Masturbasyon ( handjob ) yaparken hiç boşalmama izin vermiyorum sizce bu zararlı mı?

mastürbasyon yaprken kendimi kontrol etmeyi seviyorum yani yaklaşık masturbasyom sürem 40 dk falan sürüyor oldu bittiye getirmiyorum. Böyle yapmanın zararı ver mı?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• acayip kasık ağrısı yapar. bizim bir arkadaş vardı o anlatmıştı. Ramazan ayında gündüz mast. yapıyordum dedi o an elimi çekemedim oruçluyum çok boçlanırım diye zevten elimi çekemedim bende boşalmayayım diye sımsıkı sıktım dedi. zaten olan ondan sonra olmuş :) kılcal damarı patlatmış geliba acayip kan aktı ucundan dedi. zaten sertleşmesinin nedeni bütün kanın oraya basınç yapmasıdır. dikkat et sende aynı hataya düşme elini çekemezsin o an boşalmayayım diye sıkarsın sende kılcal damarı yırtar kan fışkırtırsın aklında bulunsun :) arkadaş sonra korkudan ölmüş zor kapıyı açtım lavaboya gittim dedi o sırada annesi de gelmiş bir bakmış kapı kolu kan olunca hemen oğluna bakmaya gitmiş o halde ağlarken görmüş :) anneside zorla hastaneye götürmüş hem kendine zarar verdi hemde annesine rezil olduğuyla kaldı çocuk :))

1|0
    0|0
    • haklısın kardeşim dikkat etmek lazım :) bu duruma kimse düşmek istemez

• :)) hepimiz aynı şeyi yapmışızdır ama ben arkadaşı dinledikten sonra çok dikkat ediyorum :))

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben yapiyom cok zevkli

0|1
    0|0
    • dimi uzun sürmesi çok daha zevkli

• Ne biliym videonun devamini gorebilmek icin sıkıyorum iste ama bosalirken o kadar zevkli olmuyo oldu bittiye getirince bosalma aninda cok zevk aliyorum

• benim gibi yap işte canım yavaş yavaş ve kontrol ederek kendini :) sana anlatırım istersen nasıl yaptıımı eğer dinlemek istersen tabi

Erkekler Ne Diyor 2

• Sen nasil bir mazosistsin ya :))

0|0
    0|0
  • pipi tahriş olmuyor mu?

0|0
    0|0
    • yavaş yapcn hayvan gibi yapmanın anlamı yok. Sadece sabır ile alakalı bnce kontrol etmek güzel bişi

Yükleniyor...