Dokunmaya kıyamamak mevzusu sizce ne kadar gerçekçidir?

Özellikle erkeklere olacak bu sorum.

Aşık olduğum birine dokunmaya kıyamam diyenlerden misiniz, yoksa aşkın güçlenmesi cinsellikle olur,cinsellik aşka tat katar diyenlerden mi?

Şu dokunmaya kıyamam lafı ne kadar doğrudur?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Ben bekar iken aşklarda cinsellik çok nadirdi. O zamanlar bu sözün geçerliliği daha fazlaydı.

Vay anam vay yaşlandık be ya :)))))

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Kisiye göre degisir ama bu laf yanlis diyemem. Eger ki iliskiden beklentim yüksekse ve ciddi düsünüyorsam o zaman her adimda daha dikkatli olmaya calisirim. Bir el ele tutusma veya ilk öpücükte bile zamani geldi mi diye düsünür, tartar ona göre davranirim. Fiziksel temas yani böyledir bende. Diger yandan da yine eger deger verip ciddi düsünüyorsam sözlü, duygusal veya fiziksel olarak da kırmamaya özen gösteririm, yani kıyamam. Ama zaman zaman da kıyamam diyip de olmasi gerekenler olmazsa iliskiye de zarar verebiliyor, akilda bulunmali :)

0|0
    0|0
  • Aşık oldugu kıza oral seks yapmayan hödükleri biliyorum da, dokunmaya kıyamayanları bilmiyorum henüz. Onlar da mı düşmüş piyasaya? Yahu kızın günahı ne, ne diye dokunmuyorlar ki?

1|0
    2|0
    • dokunmaya kıyamazlar sonrada başkaları dokunur :) sonrada dövünürler bu kız niye terk etti beni diye :))))

• cinsellik aşkın olmazsa olmazıdır aşk körelir cinsellik olmazsa diyenlerdenim

0|0
    0|0
  • insan sevdiğine dokunmazsa kime dokunacak?

yada sevdiğine sen dokunmazsan kim dokunacak?

Dokunmak var, Dokunmak var!

0|0
    0|0
  • ben o kişilerdendim ama saolsun kız milleti o neslinin son türü olan beni de öldürüp o nesli bitirdiler neden diceksiniz bir kıza dokunamazsan o kızı elinde tutamazsın belki kızanlar olcak ama bu bir gerçek ah ah eski bir hatıra canlandı...

0|0
    0|0
  • bilmiyorum ya karışık bu işler. aşık olduğum kişiye göre değişebilir. yukarda yazdığın iki durumu da yaşadığım için %50 diyebilirim kendi adıma..

0|0
    0|0
  • yok böyle bişey... tamamen gözünde büyütme derim meseleye... dokunmaya kıyılmayacak kız hangisi ? kim ? söylermisin? adriana lima mı ? dokundular çoktannnn... yani ben dokunmasam başkası dokunacak... zamanı e yerinde herşey yaşanmalı...

0|0
    1|0
  • karsıma bu lafı soyluyebılecegım bırı cıkmadı henuz

2|0
    2|0
  • kıyılır mı kyılır mı

canana doyulur mu...

0|0
    0|0
  • "Yeme de yanında yat"çıyım ben.

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ben bir erkeğin sevince dokunmayacağını gördüm görüyorum :) dokunmaya kıyamamaktan kasıt cinsellikle yaklaşmamaktır.şevkatle yaklaşmaktır.sevmek hayran hayran bakmak.karşısındakinin hep o masumluğuyla kalması için onu masumca sevmektir :)

3|0
    1|0
    • canım ne güzel tariflemişsin, kendimi buldum bu yorumda...

• demek sende masumca seviyorsun ha :) sevindim buna :)

• Ama bu kisi sevgilin degilse, o guzel duygu seni yer bitirir hayati sorgulatir, yasansaydi da boyle olurmuydu dedirtir yiilar boyu seni kemirir:(

• aslında bunda sex değil anlatılmak istenen dokunmaya kıyamam demek zarar veremem anlamına geliyor gibi. cinsellik olmaz mı ya dayanılmaz ki o zamanda, olsun hadi olsun...

0|0
    0|0
  • Bence gerçek.Çünkü erkek arkadaşım da bana dokunmaya kıyamadığını söylemişti ve gerçekten dokunmadı da.

1|0
    2|0
  • Dokunmaya kıyamamak mevzusu gerçekçi değildir; Divan edebiyatının günümüzdeki kalıntılarıdır.

Aşık olduğum birine dokunurum, onunla sevişirim. Dokunamıyorsam, sevişemiyorsam o zaten gerçek değildir, hayalidir.

0|0
    0|0
  • olsada nadirdir böyle tipler..hele daha önce birlikte olduğunu söyle hemen atlayıverirler

1|0
    0|0
Yükleniyor...