İstenmeyen çocuğu nasıl engellersiniz?

bayanlar doğum kontrol hapı ve iğnelere karşı gelirse , erkekler prezervatif kullanmaya karşı gelirse ... nasıl bir doğum kontrol uygulanır ... bu konuda bilgisi olanlar buyrun sohbetee :))

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• daha prezervatif, doğum kontrol hapı, iğne, spiral yokken kullanılan yöntemler bunlarmış ;)

Fakat antik dönem gebelik önlemlerinin tümü bunlar kadar anlamsız değildi. Erkekler ilişkiden önce penislerine mazı ve sirkeden oluşan ve sperm öldürücü etkisi kanıtlanmış bir karışım sürerken, kadınlar lastik vajina halkası ve vajina fitilinin öncüsü sayılabilecek yün ve iplikten yapılmış tamponları sperm öldürücü maddelere batırarak kullanıyorlardı. Farmakologlar mesela eğreltiotu veya asmakabağından elde edilen maddelerin kesinlikle sperm öldürücü olduğunu kanıtladılar. Hatta balla tatlandırılmış kaynatılmış söğüt yaprağı suyu içerek de gebeliği önlemek mümkün. Söğüt yaprağının içerdiği "Östriol" maddesi yumurtanın atılmasını engelliyor çünkü.

1|0
    1|0
    • Fakat ile başlaması anlamsız olmuş ama :) alıntı sonuçta

• teşekkür ederim.

• rıca ederım :)

Erkekler Ne Diyor 14

• erkek tam boşalıcağı sırada dışarı çıkarmalı ve dışarı boşalmalıdır ozaman tek çare bu kaldı :))

2|0
    0|0
  • Erkek kondom kullansa kabul etmez misin peki?

0|0
    1|0
    • ben ederım de sadece kendım ıcın acmadım konuyu kamu oyu adına bılgılenmek ıcın

• spiral veya direk dışarı püskürtme yöntemi ile korunursun

1|1
    0|0
  • dışarı boşalarak artık başka yol bırakmamışsın :))

1|0
    0|0
    • ben bekarım bea sorun halıne geldı konu herkes fıkrını paylassın ıstedım kamu oyu adına acmısım evlendıkten sonra bende faydalanırım bılgılerdennn

• olmaz öyle

1|0
    0|0
  • çocuk istiyorum:)

1|0
    0|0
  • sağa sola boşalsın abi

1|0
    0|0
    • bunu herkes yapabılır mı ?

• gerı cekme yontemı veya gun sayma yontemıkı bunlarda herzaman rısk vardır kesın care red etdıgın yontemler maalesef

0|0
    0|0
  • Belli etmeden aşı yaptır...

Korunmasız ilişki sonuçta. Bir kaza kurşunu her planınızı değiştirebilir.

0|0
    0|0
  • spiral kullanıcaksın o zaman

0|0
    0|0
  • ria kullan yada cilt altı korunma yöntemleri var yaparsın bi iğne oh bir yıl mis gibi

0|0
    0|0
    • kadına zararı var mı bu iğnelerın

• yok tabiki yararı bilee var endometrium ca yı engeller meme ca yı arttırır ca:kanser demek

• Spiral dene.

0|0
    0|0
    • genel olarak sordum soruyu benle ılgısı yok

• seks yapmazsan istenmeyen çocuklardan korunmuş olursun

1|0
    0|0
    • evlendıkten sonra seks yapma ozaman sadece cocuk ıstedıgın zaman yap mantıklı arkadasım :)

• doğurcanmı bacım

1|0
    0|0
    • bekarım ben evlendıkten sonra düşünürüz kardes kamu oyu adına actım konuyu

• bekarlarda doğuruyor.ben pazar poşeti takıyorum

Kızlar Ne Diyor 2

• klasik yol. geri çekilme. erkek kendini bilmeli yalnız

1|0
    0|0
  • En iyisi evlenme bir erkeğin babalık hayallerini elinden almazsın böylelikle ben böyle düşünüyorum benim gibi düşünen biri olmazsa evlenmem galiba

0|1
    0|0
    • yok canım benım babalık hayalını elınden almayı dusunmem tabıkı cocuk ıstedı mı yapılır.. nüfus planlamasını dusunerek kamu adına acmıs bulunuyorum konuyu ... saglıklı korunma yontemlerı neler dıe

• En iyisi hiç bulaşmamak boşver

• :))

Yükleniyor...