Neden sapık ruhlu insanlar buraya toplanmış kızlar soruyor değilde sapık fanteziler sitesi olmasın burasi?

Neden sapık ruhlu insanlar buraya toplanmış kızlar soruyor değilde sapık fanteziler sitesi olmasın burasi?

Güncellemeler:
Tamami öyledir demiyorum arkadaşlar ama oldukça fazla bu oran ama site Yönetimi buaabartı sapikca soruları kaldirmiyor onun yerine normal bir soruyu siliyor ilginç doğrusu

0|0
1|20

En İyi Erkek Görüşü

• Çok haklısınız, yönetim engellesin böylelerini

0|0
    0|0
    • beklemiyordum 😊tşk ederim

Erkekler Ne Diyor 19

• üc bes sapik yüzünden
    bütün site sapik
    ..
    cok garip bir davranis bu hanimefendi
    size yakistiramadik

1|2
    0|0
  • ülke temiz burası günah keçisi yane:DDDDDD

0|2
    0|0
  • Cinsel yaşam kategorisi olduğu sürece kızlardan beklenen soruları pusu da olan çakallar takip ediyor bunlar sanıyorlar ki "bi kız bunu yazdıysa benimle birlikte olur" düşüncesine kapılıyorlar beyinlerini ele geçiren şey olmasa aslında zararsız insan olabilirler

0|0
    0|0
  • Herkes öyle değil ama

0|0
    0|0
  • sapık ruhlu insanlar heryerde ama burada gizli kullanıcı adı altında çok rahat kendilerini dışa vurabiliyorlar. işte bu yüzden bu kadar çok dikkat çekiyo

0|0
    0|0
  • sapik ruhlu degilim.

0|0
    0|0
  • bencede oyle olmalı :D

0|0
    0|0
  • seks always sales.

0|0
    0|0
  • Fake pembe hesap açtım, gelen mesajları görünce artık daha fazla hak veriyorum.

0|0
    0|0
  • :D her yerde bu tarz adamlar olur

0|0
    0|0
  • oraya doğru gidiyozz

0|0
    0|0
  • Birisi ruh çağırmıştı, bende geldim:))

0|0
    0|0
  • Herkes sapık olamaz.

0|0
    0|0
  • Bunu mu reva gördün bize ben bakir gül gibi çocuğum benim gibiler ne olacak ayıptır...

0|0
    0|1
  • Haklsın bro

0|0
    0|0
  • cınsel yasam kategorisinde sor sorunu, burası cınsel sağlık yerı işgal etme boş yere

0|0
    0|0
  • Kizlar sanki cok namuslu

0|0
    0|0
    • Erkekler demedim genel olarak kızlar erkekler olarak demiştim

• Farketmiştim. Ama genelde erkekler için böyle düşünen çok. Ama bence yanlış düşünüyorlar

• haklısın başgan oyum sana.

0|0
    0|0
  • cinsellik soruları paylaşılıyor ancak aşırıya kaçılmıyor merak edilen konular sorulup sapıklağa gidilmiyor bir yüzden olamaz

0|0
    0|0
    • Abartı yok yani öylemi miyopsunuz ozaman siz

• bida yazar mısın anlayamadım

Kızlar Ne Diyor 1

• Seksomanyak ve pasif abazanlar hayliyle fazla. Ben belli başlı kişilere engel atıyorum.

0|0
    1|0
    • yavrm girme o halde sende buraya zorlayanmı var azından abaza lafı düşmüyor asıl abaza sensin

Yükleniyor...