Nasıl oluyor bu "birlikte olmak" olayı?

Bilgisizliğime ve acemiliğime verin...
Sitede hep rastlıyorum bu cinsellik üzerine olan sorulara.
Her iki taraf için de kafamda bir türlü cevaba ulaşamıyorum.
Nasıl oluyor da bir kızla/erkekle birlikte oluyorsunuz?
Bunu nasıl kabul ettiriyorsunuz ya da kabul ediyorsunuz?
Sevgidendir gibisinden yorumlar istemiyorum ona bakarsanız sevdiğim de sevmişti ben de sevmiştim ama böyle bir şey yaşamamıştık...

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ne yani yaşamadın diye hiç yaşamayacak mısın? Bu kişinin kendi tercihi. Sen tercihini birlikte olmamakla kullanmışsın kimiside birlikte olarak kullanmış.. Herkesin hayatı kendine..

0|0
    0|0
    • Merak ettiğim nokta bu değil merak ettiğim nokta bu özgüven nereden geliyor, hiç hata gözüyle bakılmıyor mu?

• Hata yaparken anlaşılmıyor ki.. Yaşayıp sonradan anlayıp pişmanlık duyan çoktur

• Haklısınız.

Kızlar Ne Diyor 3

• Abazaliklari tavan yapmis o kiz ve erkegin yaptiklari seye kilif ariyorlar

0|0
    0|0
  • nesi garip? annen ve baban da birlikte oldu farkındaysan. cinsellik öcü değildir.

0|0
    0|0
    • Öyle bir şey söylemiyorum. Bu özgüven diyorum, nereden geliyor..

• Aykırılığa lüzum yok bence.

• kime göre neye göre aykırılık

• O an ki zevkle bunu algılamıyon ama sonra ben naptım diyorsun pişmanlık duyuyorsun ama canında çekiyor

0|0
    0|0
    • Şaşırtıcı olan noktalardan birisi de bu işte. Anlam veremiyorum.

• Benlik bir durum yok aslında sadece bir erkek bir kıza teklif ediyorsa nasıl kabul ediliyor bu? Ben böyle bir şey yapsam tokat yerim diye düşünürken başkaları başarabiliyor bunu.

• Teklif değil bu bir anda gelişiyor öpüşürken mesela eller denk durmuyor sonrası geliyor zaten

Erkekler Ne Diyor 3

• Bende cok merak ediyorum nasil oluyor bu bir turlu cozemedim

0|0
    0|0
  • Burada yazılanlara pek takılma bir çoğu zaten hikaye hayal ürünü

0|0
    0|0
    • Ben de öyle düşünüyorum ki bu sebeple inanasım gelmiyor. Otobüste ellemesine izin verdim ney lan? Bunu da gördü duydu bu gözler.

• Niyet önemli

0|0
    0|0
Yükleniyor...