Hamile kalmak için nedenler

sevgiim cinsel ilişki istiyor ama ben evlenmeden yapmak istemiyorum pek sürtünme yoluyla belki.. fakat sürtünmeyle hamile kalınır mı

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• En garantisi normal ilişkiye girip ertesi gün hapı içmek. Daha da önemlisi erkeğin seninle ilişkiye girmek istemesini tartışmak lazım burda. Evlenme hayallerini yıkmaya yaklaşırsın ilişkiye girersen. Şimdi sana övgüler yağdırıp seksi bir vüdununun olduğunu söyleyip evlenme bahaneleriyle seninle ilişkiye girmek istiyor olabilir. Bu durumda yatmaman en mantıklısı hatta ben olsam sürtmesine bile izin vermem. Ama evliliği garanti gözüyle bakıyorsan birşeyler paylaş. Sonuçta sürtünme sadece ona yarayacak senin herhangi bir zevk alman söz konusu değil. Bence elinle boşalt yeterli. Nişanlı bile değilsiniz!?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Kalınabilir. Kondom yoksa, zevk suyu içinde veya doğrudan sperm yumurtanı döllerse olabilir.

0|0
    0|0
  • Elbette kalınır. Korunduğu halde hamile olanlar bile var. Resmi nikah kıyıp doğru olanı yapmak varken neden yanlış olan !

0|0
    0|0
    • Hamile kalmaz. Ancak apışarasına sürtünürken erkek boşaldığında vajinaya sperm gelirse ((( ki o bile zor bırakır ))) o zaman kalabilir. Öteyandan bir kadının hamile kalma takvimi vardır regl dönemine göre en çok doğurganlık olan ve %3 olan günler vardır o %3 olan günlerde içine bile boşalsa kalamayabilir.

• o sınırlar gecildimi olan olur sen sen ol hiç yanaşma bence

0|1
    0|0
  • Kalınmaz mı elbet kalınır, hatta sürtünmede genelde çoğul gebeliğe rastlanır ayrıca

0|1
    0|0
  • giricek içine erkek arkadaşın bi gayret içine beyaz tanecikler bırakıcak orada 1milyondan fazla ufak erkek arkadasının cocukları var oradan bi tahnesi senin kaleye girmeyi başarırsa kulucka dönemide dahil 10 aya annesin hadi hayırlı olsun

0|0
    0|2
  • Kalabiliyorsan kal. Tarihe geçersin rekorlar kitabına girersin.

0|0
    0|2
  • hayır sürtünme ile hamile kalınmaz.ama kıyafetlerinizi çıkartın tutuşabilirsiniz

0|0
    0|0
  • boşalmazsa kalınmaz

0|0
    0|1
  • içine almadığın sürece no problem..

0|0
    0|1
  • Vajinanın üstüne yada içine boşalmazsa sorun yok..

0|0
    0|1
  • hadi ama yasın kac senin biriyle cinsel ilişkiye girmeden hamile kalınmayacağını herkes bilir !

0|0
    0|1
    • 22 :) ayrıca da biliyorum fakat internettende araştırdım kimi kalınır kimi kalınmaz diyor..

• kalınmayacağı bi gercek tabi cocuk tam bosalacağı zaman içine girip bosalmazsa..

• spermi içine almadan kalmazsın

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...