Kizlar.. Penis boyu ile ilgili sitedeki ergenus abazanus lara ne kadar prim vereceksiniz daha?

http://i.hizliresim.com/4L9aJJ.png

Su olaya el atimicigim dedim emme delirttiler beni

Avrupa haritası çıkarmış adamlar😆 bizim site mübarek hayvanat bahçesi gibi. bazilari 19 cm 20 cm atıp tutuyor😆 bizim saf salak kızlarımız da bunlara inaniyor. artık uyanık olun kızlar. Bu kadar da yalan olmaz a m q diyim yavv😆genç erkek arkadaslar. olm ufak atın nan😆 yalancı ya fil hortumu sokmadiklarını bilgidiginizden bol keseden atmayın.

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim adamlar isterse 60 cm desin farketmez.
    salaklık kızlarda. okuyup araştırsa kendi derinliklerinin 16 cm yi aşamıyacğını bilirler. normal konumda vajina 8 cm. en fazla esneyerek 15-16 ya ulaşabilir.

ayrıca şunu herkes bilsin. ölçü zevk için öemli değil gebe kalabilmek için öneml. spermin canlı halde rahime ulaşması için rahim önüne boşalmak daha avantajlı. rahim 8 cm derinlikte olduğu için normal penis boyu da 8 cm ve üzeri diye kabul edilmiştir.

kadının zevk almasını sağlayan sistem dışta içte değil. boy ne olursa olsun uyarıyı dışarıdan alır

0|1
    0|0
    • Doğru olanı ne kadar anlatırsan anlat anlattıkların karsindakinin anladığı kadardır😆

• Inşallah erkekler yalansoylemekten vaz geçer ve haritanın doğruluğunu itiraf ederler

• şu ana kadar hiç bir kadın bana kaç cm demedi. ben de ölçme gereği duymadım. benim ölçüm sevişme sonrasında partnerimin omuzlarıma kondurduğu mutluluk öpücükleri ve kedi gibi göğsüme yatıp sırnaşmalarıdır.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• ya ergenler yalan söylüyor olabilir ama doğru söylüyor da olabilir kardeş. yani burada ortalamalar gösteriliyor, yani örnek verecek olursak; senin 7 cm'lik penis diğerlerinin ortalamasını bir hayli düşürüyor :D ve anlamadığım başka husus da bu araştırmaların nasıl yapıldığı... kimse gelip benimkini ölçmedi... seninki ölçüldü mü? ya da hiç ölçülen var mı ki? görmedim duymadım...

0|0
    0|0
    • Bende Anketlere gicigim
      ama hepimiz erkeğiz arkadaşım
      kimse fil hortumu taşımıyor a m k😆
      Misal bende alet kisa😆 ama çok pis çalışıyor kefere. hiç yarı yolda birakmadi. adam 1 Sürahi kan pompalarken ben 1 çay bardagi dolüksü kanla kemiğe ceviriyorum😆
      uzun boylu adamın beli kısa boylu adama göre daha cabuk kamburlasir. Idolumuz naim Süleymanoğlu hiamminagg😆

• Iyi avutuyorum😆 ama boy hikaye dostum😆 sayı ve süre candir

• ya işte... peki...

• Daha önce hiç belirtmedim ama koyduğun haritadaki tüm ortalamalardan daha fazlasina sahibim. Kimsede gelip şu zamana kadar ne bana nede bir arkadaşıma sizinki kac cm diye sorup anket yapmadi. Bu sonuçları neye göre elde etmişler bilemiyorum

0|0
    0|0
    • Harita yabancı bir siteden alınma
      gerçeklik payının % 85 olduğunu düşünüyorum

• Haklisiniz abi. Umarim dediğiniz gibi sitedeki olgunlasmamis arkadaslarin bu boy olcusturme sacmaliklari son bulur

• Inşallah kardesim

• Herkesin önünde bir çekiç sapı var bu sitede maşallah :D

0|0
    0|0
    • Yalancı totoslar. kızlarda burada okuyup ben Gerdek gecesi ne b*k yerim hiamminagoing diyor. eleman bir soyunuyor. kızın tüm hayalleri pert😆 Türksun hiamminagoing kime ne anlatiyorsun😆😆

Yükleniyor...