Aldığım kız ya kız çıkmazsa?

Aldığım kız ya kız çıkmazsa banada dememişse evlendiğim gün haberim olursa sizce o günden sonra boşanmalımıyım devam mı etmeliyim

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• eğer seninle paylaşmamışsa boşanabilirsin. evlilik kurumu yalan dolan üzerine kurulmaz. gerçi hiç bir insan ilişkisi yalan üzerine kurulmaz.
    ama yine de sen bilirsin. kadın şeytanın yardımcısıdır. seni acındırıp ikna yoluna gidebilir. sana kalmış

0|0
    0|0
    • Doğru söyluyorsun abi tskler

• burada dua et. hayırlısını iste. biliyorsun şimdikiler şeytan. önü koruyor arkadan devam. bu nedenle Allah hayırlısını versin

Kızlar Ne Diyor 4

• kız çıkarsa ne ya? kız kadın mevzusu kadar aşalayıcı bişey var mı? hayır kadınları 2 ye ayırıyor. uydurmuşlar bakireyse kzı değilse kadın. değilse tükürün yüzüne anlayışı ne? oda bir tercihtir. sen düşün şimdi bütün o anıları çöpemi aatıcaksın geçtim onu:sırf bacak arası yüzünden bir insanın kalbi, zekası. karakteri çöpe atılamaz. ne bakireler var kalpleri kötü. kızlık bakirelik iki bacak arasında değil beyinde aranır. tavsiyem tabiki de boşama daha ne diiyim

0|0
    0|0
  • Daha yaşın 22 evleniyomusun yoksa?

0|0
    0|0
    • Yok yalnız yaşım 23 ama bilmiyirum belki evlenebilirim şu yüzden ailem sakaryada ben istda tek kalıyorum

• Bilme bence normal devam et kız anlatmak istese anlatırdı zaten saygı duy

0|0
    0|0
  • Dinimize göre böyle bir durumda boşamak hakkın.. Eyer kadın kendi rızası ile cinsel münasebbette bulunduysa bunu dini ve resmi olacak eşine söylemesse o eş erkegine haramdır.

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ya kız çıkmaza deyince ben de herhalde tro çıkarmı diyorsun sandım :)
    Kız bakire değil diye kızdan mı ayrılacaksın?
    Senin sevgin bu kadar mı basit?

1|0
    0|0
  • buradakilerin sözüne göre hareket edeceksen
    hiç evlenme sen zaten :))

1|0
    0|0
  • Açık açık söylemezse olduğu gibi olmazsa direk boşarım. Bakire olmamış olabilir bunu direk benim bilmem lazımdı yalanla kurulmuş bir düzen üzerine bir ömür sürmez allah bilir daha ne yalanları söylemiştir.

0|0
    0|0
  • Evlenmeden 2 gün önce zarını diktirir. Hayatta anlayamazsın kız olmadığını.

0|0
    0|0
  • Bende adanada 6 yil tek yasadim seni cok iyi anliyorum 7 ay ya oldu ya da olmadi antalyaya annemin yanina geleli, insan fazla yalniz kaldi mi ailesi olsun istiyor ama yeni bir aile anne baba cekemiyor artik :) o hayata alismis oluyosun cunku

0|0
    0|0
  • sor öğren ne var sormakta

0|0
    0|0
  • söylememişse sıkıntı

0|0
    0|0
  • Dua et Tramessi çıkmasın

0|0
    0|0
  • Böyle vakalar oluyormu gerçekten :s