Gebelik testi ogrenilir mi?

Hamilelik icin kan testi hastanede yaparsam baskalari ogrenebilir mi oyle test yaptirdigimi saglikci olan yakinim mesela? Veya ilerde onceden hastande gebelik icin kan testi yaptirdigim ogrenilir mi?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle şunu söyliyim öğrenebilir ama yaptığı tamamen suç olur hasta gizlilikleri ihlalini çiğnemiş olur hakkında dava açılırsa başka yerde asla sağlıkçılık yapamaz ve siz bilginizin saklanmasını talep ettiğiniz sürece kimse kimse birşey söylemez ayrıca kan testleri değişiklik gösterdiğinden bilgisayar arşivlerinde uzun süre saklı tutulmaz silinir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben tesadğfen kuzeninkini öğrendim mesala orada çalışanım ama dışarıdan baban gelse bile kimse öğrenemez kimliksiz

0|0
    0|0
  • gayrı meşru vakası

1|0
    0|0
  • Bakire değilsin zaten evleneceğin adam öğrenecek kimse öğrenmez.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ilerde test yaptırdığın sistemde görülür sağlıkçı yakınında gider bir sekretere sorarsa öğrenir

0|0
    0|0
    • Peki ogrenilmemesi icin nasil nerede yaptirmaliyiz

• ben bundan 1 sene once yaptırmıştım, bakıreydım, sadece on sevısme yasamıstık ustume falan da bosalmamıstı oral olmustu yıne de ıcımdekı kuskulardan dolayı cok gecıktım ve kafama taktım gıdıp beta hcg yaptırdım. Kimse öğrenemez. başıma bir olay gelmedı

0|0
    0|0
  • hamile olup olmadığını mı öğrenmek istiyorsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...