Hamile olmaktan çok korkuyorum?

2 aylık evliyim ben evli olmadan öncede hep korkardım hamilelikten ve hep evlilikten 5 yıl sonra düşündüm çünkü içimde korku var eğer çocuk olursa biz eskisi gibi aşkımızı yasiyamicaz eskisi gibi olamicaz gibi geliyor ya da ben ona nasıl bakicam falan diye bu korkumu nasil yenerim?

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• Daha iki aylik evlisin ne cocugu zamanla kendini hazir hissedince olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• sprel taktır ya da hap kullan en iyisi çocuk konusunda acele etme derim bende

0|0
    0|0
  • Çocuk 2 nizden bir parca neden sogusun?

0|0
    0|0
  • O çocuk mutlaka olacak kaçışın yok xd

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bence bukadar büyük konusmayın 5 sene sonra cocuk ıstıyorum dıyerek, bu süreyı Allah bılır siz sadece akışına bırakın ama çocuk bence evinizin neşesi olacak ve ınanıyorum kı zamanla sızde bırlıkte olmaktan sıkılıp aıleye bır uye daha katılsın ısteyeceksınız. onunla bırlıkte parka gıtmek vs. bence tum asklara bedel :)

0|0
    0|0
  • bebek evın nesesıdır. ona bı bebek verınce senı gercekten sevıyosa 9 ay karnında tasıdıgın ıcın senı daha cok sevecektır. rahat ol

0|0
    0|0
  • Piyasada prezervatifler mevcut.

0|0
    0|0
  • bişey olmaz aşkınızı yaşarsınız bizim gibi :)

0|0
    0|0
  • ay sacmalama yaa

0|0
    0|0
  • bence çocuk sevginizi daha çok artırır canım ama hiç olmazsa 1 yıl çocuk düşünme hayatınızı yaşayın :) erken anne olmak istemiyosan :)

0|0
    0|0
  • Zamanla olur bu. Ablamda oyle dusunuyordu 2 sene sonra yapti simdi 2. Geliyo cokta mutlular :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...