Spermin tadı nasıl?

arkadaşlar henüz oral yapmadım ama uzun süredir istiyorum ama öncelikle spermin tadını merak ediyorum tuzlu mu tatlı mı tadı var mı yok mu nasıl bir tarif etseniz? ya da neye benziyor tadı?

0|2
8|33

En İyi Erkek Görüşü

• Aksama yemekte sperm var sanirim. s

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• Tadına bakmayan kalkmamıs

1|2
    0|0
  • Tarifi yok tadınca anlarsın. Oralda illa yutmak zorundada değilsin beğenmezsen damarı hissedince çek kafanı. Lanet olsun feci açık sözlüyüm ahahshd

0|0
    0|0
  • erkekten erkeğe değişir hem de çok değişir ilk başta yadırgayabilirsin ama zamanla müptelası bağımlısı olursun

0|0
    0|0
    • belli bir tadı yok mu yani?

• var ama başka şeyle kıyaslanmaz kendine has bir tat ama ben tarif edemem çünkü hiç tadına bakmadım partnerlerimin söylediğini san aktardım sadece.

• uzmanlara sor, ama zevkle yutanlar da var, iğrenenlerde. kafanda iğrenç diye düşünmeden yutarsa zevk alanlar grubuna girersin belki.

0|0
    0|0
  • Oral yaptığın zaman meninin ağzına gelmesine müsade edeceksen tadını merak et bence...

Hiç oral seks yapmayıp, meninin tadını merak etmen çok garip geldi. Çünkü kadınlar genelde oral seksin ağıza boşalma ile sonlanmasını pek tercih etmez.

0|0
    1|0
  • depolanmasından önce ne yenildiğine göre değişiyor.

c vitamini almıssa vucut tatli
    protein almıssa tuzlu ekşi

0|0
    0|0
  • Yok abi kadınlarda sayıklamaya başlamış. Tv de unger nerde gördüğünüz her b. ka inanmayın bea kardeşim.

0|0
    0|0
  • merak edılecek bırsey degıl ızın verme buna :)

0|0
    0|0
  • Hanımefendi bu yediklerine göre değişir zaten bilinçli erkek böyle birşey yaşamadan önce kendisi bir kaç gün önce boşalır ve sonrasında yediklerine dikkat eder ne yiyeceğini bilirse inanılmaz aromaların tadını alabilirsiniz

0|0
    0|1
  • bazı kaynaklar üzüm tadına benzıyor

0|0
    0|0
  • Tadı nasıldı? Beğendiniz mi?

0|0
    0|0
  • Yedigin şeye gore değişiyor

0|1
    0|0
  • iğrenç :d

1|1
    0|1
  • Normalde hafif tuzlu. Yediğin şeylere de bağlı.

0|0
    0|0
  • Ne o aksama sperm mi var? :)))

1|0
    0|0
  • Hiç tadı yok ben merak edip kendiminkine baktım tatsız yani iğrenecek birşey yok görüntü dışında

0|0
    0|2
  • tuzlu tuzlu

0|0
    0|0
  • Baktin. Mi nasilmis. Tadı?

0|0
    0|0
  • tatsız. Jel kıvamına gelmiş su gibi. Denemedim ama araştırdım :D

0|0
    0|0
  • Bak bir dene

0|0
    0|0
    • akşama deniyorum o yüzden sordum zaten :))

• İyi kolay gelsin agzina ve boğazına kuvvet ama ağız icine boşaltma senin için iyi olmaz

• neden?

• HARİKADIR EMİN OL

0|0
    0|0
  • kimle yapcan

0|0
    0|0
    • sevgilim bu akşam geliyor :)) bütün hazırlıklar tamam :))

• wooowww cok güzel hediyenin en güzelini verceksin yani

• Kız arkadaşım yiyor iki günde bir istiyor benden demekki iyi birşey tadı

0|0
    0|0
  • Kızlar Sperm yutmayı çok seviyor belliki

0|1
    0|0
  • arkadaş sperm yenecek bişe mi töbe bir bu derdimiz kalmıştı zaten :)

1|1
    0|1
  • İlk firsatta bak radina begenmezsen tuzla falan dene :)

1|0
    0|0
  • tatsız tutsuz bişey.

0|0
    0|0
  • Spermin içinde bulunduğu sıvı bol miktarda fruktoz (meyve şekeri) içerir. Tadı da bundan etkileniyor haliyle. İlişki yaşadığım birinci ağızlardan aktarıyorum; ekşimsi tatlı gibi diyorlar. Herhangi bir tattan çok farklı olduğunu söylüyorlar. Çok benzetmek gerekirse çileği andırıyor dediler.

0|0
    1|0
  • Ekşi olmamış üzüm düşün suyunu sıktın içine de tuz attın al sana sperm :s

0|0
    0|0
  • önce kendinden tat sonra bak. ayrıca spermin tadı kişinin beslenmesiyle alakalı

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...