Her şer'de hayır arar mısınız?

Her hangi bir rahatsızlığınızın,kötü olayın sonucunda öyle olmasaydı belki kötü bir şey yapacaktım.Öyle olmasaydı bu güzel sonucu göremicektim falan.

Mesela benim labioplasti ameliyatı olmam gerekiyor.Bazen diyorum ki belki o sorrunum olmasaydı daha farklı olurdum.Yani daha iyi olurdum falan değil.Belki daha fazla cinsellik isterdim hatalar yapabilirdim.Bu yüzden şuan kendimi iyi hissediyorum.

Peki sizde böyle düşünüyor musunuz?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ve hoşlanmayacağınız bir şey olur ki, o sizin için bir hayırdır. Ve seveceğiniz bir şey olur ki, o sizin için bir şerrdir. Ve (bütün bunları) Allah bilir, siz bilmezsiniz. (bakara suresi 216. ayet) yani senin hoşuna gitmiycek bir olay aslında görünüşte hoş olmasada senin yararına olan birşeydir ama sen bunu bilemez yada anlayamazsın, aynı şekilde hoşuna giden bir olay aslında senin için hayırlı değildir ama sen yine bunu anlayamaz ve bilemezsin... ALLAH kulları için hep hayırlı olanı seçer zira bilirseniz eğer...

0|0
    0|0
    • O yüzden çok fazla dert etmiyorum sorunları ya da başıma gelen kötü şeyleri hepsinde bir hayır vardır.

Mükemmel bir fiziğim olsaydı ön plana çıkarır millet bana bakardı bende günaha girerdim.Bu yüzden dert etmiyorum.Hastalık geçirmeseydim sağlıklı olmanın değerini bilemezdim.

böyle yani düşüncem

• çok güzel... ;)

Erkekler Ne Diyor 4

• evet bazen bu iyiki olmamış dediğim oluyo ALLAHA ŞÜKRETMEK gerekir hep bence

0|0
    0|0
  • elden birşey gelmediği durumlarda insan kendi kendisini telkin etmek için sölüyor böyle bende çoğu kez sölemişimdir

0|0
    0|0
  • Her serde hayır da vardır. Hangisinin hakkımızda hayırlı oldugunu bilemeyiz. Fazla sorgulamak yada üzülmek kaderimizi begenmemek olur.

Kaderimizde varsa yasarız.

Bugün ser diye baktığımız bır seyin daha hayırlı oldugunu görebiliriz.

0|0
    0|0
  • yok aramıyorum aramak Allaha daha fazla şükretmek isterdim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• evt her şerde bir hayır her hayırda bir şer vardır..

0|0
    0|0
Yükleniyor...