Bekaret testi istemek doğru mudur ?

Çoğu kişi bunu olumlu karşılamaz ama bunu normal gören kişilerde var. Ben şahsen evelenceğim kızdan böyle bişey istemem ama bakire olduğnu söylse ve bakire çıkmasa zaten bakire olmadığı için değil bana yalan söylediği için ondan ayrılırm . Siz bu konuda ne düşünyorsunuz?

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• Yorumlari okudum, öncellikle büyük konusmamak gerek .. YOk bakire olmayan birini kapi önüne koyardim erkek olsaydim falanda fisman, bi zahmet büyük konusmayin arkadaslar. YARIN Ne olacaginizi biliyormusunuz? Ben erkek arkadasimla birlikte oldum, sevdigim icin, insallah hic ayrilmayiz, evleniriz. AMa ayrilirsakta pismanlik duymam, o an mutluydum cünkü. Beni kabul eden oldugum gibi kabul etmek zorunda, kabul etmeyecekse yanimda isi yok zaten. Cok var bakireyim diyipte erkekleri kandiran. Bekaret testine de gelince, atiyorum erkek arkadasimla birlikte olmadan önce bana "bence sen bakire degilsin" demis olsaydi, kadin doktoruna gider, bakirelik testi yaptirir, yüzüne firlatirdim. Sonrada sktri cakardim ona.

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• yanlış.. bakirlik testi de olsa keşke erkekler evde kalsa ozaman anlasalar çok iyi olur ya :D

0|0
    0|0
  • bence bir kizdan bekaret testi istemek nekadar dogru bilemem ama benden birisi istese yaparim ama ypadikdna sonra ona bakis acim degisirmi onu bilemem bence degisiir hep aklimin bir köseinde kalir bana güvenemdi diye bir seyi sipat etdikden sonra ve sonrada güvenince o güvenin ne boka yaricakki demi sonucda biliyosun bile güvenmemissin demekki bilmiyorum ya cok zor bi durum ben hakaret olarak algilarim heralde

0|0
    0|0
  • haklısın baskasının yattığı bi kzı kabul eden erkekte bana pek normal gelmiyo.

0|5
    8|0
    • ilginç doğrusu. Bir kızın böyle düşünmesi. Bir o kadar da doğru birşey. Tebrik ediyorum.

• ilginç değil aslında ama zaman ilginçleştrmeye başladı. ben bi erkek olsaydım başkasıyla yatmış bi kızı kapnının önüne koyardım hemde hiç acımadan. bu benim düşüncem .

• bakirlik testi de olaydı iyiydi

2|0
    1|2
  • Testi geç bu konulara kafa yormak yanlış bence.

0|0
    0|0
  • kendim zaten bakire değilim

oooooooooooo o zaman binlerce kere anal oral yapan kızlarr bu testte basarılı olurlarr:):)

1|0
    0|0
  • bak bu kiza bagli . Sahsen bir erkek benden bu testi isterse aninda postalarim. KArsimdaki kim oluyorki bu testi istiyor benden? Guvenmiyorsa yol alir, gun gelir cakma bir bakire ona o testi verir/ herkezde hak ettigini bulur.

2|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• benim evleneceğim insan bakireymiş değilmiş umrumda değil. ben bakir miyim ki ondan bekaret sorgulayayım? daha önce neler yaşadığı değil, benimle olduktan sonra neler yaşadığı beni ilgilendirir.

8|0
    1|5
  • test istemek o kadını yerden yere vurmaktır test isteyeceğine ayrıl bitir ama o kadını ayaklar altına alma,zaten evlenmeden anlarsın olup olmadığını o zaman düşünceni belli edersin

3|0
    0|0
  • kız kendine bakmadıysa ilk geceden durum anlaşılır sonrası postacıya ver postalasın ama sende birinin bekaretini almışsan sus otur durum eşitlenmiş oluyor kısaca bu :) anlatabildim mi :)

1|0
    0|0
    • hayır bana yalan soylerse bırakırım vallahi sırf bakire olmadığı için değil yalan söylediği için boşarım

• bence istemeye gerek yok dostum sonra ayrılıyorlar kızlar gururuna yediremez senden ayrılırlar bence isteme

1|0
    0|0
  • dostum bekaret testi istesen ne olacak kız bakire olsa bile erkeklere oral yapmadığı yada arkadan ilişkiye girmediğini nerden bileceksin bu devirde en azından öpüşmüş kız var hiç öpüşmemiş bir kız bul işte o asıl bakiredir şimdi söyle bana dünyada sence cidden bakire kız var mıdır yada daha doğrusu bize böyle bir bakire nasip olur mu ?

1|0
    1|0
  • kızlık zarını ne kadar küçümsüyor millet anlamış değilim,peki düşündünüzmü neden bu zar doğumla birlikte geliyor ve ilk geceye kadar saklanma şartı var?dinimiz neden ters ilişkiyi yasaklamış?ilk geceye kadar eliniz erkek eline dokunmasın derler ama bu devirde öpüşmek sevişmek çok normal olmuş,bakire kız sayısı o kadar azki,bakire olan kız kolay kolay ters ilişkiyede girmez çünkü bir erkekle sevişmeye başlarsa bilirki bekaretine zarar gelir,bu yüzdne bakire kızlar temizdir,birde şunu düşünün bakire olmayan kız kimle yada kimlerle yattı?ve evlendikten sonra görüşmeye devam ederse?evlendiğin zaman sorgularsın şimdi bekara karı boşamak kolay ama kimdi ilkin kaç kez nasıl yattın kavga ettiğin zaman seni aldatacağını düşünürsün,bu konu bir zar konusu değil,kadının geçmişi önemli bakire kızlar herkesin deidği gibi her altı yapıp zarını korumuş kişiler değiller,namuslarını kormuş kişilerdir,ben bakire olmayan kızlarla çıktımda yattımda ne ilkleriydim nede sonları evdemi kalıyorlar kalmazlar,bu devirde çoğu erkek için önemli değil ama benim için önemli,evleniceksin sen dil atarken kaç kişinin girdiğini düşünmessen ben senin erkekliğinden şüphe ederim,geçmişi olmayanın geleceğide olmaz,herkes düşünmekte serbest ama evlilik farklı sahipleniyosun ve herşey gözünün önüne gelir,

1|0
    4|1
  • burda kimse istemek gerekir demez ama gercek hayatta istiyor millet

1|1
    0|1
Yükleniyor...