Kadınlarda boşalma diye bir şey yok bunu ne zaman öğreniceksiniz?

Erkekler bosalir evet sperm gelir az ya da çok ama kadınlar bosalmaz on sevismede az bir sivi gelir oda girerken kolaylik olsun diye bunu öğrenin ya da ben mi yanliis biliyorum?

Güncellemeler:
Benim bildiğim zevk suyu gelir tamam bosaliyor sizin dediginiz olsun

0|0
7|29

En İyi Erkek Görüşü

• Hanımefendi bu yazdığınız klitoral orgasm için geçerli ama vaginalnorgasmda bir erkekten daha fazla boşalma oluyor hem teorik hem pratikte tecrübeyle sabit

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• kadınlarda tek sıvı vardır. normalde bartholin ve skene bezleri sıvı üretir. normal halde vajina nemli olmak zorunda. çünkü akıntıların görevi şudur. vajinayı mikroplardan korumak. bu sıvının diğer görevi kayganlık sağlamak. yani cinsel uyarı gelince artarak kayganlık sağlar. yumurtlama döneminde biraz yoğunlaşarak akıntı olur. sümüksü kıvamda. bu üremenin kolay olması için yaratılmış bir sistem. çünkü kadının sıvısı spermi mikrop sanarak öldürmeye çalışır. ama ovulasyon döneminde biraz sümüksü kıvama ulaştığından spermleri yakalayamaz.

gelelim ilişkiye. sevişme anında artar ve ilişkiyi kolaylaştırır. orgazma kadar bu sıvı akıntısı yeryer olur. ama erkek gibi orgazm anında başka bir sıvı akıntısı olmaz. her zamanki nemliliğinde ne varsa odur.
    kadınların boşalması sıvı boşalması değildir ruhen boşalmadır.
    bazıları ilişki sonrası akıntıya kafa takar söyleyim. normal sıvı vajen içine birikir. vajinal kaslardan dolayı hareketlenen sıvı köpürür ve şeffaf olan ren beyaza dönüşür. en son orgazm annda dışarı akar. bunu ayrı bir sıvı sananlar vardır.

0|0
    0|0
  • Ben de senin bildiğin gibi düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Boyundan büyük konuşmuşsun. Bu konularda ne kadar bilgisiz olduğun ortada. Bilmeden neden ahkam kesersiniz ki...

1|0
    0|0
  • tıtreyınce bosaldm sanıyolar

0|0
    0|0
  • kadınlarda 3 türlü bosalma vardır cok bilmişlik yapma erkek gibi bosalmasada var bu. yazdırma bana tek tek sımdı.

0|0
    0|0
  • ah canım benim türkiyede orgazm olmayan bayanlar okadar fazlaki oda hep biz erkeklerin suçu hep acele olsun istiyoruz bu işi hep kendimize bakıyoruz karşıtarafı düşünen olmuyor tabi... sende haklısın...

0|0
    0|0
  • Yanlışsın

0|0
    1|0
  • Bu olmuş bunu alın

0|0
    0|0
    • Doğru degil mi?

• Bence doğru yani 32 yaşında bakir bir erkek için doğru olmasa da önemli değil aslında

• Git 2 p-.-rno izle

0|0
    0|0
  • Gel ben sana aksini ispatlıyim:sss şaka biyana da öyle evet kadınlarda orgazm farklı değişik hareketler var titreyenler mi dersin bağırıp çağıran tırnak geçiren gözleri kayan mı dersin farklı baya

0|0
    0|0
  • Sen squirting diye bir şey duymadın sanırım. Araştırmadan atlamayın böyle sorular sormaya.

0|0
    0|0
  • yanlış biliyosun

0|0
    0|0
  • Yaşamamış olduğun için tecrübesizliğine veriyorum. yanlış bilgi verme bence. :)

0|0
    0|0
  • Boşalma olur sadece erkeler gibi dışa akmaz

0|0
    0|0
  • Kadınlarda boşalır canım zevk suyu gelir dahada ileri gittiğinde orgazm olurlar

0|0
    0|0
  • Zevk suyuyla spermin ne farkı var anlatsana biraz?

0|0
    0|0
  • O zaman sen hic bosalmadin demek ki, kadinlsrds bosalma nasil olmaz acillayabilirmisin

0|0
    0|0
  • Bos bos konusma ya

0|0
    0|0
  • sen hiç yaşamamışsın o olayı sanırım

0|0
    0|0
  • Kizin kendinden haberi yok la

0|0
    0|0
  • Ben bunu zaten biliyorum.

0|0
    0|0
  • Bir kiz olarak bunu yanlış bilmen garip

0|0
    0|0
  • Yo doğru biliyorsun

0|0
    0|0
  • bosalma yok evet

0|0
    1|0
  • özür dileriz :(

0|0
    0|0
  • kesinlikle doğru

0|0
    0|0
  • Squirt bunu bir araştır istersen. Ben hemen her beraber olduğum sevgilim de bunu yaşadım ve yaşattım.

0|0
    0|0
  • Çok cahilsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Madem cahilsin şuraya bir şey biliyormuş gibi bilmişlik taslayarak yazma. Kadınlar orgazm olur, boşalmak için illa döl fışkırtmak gerekmez. Ha onu da merak ediyorsan, fışkırarak boşalan kadınlar da vardır.
    Kadınlar genelinde orgazm oldukları zaman bol miktarda zevk suyu gelir. Sende olmuyor diye millete yanlış bilgi yazma :)

2|3
    1|0
  • Kadınlarda organzm var canım bence sen cahilsin erkeklerde de boşalma her kadında sıvı salgısı gelir ilişkiyi kolaylaştırmak için birde ilişki sonrası organızm olma vardır sen hiç olmadıysan onuda bilemem artık

0|0
    0|0
  • Canisi erkeklerdeki bosalmanin adi bizde orgazma donuyor ama anlam olarak bakarsan biz de bosaliyoruz yanlis ogretmisler sana :(

0|0
    0|0
    • Öyle duymuştum valla ben ama siz bosalir diyosaniz öyledir

• Kadınlarda organzm var canım bence sen cahilsin erkeklerde de boşalma her kadında sıvı salgısı gelir ilişkiyi kolaylaştırmak için birde ilişki sonrası organızm olma vardır sen hiç olmadıysan onuda bilemem artık

0|0
    0|0
  • Guldurdun sagol

0|0
    0|0
  • Olmuyo mu yok artk ve bunu söyleyen bayan :)

0|0
    0|0
  • Zevk suyu diye bisey var haberin olsun.

0|1
    0|0
Yükleniyor...