Evlendiğim zaman oral seks yapmam gerekir mi?

Bana pek doğru gelmiyor :/ Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda.

0|0
424

En İyi Erkek Görüşü

• oral seks diye bir ayırım yoktur. aslında cinselliği kategori yapmak yanlıştır. dinen ve insani olarak sevişmek şarttır. dini kuarallara göre öpüşülür yalaşılır sevişilir. direk ilişki olmaz haramdır. ayrıca eşlerin birbirini doyurmaması da haramdır. her ikisi de mutlu olmalı. bunlar insanlık için de aynı.

cinsellik bir bütündür. ilişiye girmeden hazırlanmalı bol sevişilmeli. oral ağız dudak ve dil kullanmaktır. bu da kategorize edilmez. oral tüm vücudu kapsar genital organlar soyutlanamaz. o an canınız nereyi istyorsa orayı öpüp yalayın. illaki orayı da yalayacaksın diye şart yok. sonuçta eşini mutlu etmekle yükümlüsün. memelerini öperek uyarabilmişsen sorunu çözmüşsün demektir. illaki orayı şart değil. ya da basit bir öpücükle çözüyorsan sorun yok. eşinle sana kalmış.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 23

• Cinsel ilişki arzu ister şehvet ister duygu ister cinsel ilişki öyle boşa yapılan birşey değildir saman s*kmiyoruz ya eğer tek tarafın zevk aldığı seks seks olmaz 2 tarafta yaptığı işten memnun olmalı eğer olmaz ise o seks bir yerden sonra çekilmez hal alır onun için zorlana güzellik olmaz diye boşuna dememişler eğer eşin buna saygı göstermeyip seninle beraber zevk aldığınız şeyleri değilde kendi isteği veya sadece senin isteğin üzerine kurulu olmamalı sadece oral ilişki yok cinsel ilişkide daha bir çok keyif verecek hamleler var cinsel ilişki satranç a benzer doğru hamleleri yaparsan her zaman zevk alır kazanan olursun eğer yanlış 1tek hamle can sıkar onun için cinselliği bireysel değil birbirinle bütünleşme olduğu unutulmamalıdır...

0|0
    0|0
  • sen bilirsin, zorla yaptıracak hali yok, ama yapan birini bulması uzun sürmez :)

1|0
    0|0
  • Eşin isterse yapmalısın tabiki.

1|0
    2|0
  • Bana da gelmiyor ben evlenince eşimi kuş gibi salıcam ne hali varsa görsün :DD:D

0|0
    0|0
  • Ben ne yaparım ne yaptırırım iğrenç

1|0
    1|0
  • İstemiyorsan yapmazsın mecbur değilsin...

0|0
    0|0
  • Bunu gelecekteki eşin bilir, biz değil. İsterse, sende istersen yaparsın.

1|0
    0|0
  • Sen bilirsiniz

0|0
    0|0
  • Bencede doğru değil ama yapanlarda var. Sonrası pişmanlık !

0|0
    1|0
  • Yapma kuzum yapma o ne yaw

1|0
    0|0
  • Hyr böyle bir zorunlulugu n yok ,

0|0
    0|0
  • Kim sokuyor bu dusunceleri kafaniza tabiki hayir

0|0
    0|0
  • Öyle bir mecburiyet yok. nerden çıkardın...

0|0
    0|0
  • Eşinle yapılacak şeyler değil bunlar

0|0
    0|0
  • Evlenince düşünürsun şimdi takma kafana: )

0|0
    0|0
  • Esin isterse tabiii kii hem bunlar icin erken degilmi

0|0
    0|0
  • Ben kesinlikle yaptırırım oralsız olmaz

0|0
    0|0
  • gerekir.

0|0
    0|0
  • istemessen yapmazsın

0|0
    0|0
  • ağzında yara çıkar öpemem de yapma :d

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 4

• Yapmak isteyen yapar mecburiyetin yok canım

0|1
    0|0
  • şurda yazanları klavuz edinmezseniz zihinleriniz bulanmayacak aslında.

0|0
    0|0
  • Gerekir

1|2
    3|3
  • hem sen yapmalısın hem o yapmalı. ayrıca kızlar oral seksten erkeklerden daha çok zevk alıyomuş :D bence evlendiğinde mutlaka birbirinize yapın

0|1
    2|1
    • ıyyy mikrop bee :D asdf hiç sağlıklı gelmıyor bana aynı zamanda mantıksız

• eksiyi ben vermedim. sakin

• Sen ve senin gibiler yapar..

Yükleniyor...