Doktora gidecek bugun ama bir on bilgi almak istiyorum bir yardimci olur musunuz ozellikle erkekler?

Arkadaslar erkek arkadasimin penisinden iltihapli sari sivi cikiyor ve kasiniyor tuvaletini yaparkende yanma oluyormus neden olmus olabilir bilgisi olan paylasabilir mi doktora gidecek ama ben korkuyorum şu an icim rahatlasin die biseyler arastiriyorum ne olmus olabilir?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• kızım birinin yorumuna adet halinde sürtündü kandan bulaşmıştır demişsin.
    yahu siz kendinizi tanımıyorsunuz hala eski yahudi inanışına devam ediyorsunuz. adet kanı pis olur mu kızım delimisin. vajina gibi mikroba karşı hassas bir organda mikroplu kanın ne işi var. bir erkeği o hale getirecek mikrop olsa sende sende de akıntı olur.

adet kanı tertemiz kandır. pis değildir. kokusu ve rengi yanıltmasın. rahim üzerindeki özel dokuyu attığı için koku ve renk o dokudan dolayı. kan pis değil. esas sen dikkat et. vajinanın en korunmasız hali adetli halidir.

arkadaşın ise mutlaka birileri ile ilişki yaşamış miikrop almış. ondan uzak dur sana da bulaştırmasın

0|1
    0|0
    • Bilgiler icin cok tesekkur ediyorum aydinlattiniz ancak keeske daha an incitici olsaydiniz manyak felan ve doktorda idrar tolu enfeksiyonu demis insallh gecerde sorun kalmaz

• Tesekkur ediyorum gercekten

• bana kırılma yaş farkına ver. ama lütfen lütfen. dünyaya teknoloji ve bilimi tanıtan yüce türk ırkını harcamayın. okuma alışkanlığını araştırma alışkanlığını kazanın. biliyorsunuz tarih türk yazıtlarıyla başlar

Erkekler Ne Diyor 10

• Akıntı varsa cinsel yolla bulaşan bir hastalık kapmıştır. Frengi olabilir mesela.

0|0
    0|0
    • Ben regl olmustum ama dinlemedi surtunme yoluyla iliskiye girdik kandan bulasti bnce bisey ama hala onemsemio ve bnde cok korkuyorum. evet

• dermatoloji bölümüne gitmesi gerekli. Cinsel yolla bulaşan hastalıklara o bölüm bakar.

• İdrar yolu enfeksiyonuymus

• Bel soguklugu... uzak dur.. iliskiye girme gecene kadar.. antibiyotik veya igne yaptirtsin.. seni aldatmiş demek.. hastalik kapmis. cinsel hastaligin soguk alginligi gibi bisey tedavi olmassa zaturreye cevirir anlatabildim mi..

0|0
    0|0
    • israr yolu enfeksiyonuymus hala bir sorun var mi

• o oyle bisey yapmaz ve iliskiden bu zamana kadar hep beraberdik yapacak ortam yoktu sorun yok yani sagolun..

• Gecmis olsun

• Kesinlikle bel soğukluğu. Doktora gitsin. 1 iğne ile geçiyor merak etmesin. Kimden kaptı acaba?:)

0|0
    0|0
    • bnden regl olmustum ve surtunme yoluyla iliskiye girdik

• idrar yollu enfeksiyonuymus

• Geçmiş olsun. Antibiyotik ile kolayca tedavi olur.

• Seninle bir ilgisi yok bunun... Enfeksiyon kapmış soğuk algınlığı yani... Korkulacak bir şey değil.

0|0
    0|0
    • ic camasirini temiz tutmaya calisiyoruz utuleyip giyiyor ama bilmiyorum

• idrar yolu enfeksiyonuymus ilac vermis

• Demiştim sana :)

• enfeksiyon kapmıştır çok ciddi birşey yok.

0|0
    0|0
  • Senin içine boşaldı mı?

0|0
    0|0
  • Anal yapiyomusunuz

0|0
    0|0
  • Koku var mi?

0|0
    0|0
  • Senden başkalarıylada ilişkiye giriyor demekki.

0|0
    0|0
    • benimle girdikten sonra boyle bisey oldu zaten

• O zaman sen mi baskasiyla oldun.. ne demek bu zuhrevi hastalik bu. hayat kadinlarindan gecer.. bel soguklugu halk arasindaki ismi

• İdrar yolu enfeksiyonuymus sorun yokmus o derece

• her şey olmuş olabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İdrar yolu enfeksiyonu vardır

0|1
    0|0
Yükleniyor...