Kadınla anal ve oral seks yapmak günah mı?

esimle anal ve oral seks yapmak günahmı bir yerde okumustum bunları yapan lanete uğradîğı diye duydum

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• hurafeleri boş ver.
    önce genel bir bilgi vereyim ki sana düstur olsun yolunu şaşırma.
    din aynı kullanma klavuzu gibidir. nasıl bir makişnayı üreten firma kullanma klavuzu verir Allah da klavuz olarak din kurallarını göndermiştir.. din korkulacak tırsılacak yasaklar kitabı değildir. din sağlıklı yaşamanın en doğru yaşamanın kurallarını verir.
    her duyduğunuz dini kural diye tanıtılan gerçekte varmıdır. bunu da sorgulamayı unutmayın.. biliyorsunuz kullanma klavuzlarında her zaman tercümasyon hatası çıkıyor. öncelikle şunu unutmayın. din sağlıklı olanı emreder sağlıksız olanı yasaklar. yani bilimle birebir örtüşür. anal sağlıksızdır hem kadına hem erkeğe zarar vereceğinden kesinlikle haramdır. orale gelince kesin bilgi olmadığından islam alimlerinin fetvasına ve hadislere bakılmalı. hz. hanefiye yani imamı azam en büyük imama göre banyo yapılıp temizlendikten sonra sorun yoktur. bazıları şu hadisi yanlış yorumluyor. "ağzı temiz tutun kuran yoludur" bunun cinsellikle alakası yoktur. hadis söylendiği ortama bakılmalı bunu söylerken cinsel bilgi sohbetinde değildi peygamberimiz. efendimizin söylemek istediği şuydu. "ağızınızla kuran okuyorsunuz ağzınızı temiz tutun yani yalan söylemeyin, küfür etmeyin pis söz kullanmayın" yani cinsellikle bağdaştırmak saçma olur.
    peygamberimiz bölgesel detaya girmese de orale teşvik etmiştir. biliyorsunuz dinen şu emir vardır. erkek ya da kadın her ikisi de orgazm olmalı. biri olup diğerinin olmaması haramdır. özellikle de erkeklere emirdir. kadınını mutlu etmek zorundadır. bu durumda efendimizin sözleri şunlar. "kadınınıza direk dalmayın öpün sevin koklayın" diğer bir hadisinde "kadınınızın tükmüğpü ve teri temizdir ". bundan anlaşılan o dur k oral olmalı ve sevişme olmalı. bölge belirtmemiş. ama yalamaktan bahsediliyor. bu durumda sizler temizliğinize dikkat edip kendinizden emin olduktan sonra sağlık sorunu olmayacaksa bu işi yapın yine diyorum din yasaklar kitabı değil. en kolay ve mutlu yaşamanın kurallarıdır. beyninizi ve bilimi kullanın

0|1
    0|0
    • Tskler bilgi için

• ben anal yapmıyorum ama oral yaparım. eşimi mutlu etmek zorundayım sağlık sorunu da yok. o zaman yasak da yok.
      dini emeviler bozmuş. o şerefsizler ne kadına ne insana önem vermezler. dini araplaştırma politikası ve erkek egemenliği adına kuralları değiştirmişler. dini kuralı şu şekilde yorumla. akla kurana ve bilime uygunsa doğru. bunlardan birine aykırı ise yanlıştır

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 3

• Anal dan sonra abdest kabul olmaz. Oralda sıkıntı yok. Analı preservatif ile yapmanın bir etkisi var mı onu bilmem ama sonuçta ete deymiyor :)

0|0
    0|0
    • Cocukmu kandiriyon arkadaş :) niyet et ete degme değil o anda yasanan haz yakınlaşma

• Çocuk değilmisin işte bunu sordun göre :) anal yasak işte olan bu ama bişeyler öğrenirken milletin ağzından çıkana değil bu iş ile uğraşanlara sor.

• Soruyu ben sormadim sadece yorum yaptım. Milletin söylediğine aldırış etmiyorum zaten kuranı okuyup öğreniyorum ve yasak doğru şeyleri biliyorum. çok şükür neticede günah haram birsey

• Anal ilişki günah sadece.

0|1
    0|0
  • Anal direk cehennem. oral evlenmeden zina sen düşün.

0|0
    1|2
    • Evlenince diye ://

• İstimna yap kardeş boşver ;)

Yükleniyor...