Izmirde cocuk aldirma yerleri ve fiyatları?

Bilgisi olan arkadaslari bekliyorum.

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Kardes maya kadin dogum var 500 700 lira civari ve sen yardimci olmak yerine laf sokmaya calisanlara bakma sana arastirtanlar utansin;( ayrica 10 haftaya kadar yapilabilir sonrasi yasal degil fiyati cok fazla katlarlar ve katlayacak yeri bile bulmak zordur

2|0
    0|1
    • eig için teşekkürler

• Cinsel sorularda karsima cikiyorsun hep genc. Ama. iyi. boyle. daha uzun bilgi iceren cevaplar bekliyorum senden..

• bilmediğim konuda yazmak istemiyorum bildiğim konu cinsellik ve kişisel bakım çok yazmaktansa mantıklı yazmak önemli ben zamanında sevgilimle çok sıkıntı çektim ve tecrübelerimi aktarmak için 1tecrube olarak buradayım ama şu konuda üzülüyorum araştıranlar hep bayanlar bu bayanlar değilde erkekler olsa çok sevineceğim çunki sonuçta bu konular bayanların tek başına konusu değil erkeklerdede azda olsa sorumluluk olması lazım

Erkekler Ne Diyor 11

• ne kadar kolay soylenıyor cocuk aldırma yerleri!!
    keske o rıtuelden sonrada boylesı rahat olabılsenız.. hem bu dunyada.. hem obur dunyada! bır ıgne olmak bır kondom takmak bır hap yutmak bu kadarmı zor be.. bu kadarmı! hangı erkek deger buna.. veya hangı kadın!
    kusura bakmayında kerhane kadınları veya onları satanlar benım ıcın sızlerden degerli.. korunun yaaa korunun sevısmeyın demedık onlemını alın dedık cokmu sey ıstedık..

3|3
    0|0
  • izmirin ismini vermeyin. İzmir hakkında kötü düşünmeye başladım. çünkü ne zaman bir oro. spuluk olayı olsa izmirin adı geçiyor. nerede tanıdığım bir izmirli çıksa tam bir oro. spu çocuğu çıkıyor. izmrin havasında suyunda mı bir problem var?

1|1
    1|0
  • bebege uzuldum mılyonlrca sperm arasından 1 ci gelmiş ama hala vıcdansızlar dogurmamk için masum bebege kıyıyolar.

3|0
    1|0
  • Çocuk aldırma yerleri birde onun tıptaki ismini bilmeyecek kadar billgisizler s. ks yaşar oldu allah akıl fikir versin

0|0
    0|0
  • konak diş hastanesi yanı

0|0
    0|0
  • 188 i ara yardımcı olurlar

0|0
    0|0
  • Hanımefendi kaç haftalık şu an

0|0
    0|0
  • Google amca was here

0|0
    0|0
  • özel muayeneler var bildiğim

0|0
    0|0
  • Kürtaj mi birdaha çocuğun olamayacak biliyorsun değil mi

0|0
    1|0
    • İnternet üzerinden muayene mi ettin, nereden biliyorsun?

• şimdi bu cinsiyeti de erkek belirliyo zaten der

• ahanda kafa karıştırdım hangisi moruk erkek mi kızmı bence kız sonuçta doguran o dimi. p :D

• en çok çocugu olmayanlara üzülüyorum bunun gibiler çocuk sahibi oluyorda o masum insanlar nasıl olamıyor anlamıyorum

3|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yaziktir gunahtir ama ya

0|0
    0|0
  • Çocuk aldırma yerleri ne shjknzs
    Oo çocuk alırım bir dal falan.

0|1
    0|0
  • çoğu zaman 500-600 tl civarı oluyor. izmirde çok var böyle merkezler. araştırabilirsin.

0|0
    0|0
  • Buraya girene kadar googleye yaz daha sağlıklı..

0|0
    0|0
Yükleniyor...