Sizce kendisi ve eşi de hak etmiyor mu?

Tepki verenler olucaktır aranızda evli bir kadınla cinsellik yaşıyorum. Kocası kadını dövüyor hayatı zindan ediyor. Ben tanıştığımızdan beri iki üç saatte olsa onunla sevişip,öpüp onu mutlu ediyorum sizce bu mutluluğu hak etmiyor mu kocası da boynuzlanmayı

Güncellemeler:
Neyse yoionna beni pes ettirdi. :)) Aptal sarışın da başta ters konuşsa da sonra mantıklı şeyler söylemiş ona da teşekkür. Ve Şakaaa :))) Benim başıma böyle bir durum gelmedi hgoş ve olmaması gereken bir şey ama gönül sonuçta çok ta ön yargılı olmamak lazım.. Umarım kızmamışsınızdır

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• oyy oyy hep bu iylik yapıyorum aklıyla birlikte oluyorsunuz. Ne kadar iyisin diyen çıkar mı sanıyorsun. Alan memnun veren memnun diyecek yok ama bana göre senin pozisyonundaki kişilerin yaklaşımı bahanesi hep aynı " ay kadın hiç mutlu olmamaış şefkat görmemiş ben seviyorum onu mutlu ediyorum falan filan" Kendini kandırma onuda. Aslında onun aklını çeliyor gerçekteki mutsuzluğunu pekiştiriyorsun. Sorunun cevabı kimse haketmez tercih e ttikleri hayatı yaşıyorlar .

1|0
    0|1
    • Sen olmasan bu hayatı hiç çekemezdim belki intihar ederdim diyor ama

• o mutluluktan ziyade seks açlığının gidermenin hazzı bence.bence sen de uzak dur

• Deseydinki yatıyoz kalkıyoz coşuyos ha sorun yok ama sen acımayla yola devam ediyorsun. MAntığın şaşmış. Aldatmadan çıkmış olay bağlanmaya gitmiş. Tehlikeli sulardasın kendin için. Hayatına dön derim.

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben olaya tam tersinden bakıyorum. Kimse boynuzlanmayı haketmez. Ama eşini boynuzlayan bence dayağı fazlasıyla hakeder.

Var yaaa eşim beni boynuzlasa evdeki bütün eşyaları kafasında paralarım.

0|0
    0|0
  • çok büyük dersler aldık şu an çok saol.

0|0
    0|0
    • Rica ederim hatta gizliden de çıkayım. Faydalı olduğunu bildiğim için sordum yoksa yapmam böyle tufaya getirmem kimseyi. Güvenini yitirmemişimdir umarım yazarların

• boşansında sen sahip çık o zaman

0|0
    0|0
  • boşansın evlenin o zaman

0|0
    0|0
    • heee doğru diyorsun

• şüphem yok ama aldatılmayacağıma dair .Düz mantık düşünüyorsun. Aramızda fark var o karısını mutsuz ediyor ben mutlu ederim bu kadar basit

• kadınları mutlu etmek zordur. arkadasının esı ona pırlanta alır sen almadın dıye mutsuz olur, arkadasının sevgılısı senden kaslıdır mutsuz olur, arkadası sevgılısını overken penısının boyunu soyler adamınkı senınkınden buyuktur mutsuz olur, daha bır suru sey sayılır. kadınların mutlu veya mutsuz olmasında erkegın cınsel olarak yapabıldıklerı sandıgından daha az yer tutuyor aslında. ustune bunun farkına bıle varmazsın.merak etme o adam da karısını mutlu ettıgını sanıyordur.

• hadi o bi kere evlenmiş ve mutsuz soran sen kaç kere evlendin gayrı resmi olarak acaba?

0|0
    0|0
    • güncellemeyi okumadın heralde

• ne kadar karşı çıktığın belli hayalini bile kurmuşsun...

• tamam arkadaşım haklısın uğraşamıycam seninle

Erkekler Ne Diyor 6

• kardesım bır de ılahı adalet var aman dıyım. her kımle ne yaparsan yap bır sekılde allah affetsın dersın. ama evlı bırısıyle olunca durum cok farklı.

kadının mutsuz olduguna daır bır sey dıyemem ama bunun tesellısı de bu degıl. yarın aynı seyı senın karın yaparsa bu gunlerı cok da ıyı yad etmezsın.

kı bır ınsana boyle bır kotuluk yapıyorsan aynı sey senın de basına gelır. adamın cok kotu ahını alıyorsun.

adam kadına nasıl davranıyorsa davranıyor. ayrılsın oyle gelsın sana o zaman demelısın. delıkanlılık da bunu gerektırır mantık da.

1|0
    0|0
    • Anladım haklısındır zaten ben haklıyım demiyorum. Ama adam karısını dövcek kadar pislik onun ne ahını alcam ama yaptığım doğru demiyorum

• ınan yarın basına gelebılecek seylere degmez. sen sımdı dıyorsun kı yarın ben evlendıgım zaman aynı sey benım basıma gelmez. ama ıs oyle yurumuyor. madem dovuyor bılmem kotu davranıyor kadın neden bosanmıyor? bosansın o zaman.

• Ben de bir kadın olarak kadına şiddete karşıyım. Ama bazı kadınlar var ki yani nasıl diyeyim tam dayaklık. Adam karısını dövüyor diyorsun. Ama kadın ona ne yapıyor da adam bu kadar çileden çıkıyor peki biliyor musun? Benim gözümde kocasını boynuzlayan kadın dayaklıktır. Kimse kusura bakmasın bu lafıma...

• sana mı kaldı milletin karısını mutlu etmek bu kadar duyarlıysan mor çatıya yerleştir kadını.

2|0
    0|0
  • ilginç yaklaşım.. :)

0|0
    0|0
  • devrişe devriş sırayla binermiş, kimbilir ileride sen neler göreceksin

1|0
    0|0
  • iyi yaşa hayatını

0|0
    0|0
  • ben de yaşadım. hem de kocası da yanımızdaydı. ama sonradan çok fena tartıştılar. konu da şu:"çorba istedim de yapmadın" :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...