Genital muayenede?

Bayan doktor mu istersiniz, erkek doktor mu?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• bir gün penisimde cildi problem oldu üniveriste hastanesine gittim. doktor isimlerini sordum. birinin ismi yaşardı. onu seçtim. girdim içeri asistanlar vardı. sorunumu anlattım soyun dediler. iki tane genç kadın. ellerine aldılar evire çevire baktılar. sonra telefonla hocalarını çağırdılar. o geldi. yaşar ismini erkek sanmıştım ama hoca bayanmış. olgun yaşlarda bir bayan. bu kez o inceledi. sonra yetmedi talimat verdi bazı öğrencileri çağırdı. içerisi 6-7 genç kadınla doldu. benim de bir canım var değil mi. az sonra onlar elledikçe ereksiyon başladı. baktı hoca durumu gördü tamam bu kadar yeter işin pokunu çıkarmayın dedi ve bıraktırdı.. böyle bir anım var. üniversite hastanelerinin de bu sorunu var. bir de şu iki cins için kullanılan ortak isimler öldürüyor adamı. deniz, yaşar, hikmet, suat, ...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 4

• bir keresinde testis ağrım vardı.
    Ultrason istediler,30 yaşlarında bir kadın muayene etti.
    Yumurtalarıma jel sürüp önce elle kontrol etti, sonra cihazı üzerinde gezdirip ekranda ne olduğunu görmeye çalıştı.

15 dakika falan sürdü.
    Kadın da güzel olunca ister istemez bir hareketlilik oldu.
    Farketti ve yüzü kızardı.

0|1
    0|0
  • erkek.. hıc geregı yok.. kadınada kadın bakmalı.. zorunluluk halı baska tercıh etmek baska..

0|0
    0|0
  • valla iki ucu b*klu degnek misali nerden tutarsan tut.

0|0
    0|0
  • :)) ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...