Birlikteyken birlikte olamadık :)

Fazla bişey yaşamadan ayrıldığım sevgilimle tekrar görüşmeye karar verdik,bir kaç kere yemeğe çıktıktan sonra hafta sonu aynı odada kalmak için sözleştik,görüştük...Ve adam bir kere prezervatif takarak benimle beraber oldu o da 10 sn. İnanabiliyor musunuz benim gibi afet yanında yatarken o benimle birlikte olmak yerine ben uyurken mastürbasyon yaptı,şaka gibi...Daha önce birlikte olduğumuzda da asla prezervatif takmadan içime sokmadı ve onlarda çok başarılı geçmedi...Israr ettim,ya korunmadan içime soktun diye hamile kalacak değilim,kaza olsa bile ertesi gün hapı alırım sorun kalmaz diye.Ama yok,ikna edemedim.Beraber uyuduğumuzla kaldık,beraberlikle taçlandırsak günü güzel olacaktı ama napak...

Sorun kimde ? Ve bu böyle mi gidecek...

Güncellemeler:
Arkadaşlar afet kısmına takılmayıp soruya odaklanalım lütfen...Benim bu sorunun cevabını bugün,bu oturumda bulmam gerekkkkkkk :)

Afet dediysem niye değilsin diye kırmaya çalışıyorsunuz ki (1.82 boyum var,açık kestane saçlarım ve yeşil gözlerim var.70 kiloyum.Yani çok kötü olduğumu düşünmüyorum,özgüvenim yüksek olmakla beraber her giydiğimi yakıştırırım.Seksi giyindiğimi düşünüyorum)

0|0
4|25

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle çok kötü bir deneyim yaşamışsın. Cinsel deneyimler biz farketmesek de çok önemlidir ve izler bırakabilir. Bu ilişkiyi yaşadığın adam ise ne yapılmaması gerekiyorsa onu yapmış; saniyelik bir birleşme ve sonrasında kendini tatmin... Bu gerçekten de çok üzücü. Bence bu kötü deneyimi silmelisin aklından, cinsellikte partnerlerin uyumu, arzusu, bilgisi ve tecrübesi çok önemli olduğundan, bunu olması gibi yaşamayı düşünerek ileriye bakmalısın. Diğer yandan sorun kimde sorusuna ise ben erkek arkadaşın diye yanıt vermek istiyorum, anlattıkların ışığında tabii.

0|0
    0|0
    • Gerçekten öyle...Çünkü ben ne yapmam gerektiğini iyi bildiğimi düşünüyorum.Ben yön verici olmak yerine bu sefer ona bıraktım,yönlendirilen ben olmak istedim.Ona bırakınca da istenmeyen sonuçlar ortaya çıktı sanırım...Üzüldüm ama yapamam böyle falan gibi cevaplar alınca,ben yine harekete geçip kondomsuz üstüne oturduğumda böyle olmaz diye beni geri çekince mücadele etmeyi bırakıp yattım uyudum

• Kesinilkle doğru söylüyorsun...Kalbimde kırıldı,gururumda...Ben ileriye dair tekrar bir adım atabiliriz diye düşündüm.Cinsel yönden de paylaşımlarımız vardı bu yüzden geri çekmedim kendimi...Böyle olmasına üzüldüm...Tavsiyelerini dinleyeceğim,teşekkür ederim...

• Rica ederim, umarım seni her anlamda hakedecek birini bulursun...

Erkekler Ne Diyor 24

• oww afet demen iyi olmuş zaten öylesinde adam çok titiz ve iktidarsızda olmaı sen varken mastur yapması uzun uzun sex yapamayışı sanmaki her erkek 24 saat sevişirim 10 defa boşalrıım olmuyor ne kadar güzel kızda olsa karşısındaki

0|0
    0|0
    • Anladım,sağol şekerim :(

• rica ederim sizin gibi bir bayanın buraya teşrif etmesi ayrıcalıktır bizim için

• Hamile kalmandan değil cinsel hastalık kapmaktan korkmuştur. Fazla güzelsen ve partnerin çok tecrübesizse heyacandan seks yapamamıştır.

0|0
    0|0
    • bak sen de üzdün beni yakışıklı :(

• adam bu hızla giderse usain bolt'u sollar :/

0|0
    0|0
  • tamam işte takılma adama diyorum bende :) adam cinsellik acısından fiziken yetersiz.

0|0
    0|0
  • yalnış adamlasın beklerim :)

0|0
    0|0
    • Vallaha mı yavrum ya...Niye böyle ki bu çocuk anlamadım gitti :)

• adam fiziken yetersiz profesyonel lige hiç çıkamıycaki zaten. bi profesyonelmi aramıştınız buyrun benemmm :)

• Vayyy o ne özgüven o :)

• at yalanı skym inananı

1|2
    1|0
  • kızlarda hamile kalırım korkusu var ya erkeklerdede üstümde kalır korkusu vardır olay bu. Prezervatifli oluversin zevk almadın mı?

0|0
    0|0
  • Tahmin ettiğin kadar afet değilmişsin demek ki. Çocuk dokunmadığına göre üzerinde felaket bir afet etkisi yaratmışsın muhakkak.

0|0
    0|0
  • hımmm. ateşini geçici olarak söndürmek lazım birdaha onu kafana takmamak için. Neler neler varmış diebilmen içi. birer kadeh tokuşturabiliriz? ;))

0|0
    0|0
  • neden herkes afet kısmına takılmış, güzel yada çirkin olman değil önemli olan erkek arkadaşının bu durumu cidden ilginç Sanırım sürekli mast. yaptığı için sexten zevk alamamış

0|0
    0|0
  • baba olmaktan çok korkuyor herhalde... sana güvenmiyor. garip bir düşünce tarzı.

0|0
    0|0
  • Sebebini sorsaydın? Bi derdi vardır belkide kaç kere beraber uyudunuz kaç kere reddetti?

0|0
    0|0
    • Bu 4. bir araya bu şekilde gelişimiz...Hepsinde hazırlıklı geliyordu,şimdi bişey olmaz,yapmayız falan diye düşünerek almamış yanına şapka...1 tane vardı işte,onu kullandı bir daha da dokunmadı,sadece sarılıp yattı.Ama ben uyurken de kendini rahatlatmaktan geri de kalmadı..Ben içimde kaldığıyla kala kaldım...

• Kıyamam ben sana yea. Bence açılmalısın sormalısın ona. Belki ertesi gün hapından haberi yoktur belki korkuyordur o durumda onu rahatlatmak ve gaza getirmek senin görevin. Birşey olmaz gel de bakalım nasıl davranacak. Bence biaz iğreniyor yada erken boşalacağı için korkuyor. Yardımcı olmalısın ona.

• kafana kese kağıdı geçirmeliymişsin...

0|0
    0|0
    • Bana arkadaşlık teklifi yolladığında böyle düşünmüyordun,sonra fikrin değişti demek :)

• sen ne saçmalıyorsun ben kimseye teklif filan yollamadım. internetteki varoş kezbanlarla işim olmaz benim, sen en iyisi git şizofreni tedavisi için akıl hastanesine yat.

• Ahh be ne erkekler var yahu =)

0|0
    0|0
  • Afet değil Afroditsin :):)

0|0
    0|0
    • Sağol yavrum,takıldığım çocuğunda 1.90 boyu var ama,devede de boy var,amaç yatağı kaplamak değil ki yaaa :(

• Aynen çok kötü koyacammm çoookkk :)

• ne koyacanki ):)

• belkide sn kendini çok güzel görüyor olabilirsin veya sevgilin senden çocuğu olmasını istemiyor

0|0
    0|0
    • Bak bu doğru,çocuğu olmasını istemiyor olabilir ama çözüm yollarını söyledim ben ona.Riske etmek istemedi zaar :)

• sorun sevgilinden kaynaklı yazık üzüldüm sana...

0|0
    0|0
    • Yavrucuğum bu iş düzelmez mi yaa,düzenli seks hayatı yok,hatta aylarca beraber olmayıp mast. yapıyor.Buna mı alıştı,ne dersin?

• Vallaha mı yaa,doğrudur aslında.Bunu duymuştummm

• kesin likle durum bundan ibaret işin zorrr

• :d:DD:D:D: içini sevmiyo demekkı adam

0|0
    0|0
  • yanlış adamlasın..benim kız arkadaşım olsan seni güneş doğana kadar uyutmazdım , sonra keyif sigarası yakardık

0|0
    0|0
  • Bencil biriymiş beraber olduğunuz kişi 10 saniye ne demek. :) Ben de buraya takılı kaldım :)

0|0
    0|0
  • anlattığına göre sorun erkekte ama neden istekli olmazorayı çözemedim

0|0
    0|0
  • ne sa*lak adamlar var benim böyle sevgilim olucak sabah akşam posta atarım afet gibi hatun dururken mast mı yapıcaktım başka birini bul yavrum afet gibi hatunsun sana adam mı yok ? bu adamı derhal terk etmelisin

0|0
    0|1
    • Zaten evlenseydik kusura bakmasın kurtulamazdı elimden,öyle yoruldum,dinlencem yok...Her dakika tepesinde olurum :) iliklerinin kuruması lazım :)

• adamda iş yok bence ayrılmalısın ondan

0|0
    0|1
  • Ya afet değilsen

0|1
    0|0
    • Olabilir,yani çok çok iyi olmadığımı farzetsen bile yanında yatan sürekli peşinden koşup dil döktüğün biri insan...Bu mudur yanii

• Cahildir bilgisizdir. sana bir sır veriyimmi cinsellik konusunda? erkeklerin nasıl arzuladıgını

• Nasılmış söyle bakalım dostum

Kızlar Ne Diyor 4

• sexs yapmak bazeen piskolojik bişiy ya keyfi sokmak yerine otusbir istemiş sende bidahine azdır azdır verme keyfine baglı egerseni istemio olsa zaten bulasmaz tekrardan ama sunuda unutma onlara güven olmaz erkekler çakaldır sen daha cok çakal olmalısın dikkat et kullandırtma kendini

0|0
    0|0
    • Süper bir cevaptı kızım.Tekrar okuyup düşüncem bu yazdığını...Çok sağol.

• bence afet değilsin

0|0
    0|0
    • Kıskançlık yaratmayalım,resmilerimi gösterirdim fakat haylice tanınan bir üye olduğum için bu kategoriye soru sormaya çekiniyorum hepsi bu...

• lady'ciğim sana katılıyorum...

• iyiki deve değilim sizin gibi tatlım

• Güzellik gorecelidir tatlım bende açıkcası kendime bayılıyorum sevgilim de öyle ama bazıları düşünmeyebilir demek ki onun için o kadar Afet degilsin ama baskası için olabilirsin değil mi :)

0|0
    0|0
    • Kesinlikle başkası için olabilirim bak :)

• Evet :) bana guzel diyen de var çirkin diyende :)

• Afet olduğunu nerden çıkardın?

0|0
    0|0
    • Hep afet olsa ne yazar .)

• At at yalanlarını s*keyim :)

• Ağıza bak iyy muhattap olduğum kişiye bak seviyesiz

Yükleniyor...