Bende bir sorun mu var?

Benim sorunum cinsellik. Icimde hic bir arzu istek yok. Bu nedenle uzun vadeli iliskide yasayamiyorum. Karsimdakiler cirkin vasifsiz falan olsa bir nebze diyecegim ama kesinlikle birlikte olmak istemiyorum. Hatta kaciyorum ne yapacagim ben?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• iki kez ilişkin olmuş. belki de ilişkin olan insanlarda tiksindirici bir durum vardır. bilemiyorum.
    bazı şeylere katlanmalısın. bazı şeyleri de olduğu yaratılış şekli ile kabullenmelisin.

mesela kendimden örnekleyim.
    eşimle biz birbirimizin her yerini yalarız. birbirimizden eminiz. çünkü ilişkiden önce ve sonra mutlaka banyo yaparız. asla pis gezmeyiz.
    sağlık konusunda da mutlak özen gösterir kontrollerimizi yaparız.

bazen eşimi yalarken dikkat etmem. bir bakarım sümük gibi bir şey uzar dilimden.. şimdi ben midem bulanıp kusmam mı gerek. hayır. bir düşünürüm ki eşim ovulasyon döneminde. yani yumurtlama dönemi. bu da demekki akıntıların koyu kıvam aldığı dönem.. yani gayet doğal.. akıntılar derken bilmeyenlere söylüyorum kadındaki nem ve akıntı aynı zamanda ilişkide akan nemdir. kadında tek sıvı vardır. bu oplin sıvısı hem vajinayı korur, hem kayganlık sağlar. ara sıra akıntı yaparak kadınları rahatsız eder ama bu olmalı. çünkü bu akıntıların içeriğinde asit bileşikleri ve antibiotik maddeler vardır. görevi vajinayı mikroplardan korumak. dolayısı ile temiz bir sıvı olduğundan tiksinmem böğürmem.

sen eğer kadın ve erkek hakkında bilgi eksikliğin varsa erkek hakkında eksikliğin varsa önce araştır doğru bilgilere ulaş ondan sonra tekrar düşün

bunu neden diyorum. çoğu erkek arkadaş kadın akıntısını pis zannedip eşini yalamaz. bu yanlış bilgi mutluluğa engel. sen de engel olan bilgilerini tazele bence

0|0
    0|0
    • Tesekkur ederim verdigin bilgiler icin ama ben genel anlamda penisten ve bosaldiklarindan sonra gelen sividan tiksiniyorum.

• Denemeye calisirim, tekrar cok tesekkurler :)

• rica ederim ben teşekkür ederim. hijyene önem verin eminseniz gerisi boş

Erkekler Ne Diyor 8

• ah rahibe teresam böyle yaşayıp ölmiceksin herhalde. sana cinselliği sevdirecek kendini vücudunu keşfetmeni sağlayacak biri lazım git onu bul

0|0
    0|0
  • Duygusuz hiç bir şey yürümez ne demişler tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır önemli olan aşktır, seksi para içinde yapanlar var önemli olan seksi istediğin kişiyle yapmak. Önce hayatında birisi olsun istemek gerekli :)

0|0
    0|0
  • Aşık olacaksın. Tek çözüm bu.

0|0
    0|0
  • bazı bayanlarda cinsel isteksizlik olabiliyor.. bu evliliklerde büyük sorunlara yol açıyor.. bir doktorla görüşmen lazm desteek alman yani

0|0
    0|0
  • evet ciddi sorun var sende korkiorsun sanirim iliskiden

0|0
    0|0
  • kactane partnerın olduki bu yasına kadar, ayrıca onlara karsı gercektende ılgı duyuyormuydun

0|0
    0|0
    • 2 tane oldu cinsellikten once daha cok ilgi duyuyordum mesela. Cinsellik sonrasi kuculen penis meni benim midemi bulandiriyor özellikle meni gorunce ögürüyorum

• cokda abartılacak bır sorun olacagını zannetmıyorumbence kendın buyuruyorsun, doğru partnerle bunlar gecer , gecmez dıyorsan profosyonel yardım al

• evet sorun var yaş kaç?

0|0
    0|0
  • Aseksüelsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...