|0
    0|0
  • Nasıl girdiyse öyle çıkar :) vajina genişler elini yıka içerden al :) nasıl becerdin ya Allahini sever sen

0|0
    0|0
  • eşinle seks yap onun pesi çıkartır onun penise takılır inceyse

0|0
    0|1
  • bu mumkun degıl ufaklık yeme bızı

0|0
    0|2
  • Evliysen neden mast yapma gereği duyuyorsun ki eşin doyuramiyormu seni eğer öyle bir durum varsa bileyim...

0|0
    0|0
  • Ablacım sen bildiğin deşmişsin. Neyse deodorant şişesi sıkışanlar var senin ki yine naif ve istemsiz olmuş. Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • yüzük nerde froda

0|0
    0|0
  • Neodyum mıknatıslarından al bir avuç ve oralarda gezdir :(

0|0
    0|0
  • Bıral kalsın orda yıllanır antika olur

1|0
    0|0
  • yüzük yok edilmeli hahahah çabuk gollum görmeden adsfdaasdfadsfasdf

0|0
    0|0
  • Gel Ben Alırım onu

0|0
    0|0
  • kolunu sok çıkart yaff,

0|0
    0|0
  • Altın değerlendi bak.

0|1
    0|0
  • Offff gece gece :D:D

0|0
    0|0
  • Gollum dur o gollum :D

0|0
    0|0
  • Parmağını sok cikart

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    24

Kızlar Ne Diyor 11

• Ben şok ben iptal

2|4
    1|0
  • Ahaha troll

1|1
    0|0
  • Parmakta ordamı iyice bir bak :D

0|1
    0|0
    • amaç yardım değil sadece dalga. insanlarla dalga geçmeyi bir bırakın artık herşey insanlar için ve başıma geldi.

• Asdgfhk :D :d

• Soruyu görünce ben koptum özür dilerim asdf

0|1
    0|0
    • amaç yardım değil sadece dalga. insanlarla dalga geçmeyi bir bırakın artık herşey insanlar için ve başıma geldi.

• Ben iptal asdfgh

0|0
    1|0

• Doktora gidebilirsin?

0|2
    0|1
    • Doktara açamam utanırım

• kafa yorulcak bişey yok :DD tek okumayla anlıyoz herhalde

• Girmez ki yüzük oraya sallama :/ :(

0|0
    0|0
    • sende dene o zaman giriyor mu girmiyor mu amaç yardım değil sadece dalga. insanlarla dalga geçmeyi bir bırakın artık herşey insanlar için ve başıma geldi.

• mide bulanılacak birşey yok sen mast yapımıyor olabilirsin ama yargılama

• Çişini yaparken çıkmaz mı
      Acil konusunda ciddiyim korkmuyor musun

• Kuruyken çıkaramazsın, kayganlaştırcı sür ve eşinden yardım iste. kendi başına yapamayabilirsin

0|0
    0|0
  • bir bitmediniz be

0|0
    0|0
    • peşin hüküm vermeyin çok zor durumdayım. tek cinsellik içeren soru soran ben değilim rahatsız olan bu sitede olmaz

• Sorumu bu simdi? Mademkocan var ne ugrasiyon mastla felan. Ruyanizda felan mi goruyorsunuz bu hikayeleri :s

• yaşamıma müdahele etme istersen istediğimi yaparım. sorduuğum soruya varsa cevabın verirsin yoksa yazmazsın. neyin peşindesin

• Ikın çıkar belki

0|0
    0|0
  • Ahuahuahuaa gülmekten yardım edemiyorum

0|0
    0|0

Yükleniyor...