Kizlik zarim gitmismidir?

Parmagimi soktum braz gelmedi kan sonra kuloduma gelmisti sanirim bisey olmusmudur kizlik zarima hemenmi gelir kan oyle bisey olsa?

0|0
5|20

En İyi Erkek Görüşü

• Zedelenme olmuştur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Dinamitle patlatsaydın

0|1
    0|0
  • Ya doktora git ya da hymen şekilleri yaz orada yırtık ile olmayan arasindaki farki göreceksin ayna yardımıyla bak bibfikir sahibi olacağına inaniyorum

0|0
    0|0
  • İyi cesaret var büyük ihtimal zedelenmw olmuştur.

0|0
    0|0
  • çatlatmıştır =d

0|0
    0|0
  • Hayir parmaginin ne isi var orada helede bakireysen nese artik evlencen kizligini almis parmaginla git evlen :D

0|0
    1|0
  • bılmıyosun nıye kurcalıyosun :P al ıste bozuldu ne olacak sımdı :P

1|1
    0|0
  • Bozulmamisdir korkma esnek o

0|0
    0|0
  • Al işte kırdın kırdın!

1|0
    0|0
  • Zedelenmis merak etme korkacak birsey yok, saglam yerinde duruyor yani Bozulsaydi aninda kan birikintisi akardi bir sure

0|0
    0|0
  • Kan hemen gelmeyebilir. Sonradan da gelir. Geçmiş olsun bakire değilsin

0|0
    2|0
  • Zedelenmiştir sokma bir daha

0|0
    0|0
  • Bence hamilesin

1|0
    3|0
  • Gitmiştir Ama Gelir Geri Hep Aynısı Nasılsa.

0|0
    0|0
  • Fazla birşey yoktir.

0|0
    0|0
  • 3 ila 7 santim derinlikte olmus olma ihtimali yuksek

0|0
    1|0
  • zedelenmiştir.

0|0
    0|0
  • dikelim mi abla

0|0
    1|0
  • Sen artk kiz deglsn.

0|0
    1|0
  • Eyvah gitti

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Neden bu kadar kızlık zarının orda durup durmamasını bu kadar önemsiyorsun ki?
    Bakire/Bakir hiç cinsel ilişkiye girmemişe denir. Yani erkekte zar olmasada bakir olabiliyorsa, sende hiçbi erkekle yatmadığın müddetçe bakiresindir.
    Zar olsa ne olur?, olmasa ne olur?
    Kendine dokundun die, seks yapmış mı oldun :D?
    Ha diyorsan 'bnm ilişkiye girmediğimin kanıtı o doku kırpığı ' , zarla bakireliğin alakası yok, hadi evlenmeden cinsellik yaşamaya karşısın diyelim, kendine dokunman da mı kabahat, bu kadar baskı fazla yani...
    Takma kafana zar falan , boşver

Yok ben illede kafaya takarım diyorsan da
    Jinekoloğa git, detaylı bilgi alırsın.

1|0
    0|0
  • Niye salak sacma isler yapiyorsunuz. Muhtemelen bozulmustur.

0|0
    0|0
  • Buldugunuzu sokuyosunuz sonra bozulmusmudur diye gelip soruyosunuz kan gelmis kizim bozulmus iste sokmasaydin zorun neydi o kadar? Buradakilerde benim gibi ya bozulmus diyecek ya da zedelenmis diyecek sallayacaklar tipki benim yaptigim gibi o yuzden cok merak ediyosan git doktora acikla durumu biz bu konuda yardimci olamayiz sanki acip baktik.

0|0
    0|0
  • parmak sokmayın şuraya.. yırtılmışta olabilir sadece hasar görmüşte olabilir. hasarlıysa gerdekte yine kanar. ama elleşmeyin!! jinekoloğa git emin olmak istiyorsan

0|0
    1|0
  • bozulmamış zedelenmiştir

0|0
    0|0
Yükleniyor...