Aklima takildi Genital ve koltuk alti bolgelerde killari neden aliyoruz yani madem gereksiz neden cikiyorlar?

Cok merak ettim yani bir aciklamasi vardir diye dusundum.

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Koltuk altı kılı görüntü kirliliği ve günah canım

0|0
    0|0
    • Ve iki pirinç tanesini geçerse günah etek altı falan da öyle sen almıyor musun canım

• Cok tesekkurler..

• Rica ederim asıl ben teşekkür ederim bana özelden yaz da öğrendiğim zaman sana söyleyeyim canım tamam

Erkekler Ne Diyor 8

• en iyi görüş seçtiğin sana bilgi vermemiş neye göre seçtin anlamadım. adam hoşuna gitti sanırım.
    genital bölge, makat ve koltuk altı bölgesinde çok önemli damarlar geçiyor. bunların belli ısıda korunası gerek. kıl demek hava boşluğu yaratmak demektir ve bir çeşit ısı izolasyonu demektir. insanlar ilk zamanlar şiödiki gibi bir giyim kuşam sahibi değildi. eskiden dikkat ederseniz giyimlerde koltuk altı boştu. örtü sarılıyordu. altta ise külot falan yoktu.
    zamanla insanın giyim tarzı değişti ve vücudu korur hale geldi. bundan dolayı da o kıllara ihtiyaç kalmadı. tam tersi bu kez fazla geldi. bakteri üremeye başladı. biliyorsunuz bakteriler sıcak ve nemli ortamı sever. bu kez temizleme ihtiyacı doğdu

2|0
    0|0
    • Onceden yazsaydiniz sizi secerd tipe gore secmiyorum kimse mantikli cevap vermedigi icin ve o arkadas da soracagini ve yaniti verecegini soyledigi icim sectim tesekkur ederim cevabiniz icin

• rica ederim.

• Alma sen..

0|0
    0|0
  • alma o zaman

0|0
    0|0
  • Valla çıkmasa iyi

0|0
    0|0
  • Cok kisa aciklayacagim.20 lik dis ne kadar gereksizse bu killarda o kadar gereksiz tamamen kalitimla alakali ve zaman icinde evrimleserek yok olacaktir belki 100 sene belki 1000 sene

0|0
    0|0
  • İşte bunlar hep evrim.

0|0
    0|0
  • tırnaklarını niçin kesiyosun

0|0
    0|0
    • Onu yazacaktim da konu iyice saptirilir diye yazmadim. biliyosan aciklamani isterim

• bunu soruyu sorduğuna göre vereceğim cevabı da anlaman zor kıllar gereklidir aç biraz araştır

• Gerek kalmadi istedg cevap geldi tesekkurler

• Madem gereksiz alma çıksın dursun

0|0
    0|0
    • Sana gerekli geliyo heralde

• Hakaret etmen gerekmezdi ben merak ettigim biseyi sordum dalga gecmen gereksiz yorum yazma bilgin yoksa

• Alındın mı ben ağız alışkanlığı o yüzden yani senin nadir temiz kalbini kırmak istemedim cano

Kızlar Ne Diyor 1

• Vücudumuzdaki kılların herbirinin farklı görevleri vardır koltuk altı ter bezelerinin çalışmasına yardımcı olur saçlarımız güneşten dış etkenden korur kollarımız ve genital bölge tüylü olan yerin hassasiyetine hiç dikkat ettinizmi? Bunun tek sebebi kıllı olan bir bölge duyarlılığa daha yatkındır. Yani kısaca şöyle söylim kardeşim vücudumuzdaki hiçbirşey boş değil hepsinin görevleri var.

0|1
    0|0
Yükleniyor...