Psikolojik olarak kızlık zarımın bozuldugun hissediyorum..

doktora gitmişiz küçükkkn bisiklettn düşmüşüm neyse birşey olmamş ama kızlık zarm cok öndeymiş hemen bozulurmuş 1 cm ble grmeden birşey ben bunu ögrendm ögreneli örnegin tuvalte giiyorum tuvalet kagıdı ile temizliyorum idrarımı yaptktan snra acaba bozuldumu adet görüyorum adetmn kanlarını temzleym derken.. birde bagdaş kurarak oturdm zaman ayagımn topugu ile vajinama baskı yapyrm acaba bozuldumu hep böyle hissediyorum birkere bir yere degdim aklım gidiyo arkadaşlar buu üzermden nasıl atarm ben :( pskolj olarak bozulacak diye korkuyorum artık..

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ne zarmış arkadaş...

Ya bir an önce evlende kurtul şu korkularından.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Zar zaten 1-1.5 cm geride.Bununla ilgili psikologla görüşebilirsin.İstanbuldaysan yardımcı olabilirim.Bilinçaltınedena atmalısın bu durumu.

0|0
    0|0
  • paranoyaklık seviyesine getirmişsin işi.. korkucak bişi yok çünkü adı zar onun sadece soğan zarı gibi bişi değil yani.. bildiğin deri parçası öyle kolay kolay da bozulmuyor.. birçok evli çift var doktorluk oluyorlar bozulmadı diye.. rahat ol..

0|0
    0|0
  • Deli :) sen parmağını soksan dahi bozulmaz o :)

çünki %95 kızlık zarları ortası delik şekildedir.

kimininki daha geniş olmakla beraber esnektir hiç bişey olmaz ilişkiye dahi girdiğinde.

kızlık zarı 1 kaç cm içeri girmeyle değil geniş birşeyin girmesiyle yırtılan bi zardır.

ortası da açık,deliktir yani.

0|0
    0|0
  • Evlen, artık bozulmak kaygın olmaz.

0|0
    0|0
  • korkma hemen ha diyince bozulmaz yaa at üzerindeki o psikolojik baskıyı...

0|0
    0|0
  • hahaha nasıl bi psikolojidir bu yaa :D gülsem mi üzülsem mi anlamadım :) fazla kurcalama derim

0|0
    0|0
  • Yok bisikletten düştüm

yok bağdaş kurunca topuğum bozdu

Yok hapşurdum

yok ıkındım

insan hata yapsa bile inanmak istediği şeye inanırmış.

kendini kandırma bence .

0|0
    0|1
  • Bozulsada dikimi var, dert etme bu kadar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yok yok.. olmaz.. o öyle kolay kolay olacak iş değil.. yani tabi kurcalma bişey sokup falan ama... öyle dediğin gibi bozulmaz o..

0|0
    0|0
Yükleniyor...