Kızlık zarı zedelendi mi?

Arkadaşlar bundan 2 sene önce İzmir çok sıcaktı. Evde kimse yoktu ve altımda ince bişey vardi. Koltukta oturuyordum birden vajinamın içi kaşınmaya başladı gittim baktım kan vardi iç çamaşırımda. Böyle koyu kan değil açık renkli bir kan. Sonra koltuğa baktım kalem vardı orda. Acaba diyorum kalem mi battı ki ? O olaydan sonra 2 gün adet gibi kanama geldi fakat adetimin zamanı değildi.

Güncellemeler:
Pembe gibiydi kan rengi.

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bu konuda kitap yazılsaydı en enterasan kızlık bozulması seninki olurdu.

6|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 9

• Konu üzerind e 2yıl geçmiş.Çok merak ediyor musun zarın durumunu?

1|0
    0|1
  • valla sana da yazık be kime gitsen desen koltukta oturuyordum üstümde elbise vardı kalem girmiş desen kimse inanmaz çok ilginç

4|0
    0|2
    • Elbise değilde çok ince bir şort vardi.

• Bu durumu yaşamak için normal biri olmaman lazım. çunku sıradısı bir durum :)

yani kalemin ne işi vardı ve kalemi nasıl göremedin , ve kalem nasıl tutturdu seni ? yani olasılık hesaplarına şöyle bir bakıyorumda bir hesaplama da yapıyım hatta : P(AUB)= P(A) + P(B) - P(A ÇB) ( olamaz yaa ) :D

• bak seni gidi çapkın faber castelin yaptığına :))))

1|2
    1|0
  • canım 2 gün boyu gelmiş ve kalemi hissetmedin bu adetle ilgili bi problem bence bozulsa acır dı ve bi sefer azcık bi kan gelir

0|0
    1|0
  • Bozulmuş.Benim eski cıktıgım sevmıyodum öyle 3 hafta takıldım.Bi cocuk bunu bozmuş gruba girmişler.2 erkek bi kız.Ondada pembemsi kan gelmiş.Yüzde 80 acık kapısın.

0|1
    1|0
    • Off yaa.Anneme de göstermiştim kanı o da bozuldu diye şüphelendi. Çünkü pembemsi olunca. bilemedim şimdi yaa

• Tamam arkadaşım.

• Soruyu tam okumamıstım kalem felan batmış olabilir yazıyor.Hayırdır birader naptın sen öyle.

• kesin hamilesin.

0|1
    2|0
    • Hee doğuma gel panpa.

• yok ben almayayım. çocuğun babasının kalem olduğunu da kimse inanmaz.

babası ben sanarlar birde, durduk yere baba oluruz.

• kızlar neden jinekolıog a gitmezler ? madem bu kadar önemli.doktordan mı korkuyorsunuz.?

1|0
    0|1
  • Kızlık zarı gitti.

0|0
    1|0
  • Nasıl kalemin farkına varmazsı yaaa ilginç valla açık kırmızıysa bosulmuş dur yanii :)

0|0
    1|0
    • Bilgisayara o kadar dalmıştım ki top patlasa duymazdım o derece. Pempemsi renkti ilk kanlar işte sonra 2-3 gün kanama oldu.

• korkma yaaa bişi olmamıştır kalem vajinana girse farkına varırdin dimi yani :)

• nere kayboldun...

Kızlar Ne Diyor 4

• aklında soru işaretiyle kalmandansa bi jinekoloğa gidip muayene olmalısın. kolay değil biliyorum ama böyle şüpheyle gezmenden iyidir

2|0
    0|2
  • hayır bişey olmamıştır.omuş olsa bile ilişkiye girince normal kanaman olur

0|0
    0|0
  • bir sey girse anlardın saf saf konusmayın

0|0
    0|0
  • allahın safı sen kaç yaşındasında adetin düzenli oldu hemencecik belki erken gelmiştir böyle mallarda var haa

0|0
    0|0
Yükleniyor...