Kızlar sevişmek istiyor erkekler istiyor ozaman sorun ne?

Erkek ile Kızlar arasında durmadan bir kargaşa var.
Erkek milleti - Kız milleti :D
Arkadaş biz olmadan siz olmuyorsunuz siz olmadan biz olmuyoruz.
Nedir bu anlaşamadığımız olay çözemedim :D.

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Sevismek icin sevmeseniz, sevdiginiz icin sevisseniz sevdiginiz icin yaklassaniz bir sorun kalmayacak bizden yana. Ama genelinizin cikari olmayan kadina iltifat etmeyi centilmenlik gostermeyi birak yuzune bakmiyorsunuz. Doymuyorsunuz, gozunuzde nefsinizde doymuyor. Kaba saba odun heriflerin tekisiniz. Az bir entellektuel olaninda biyerleri nirvanada. Sonra türk kizlari kezban anan rustu dimi abazan seni? Az bir adam olun gerisini kiz milleti halleder zaten adam olun, net olun, sevin koruyun. Alt tarafi bir adam olacaksiniz, onuda yapamiyorsaniz ölün daha iyi be.

6|7
    1|2
    • Sevdim seni kız
      Dobra dobra ;)

Ama ölün bee demeseydin de yaşayın bire deseydin
      Ama sen çok yaşa e mi :)

• Güzeldi cevaptı teşke seni seçebilsem sonuna kadar haklısın ama işte. Tabiki sen o saydıklarını yapan erkeklerde var ama siz hep bunları yapmayanları gördüğünüz için onlar arada harcanıyor.

• Helal olsun be kızım!

• yok öyle bişi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• şimdi alta gelıcek duzgun erkek dıye bır suru zırvalıklar oluck ınanma kardesım bu hayatta gucluysen herseyı alırsın lısedemısın bılmıyorum don lıse yıllarına sınıfta herkesın karakterı bellıdır sınıfın calıskanı vardır tembelı vardır soytarısı vardır bıde konusmayanları vardır bı tane felan erkek cıkar hıc etlıye sutluye karısmazlar sen o erkegın en guzel kızla cıktıgını gordun mu goremezsın cunku o okulun serserı bı skıme sap olamayn cocuguyla mesguldur hayatta boyledır ne kadar skersen o kadar sevılırsın yeterı kadar guclu degılsen buraya gelır boyle yazılar yazmak zorunda kalırsın hadı eyvallah

0|0
    0|0
  • Toplumdan kaynaklı bence çünkü erkek sevişince , seks yapınca kaybedicek birşeyi olmuyor ancak tam tersi bir kız yapınca kaybedicek çok şeyi oluyor toplum olarak nefretle bakılıyor o yüzden ya çok fazla güvendiği erkekle yapıyorlar ve bunu gizli tutuyorlar ya da hiç yapmıyorlar evliliği bekliyorlar.

0|1
    0|0
  • yok öyle bişi

0|0
    0|0
  • Madalyonun görünmeyen tarafını görmeye çalış bunu soruyosan bile bir kızın senle sevişmemesi için güzel sebeb. Vermeyen kız yoktur alamayan erkek vardır..

1|0
    0|0
  • Senin gibi pic dolu iste ortalik her iji tarafta artik birbirinr cinsel objr olarak bakiyo kullaniliyosunuz uyanin artik zihniyetinize tukyriyim gerizekali sendr cokmu dusundun bunami vardin israfsin

0|0
    0|0
    • Yargısız infaz!! Acaba ne anladın çok merak ediyorum.

• odun herıf abazalık konusunda elıne su dökemem senın sevısmek opusmekmı oluyomusun cunup herıf ya uzatma hadı bak tamam ışıne

• Çoluk çocukları almayın şuraya diye kaç defa diyoz yok arkadaş D:

• Uzun süredr beklediğim soru.. Cidden sorun ne?

0|0
    0|0
  • Tip mevzusu ben guzel skyeim beni yakisikli yapsin mevzusu yani oyle dusunmeyene de or.. pu diyorlar anlamini bilmeden

0|0
    0|0
  • Türk kızlarının kezbanlığı işte ne yapacan

0|0
    1|0
  • yok öyle bir kız

0|0
    0|0
  • neden kendini gizledin

0|0
    0|0
    • Yanlış anlaşılırım diye buranın ne olacağı belli olmuyor.

• Dimi ya bu günün en güzel sorusu bu bence Helal sana arkadaşım

0|0
    0|0
Yükleniyor...